Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie ma tam gdzieś jakiegoś licznika czy coś w tym stylu, czasami gry mają takie rzeczy i wiadomo dokładnie ile się grało.

Pozdrawiam,
 

dariuszd1

New member
Nie ma tam gdzieś jakiegoś licznika czy coś w tym stylu, czasami gry mają takie rzeczy i wiadomo dokładnie ile się grało.

Pozdrawiam,

Wiesz co, sprawdzę sejvy. Może tam jest jakiś licznik.. nie pamiętam.
Ale sama gra ma tylko 4 światy - poza pierwszym który jest jakby samouczkiem.

A ostatni jest totalnie krótki. Nie chcę tu pisać za wiele, żeby nie zdradzać tym co nie grali. Ale np. rozrój postaci - jak mogę rozwinąć nawet jedną z 4 dostępnych umiejętności do końca?! No nie da się przy takiej długości gry, to po co tyle tam ich nawkładali...??
 

pav3l

New member
Bez reklam
@Masta_J - grałem z licznikiem, razem z pobocznymi misjami masz ok 33 godzin na scieżce Roche'a oraz ok 35 godzin na ścieżce Iorvetha (od IIgo z III - aktu gry - dwie różne historie (oblegasz miasto albo bronisz, dlatego grę warto przejść 2 razy). Gra nie jest krótka, jak kolega wyżej pisze, ale pozostaje niedosmak....
ogólnie gra jest jak dla mnie 11/10. Najlepszy na rynku rpg. Pod względem długości i misji pobocznych, to jednak Wiesiek 1 miażdży tego ostatniego....
ale i tak Bioware: watch and learn.

@dariusz
Ma 4 światy, ale mapa każdego jest rozległa.
Nie musisz rozwijać żadnej. Ale jak czytałeś prozę sapkowskiego, to wiedźmin był szermierzem - możesz rozwijać szermierkę. Devsi gry chcieli wyjść na przeciw i stworzyli możliwosć rozwoju alchemii, znaków, szermierki i umiejętności podstawowych. Jak nie rozwinąłeś żadnego, to na jakim levelu chłopie kończyłeś grę? i SKUP SIĘ NAD ODPOWIEDZIĄ NA TO PYTANIE. Ja rozwinąłem półtora drzewa...
Z twoich wypowiedzi wnoszę, że chciałeś zaliczyć slashera i przerąbać się przez 3 akty. Poczekaj na Diablo, spełni twoje oczekiwania, bo Wiesiek nie jest slasherem....
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
mi przejscie wieska na hardzie z podziwianiem widoczkow i zagladaniem w kazdy w zasadzie zakatek zajelo 49h sciezka iorwetha, wlasnie tydzien juz zbieram sily na druga sesje :D
 

pav3l

New member
Bez reklam
...a mi się wydawało, że się wlokę ;)
Ja szedłem Roche'a, twoja jest dłuższa ;) dopiero teraz idę twoją....(na razie akt 1). 35 godzin tłukł mój brat na tej ścieżce....
 
Ostatnia edycja:
Do góry