Wiedźmin 3 Dziki Gon

debeef

New member
Bez reklam
demko było fantastyczne, del Toro daje klimat który jest jednym z najważniejszych elementów w tego typu grach, ale nie znam doświadczeń reedusa z branżą poza rolą w dobrym serialu przekutą na słabą grę
 

Seizo

Active member
Bez reklam
demko było fantastyczne, del Toro daje klimat który jest jednym z najważniejszych elementów w tego typu grach, ale nie znam doświadczeń reedusa z branżą poza rolą w dobrym serialu przekutą na słabą grę
Było genialne a jego rola podobnie jak TWD polegała jedynie na uzyczeniu swojej postaci glownemu bohaterowi.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ile zajmuje jednorazowe ukończenie podstawki? Średnio wg Was z wątkami pobocznymi oraz bez. Nie chcę dokładnych wartości co do godziny i minuty.
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Na razie znalazłem jedną osobę, której Wiesiek się nie podobał (na innym forum) reszta wybrała go grą roku, jak większość serwisów na świecie, także prędzej wsiąkniesz i ściągniesz dodatek niż odpuścisz ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W takim razie zaryzykuję. Może faktycznie w tej części akurat jest coś takiego co czyni tą produkcję bardzo dobrą. Jak już pisałem wcześniej 1 i 2 to zwykłe przeciętniaki których nie zmęczyłem do końca bo po prostu były nużące i mało grywalne. Zwykłe przeciętniaki.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zależy kto co lubi. Ja z kolei zawsze mogę wracać go MGSa. Dla mnie cała ta seria to po prostu arcydzieło.
Wieśka już zamówiłem i czekam na przesyłkę, mam nadzieję że nie będę zawiedziony.
 
Do góry