wiele pytań a brak odpowiedzi

chopingorzow

New member
Króciutko: Chęć zakupu kina domowego do pomieszczenia pokazanego poniżej.
Kwota do wydania: miało być 2000 tyś a doszło już do 3000 i ani złotówki więcej:)
Zastosowanie: 80% kino domowe 10% X-Box 5% muza z płytki i 5%radio
TV: 40W 5720 Sony (a wiec coś pod Sony Sync)
wielkość pokoju 4m x 4,8 jednakże tak jak widać na zdjęć jedna ze scian ma tylko 2,6m (póżniej wybita sciana)

TUTAJ MIAŁY BYĆ LINKI Z RZUTAMI MEGO POKOJU JEDNAKŻE Z NIMI NIE MOGĘ ZACZĄC TEGO TEMATU- POSTARAM SIĘ JE OD RAZU WRZUCIĆ JAK SKONTAKTUJE SIĘ Z ADMINISTRATOREM

Pokój wygląda prawie jak na wizualizacji z wyjątkiem scianki koło komody- została wyburzona (jest do wysokości komody)
Kable pod surround wyprowadzone trochę niefortunnie pod tynkiem (jeden nad kanapą z 20 cm od roku scian a drugi na koncu owej sciany-nad końcem komody jednakże jeden jak i drugi na wysokości 210 cm - wyskość pomieszczenia to 245 cm)

To tyle tematem wprowadzenia a teraz pytania do szanownych:

Czy położenie tych surround'ów jest bardzo złe czy tylko nieodpowiednie?
czy jeśli postawię fronty pomiędzy szafką RTV (jej wielkość to 128 cm) i sub (jeśli takowy się pojawi) koło frontu po lewej strony od TV będzie dobrze?
czy mogą być jakieś lepsze ustawienia patrząc na ten pokoik (mówimy o KD a nie o meblach)?
i najważniejszę pytanko: CO KUPIĆ??!!:) (jestem zielony pod względem sprzętu audio choć swego czasu szkołę muzyczną kończyłem- tam jednak nic nie mówili o KD czy też amplitunerach )

PS. Widziałem dziś Vardus 300 z subeem + Denona 1610 jak to gra w porównianiu ze sprzętem w podobnej cenie- 3 tysiące złotych

a o to linki o których pisałem:)

http://www.hdtv.com.pl/forum/attachment.php?attachmentid=4200&stc=1&d=1266015349

http://www.hdtv.com.pl/forum/attachment.php?attachmentid=4203&stc=1&d=1266015540

http://www.hdtv.com.pl/forum/attachment.php?attachmentid=4204&stc=1&d=1266015596

Jednakże jak na razie nie działają- kontakt z administratorami ciągle niemożliwy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odsłuchaj najpierw - Pioneera 816 + jamo 606.
Myślę że będziesz zachwycony.
 

chopingorzow

New member
Jeszcze nie wspomniałem o bardzo istotnej rzeczy. Dostałem przyzwolenie na wydanie pieniądze, ale muszą być w kolorze orzech:(

liczyłem, że ktoś z tych kilkset odwiedzających te forum dzień w dzień będzie chciał choć w jakieś częsci mi pomóc:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dnc

Moderator
VIP
Musisz być cierpliwy. Czsami trzeba kilku dni, aż Cię inni odnajdą wtym ogromie postów i tematów.
 

SławekSS

New member
Bez reklam
umieść obrazy na imageshack i wklej tutaj linki. te co podałeś nie otwierają sie, wiec ciężko jest cokolwiek napisać.
 

LUPO78

Banned
No to powodzenia,jeżeli bym stał przed wyborem dobrych kolumienek,a koloru ich to bym brał to pierwsze,chociaż ja takiego problemu nie miałem bo chciałem kupić pod kolor mebli - bo akurat były w takim kolorze - a propozycja odgórna padła że mają być czarne.Proponuję ci wziąć się za przekonywanie że czarne będą dobre nawet po zmianie wystroju pokoju w przyszłości,pamiętaj dobry bajer to połowa sukcesu :):):)
 
Do góry