WiDi w LG

adam17

New member
Witam, czy ktoś z użytkowników serii LM testował już funkcję WiDi i może się podzielić swoimi wrażeniami .Moje wrażenia są nie zadowalające ze względu na jakość obrazu jaki występuje na tv.
Pozdrawiam
 

witekk

New member
Witam,

Ale czy to oznacza, że obraz nie jest w rozdzielczości HD czy FullHD? - czy obraz przez HDMI jest lepszy?
Czy WiDi przekazuje też dźwięk jak HDMI, czy tylko obraz?
 

rychu

New member
Przez WiDi jest przesyłany również dźwięk, głośniki w laptopie wyłączają się automatycznie.
Niestety nie udało mi się przesłać materiału fullHD bez zacięć obrazu i dźwięku. Filmy w 720 działają ok. Nie wiem czy jest to spowodowane jakimś błędem w konfiguracji bądź oprogramowania, czy po prostu TV albo laptop obsługuje po prostu starszą wersję WiDi, która nie przesyłała fullHD.
W ogóle WiDi było reklamowane jako bezprzewodowe HDMI, więc złącze do przesyłania fullHD, więc to że była wersja, która nie obsługuje tej rozdzielczości to jakieś nieporozumienie.

Do oglądania zdjęć, oglądania filmików z internetu albo jakiś teledysków z laptopa to super sprawa.
 

adam17

New member
To widzisz ja mam obraz dużo gorszy po WiDi niż po Hdmi ,nie wiem czym jest to spowodowane,złą konfiguracją chyba nie bo praktycznie nie ma co konfigurować ,chyba że posiadam słaby router ?
Asmax BR615N
 

witekk

New member
Czy ktoś jeszcze testował WiDi... i jakość obrazu. Ja cały czas biję się z myślami o zakupie LM660 i właśnie z WiDi chciałem korzystać i to bardzo bardzo! :)
 

ziga88

New member
Hej! Wczoraj zakupiłem 42lm660 i niestety coś nie chce współpracować. Na laptopie daje połącz z tv, na tv akceptuje i ekran sie robi czarny z napisem że łączy z notebook intel, po 10 s wywala błąd żę nie rozłączył, a komputer dalej prubóje łączyć i kapa. Miał ktoś podobny problem?

Pozdrawiam
 

rychu

New member
Oczywiście, że nie obeszło się bez problemów.
Trzeba kombinować w laptopie. Ja tyle programów, sterowników i cudów instalowałem, że teraz już nie pamiętam co pomogło :)
Teraz mnie łączy przez WiDiApp.
 

ziga88

New member
Tak samo kombinowałem, jednak każda reinstalacja sterowników pogarszała sytuacje. Postawiłem system na nowo i już hula aż milo:)

Pozdrawiam
 

Bartoo

New member
Mi WiDi działa, aby obraz byl niby full HD trzeba oczywiście źródło wyświetlania dać na "tylko projektor". Wtedy roździelczośc jest telewizora. Ale musze powiedzieć, że lag jest duży. od 1 do 2 sekund. Używam standardowego programu na laptopie od intela jakie dostalem wraz ze sterownikami. Nie wiem jak programy w niższej rozdzielczości ale film w 1080 troche potrafi sie minimalnie przycinać.
 
Do góry