Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Holt_

New member
Bez reklam
Posiadająca prawa do transmisji z meczów Pucharu Polski "telewizja n" nie przewidziała pokazania dzisiejszego meczu Dyskobolii z Wisłą Kraków. Jest to spotkanie wysokiej, bo już półfinałowej rangi. W obliczu remisu jakim zakończył się pierwszy mecz w Krakowie, wszystko może się zdarzyć. Niestety obejrzenie tego nie będzie dane kibicom, którzy na własną rękę nie udadzą się do Grodziska.


przyznam się szczerze - nie rozumiem decydentów z N.

Mając tak skromną ofertę sportową pod względem transmisji, dodatkowo dobrowolnie obcinają to, co im zostało.....
 

lukashik

New member
Nie na żywo ale w HD.
To tak jak odgrzać dodatkowo przyprawiony kotlet:D
Ja nie mam n, ale na waszym miejscu nie dałbym im żyć.Powinni dać ARD i ZDF, ale chyba nadal ich nie ma na n?To pewne że niemiecka TVP nie będzie kodować ME.
 

gozda

New member
arsenal napisał:
Tak. Na kanale 606 i 607 jest ZDF i ARD z Astry a tam bedą mecze na żywo bez kodowania.
Witam,
Zastanawiam sie nad kupnem Nki i jedna z rzeczy ktora mnie powstrzymuje to wlasnie sprawa Euro 2008.
Rozumiem, ze aby obejrzec te programy z Astry to trzeba miec konwerter Typu Twin - ale co w przypadku, gdy chce korzystac z recordera? Czy w takim wypadku konwerter nie jest ustawiony "podwojnie" na HB tak czy inaczej? Wiec z Astry i tak nici? Jak to jest?
Czy moze da sie to np na czas meczu przestawic?

Dodam jeszcze przy okazji, zastanawiam sie nad takim zestawem:
http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=74&id=645

Bedzie dobry? Mieszkam na wschodzie Polski. Slyszalem ze ze standardowymi antenami sa problemy..
 
Ostatnia edycja:

jedrek_125

New member
Z tego co zdazyłem sie juz dowiedziec , jesli chcesz miec Astre , to w przypadku nbox recordera musisz miec monobloka Quad
i przełacznik disceq , bo beda potzrebne dwie instalacje po dwa kable kazda , jedna do hotbairda i rekordera i druga na astre .
 

gozda

New member
Ale do Recordera odbierającego sygnał z dwóch satelit? Z Astry i HotBirda? Czy w takim monoblocku twin oba konwertery mogą odbierać sygnał z jednej anteny (np podczas nagrywania + oglądania z tej samej satelity) a w razie potrzeby jedna nagrywa z jednej satelity a druga puszcza obraz z drugiej?
Tak to działa?


Bo napisaliście dwie różne odpowiedzi, i już sam nie wiem..
 

acton777

New member
Bez reklam
Monoblok twin zastępuje 2 konwertery twin i 2X DiseqC. z jednej satelity recorder działa tak samo jak na zwykłym twinie (ustawienia tunera HB poz.1, ASTRA poz.2). Nie wiem jak to wygląda z nagrywaniem sat.A, a oglądaniem sat.B, bo nie mam tego tunera
 

gozda

New member
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Pytanie o nagrywanie z jednej a oglądanie z drugiej było czysto teoretyczne, nie będzie mi to potrzebne.

Tylko teraz mam inną wątpliwość - na forum doczytałem, że monoblocki mają problemy z kanałami HD. Ale to raczej pojedyncze, nie potwierdzone informacje. Może ktoś wie coś więcej na ten temat i może rozwinąć? Bo w zasadzie koszt jest nie dużo większy (jednorazowo 100 zł), ale jesli ma to powodować problemy, to już sobie za tych parę kanałów podziękuję. ;)
 

acton777

New member
Bez reklam
Kup w sklepie, nie w necie, w razie problemów wymienisz na nowy. Jak to z elektroniką bywa, zdarzają się wadliwe produkty, moze dlatego niektórzy maja problem z HD

Ps. Montuj monoblok na czaszach do tego przystosowanych( <85 cm)
 
Ostatnia edycja:

maxibaca

New member
chciałbym zamówić N-ke ale problemem jest to że jestem fanem F1 a na n nie ma Polsatu:p, da sie jakos ogladac wyscigi F1 na N??:eek:k:
 
Do góry