Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

pattro

New member
Bez reklam
Re

witam czy u was też nie ma eurosportu?
jest tylko eurosport HD a zwykłego nie ma

tak nie ma go od wczoraj :) został usunięty Dubel ;] gdyż ramówka ES HD pokrywała się z SD ;] N może sobie na takie coś pozwolić by usunąć wersje SD bo po pierwsze wszystkie dekodery są HD i po drugie za kanały HD się nie płaci ( co bardzo cenie w N ;] ) i kto wie może szykują miejsce na jakiś nowy kanał :) nie chodzi o miejsce na transponderze ( bo ES był z C+ ) tylko o miejsce na liście ;]
 
tak nie ma go od wczoraj :) został usunięty Dubel ;] gdyż ramówka ES HD pokrywała się z SD ;] N może sobie na takie coś pozwolić by usunąć wersje SD bo po pierwsze wszystkie dekodery są HD i po drugie za kanały HD się nie płaci ( co bardzo cenie w N ;] ) i kto wie może szykują miejsce na jakiś nowy kanał :) nie chodzi o miejsce na transponderze ( bo ES był z C+ ) tylko o miejsce na liście ;]
to napewno też nie będzie eurosportu 2 ?
 
tak nie ma go od wczoraj :) został usunięty Dubel ;] gdyż ramówka ES HD pokrywała się z SD ;] N może sobie na takie coś pozwolić by usunąć wersje SD bo po pierwsze wszystkie dekodery są HD i po drugie za kanały HD się nie płaci ( co bardzo cenie w N ;] ) i kto wie może szykują miejsce na jakiś nowy kanał :) nie chodzi o miejsce na transponderze ( bo ES był z C+ ) tylko o miejsce na liście ;]

wybaczcie że tak duzo pytań zadaje ale jestem posiadaczem enki od niedawna
co zrobić abym mogł oglądać niektóre programy na pełnym ekranie tzn. żeby nie było po bokach czarnych pasów?
często tak jest na eurosporcie HD
 

danteusz

New member
Do podlaczenia anteny potrzebny jest jakis specjalistyczny, tudzież z duza przepustowoscia czy cos takiego kabel antenowy czy bedzie dobry taki zwyczajny, stary kabel ktorym podlaczalem do anteny siatkowej?
 
kanały premium

chcialbym się dowiedzieć jak długo będe mnial w ofercie kanały premium takie jak- HBO.CINEMAX.FILMBOX enke mam od 23.12.2009r?
 

Avaris86

New member
Zastanawiam się nad wzięciem N-ki (ewentualnie Cyfry) ale jedna jedyna rzecz mnie interesuje. Czy dekodery n-ki posiadają opcję tworzenia list ulubionych kanałów? Tak żebym nie musiał skakać po wszystkich kanałach żeby chcieć obejrzeć tylko interesujące mnie kanały. Bo na Polscacie Cyfrowym się zawiodłem. I nie mogę na Echostarze tworzyć sobie listy, tylko tą jedyna słuszna Polsatowską.
 

Avaris86

New member
Czyli wziąć ten pakiet za 40zł plus recordera z dyskiem lub turbo i cieszyć się tworzeniem kanałów? :D Jeśli tak to zaraz skaczę na stronę N-ki i składam zamówienie :D
 

p@well

New member
Firmy nie znam, ale jeżeli mogę Ci coś polecić to kup konwerter quad (ma 4 wyjścia). Jeżeli chcesz mieć drugi dekoder, to jeżeli nie już, to w najbliższej przyszłości skorzystasz z dekodera z możliwością nagrywania, a tu już będziesz potrzebował dwa wyjścia do jednego dekodera... i tu zonk znów inwestycja. Quada można kupić w sklepie już od 59zł, więc dużo nie przepłacisz, a jeżeli nie na dzis to na przyszłość jesteś przygotowany.
 
Do góry