Widget do przeglądania stron internetowych na C650

marwask

New member
Witam,

Zmodyfikowałem widget Wikipedia w celu stworzenia prostej przeglądarki na modele C650. W tej chwili działa w miarę dobrze z predefiniowanymi stronami mobilnymi. Widget zawiera dużo błędów, np. są problemy z linkami na stronach i nieraz nie wczytują się odpowiednie css pliki. Javascript wogóle nie działa.

Aby zobaczyć przykładowe strony musicie nacisnąć "Tools", wybrać język polski i wybrać stronę. Po wczytaniu strony musicie ponownie uruchomić widget, aby poprawnie wczytał css.

Największym problemem była naprawa względnych linków na stronie oraz załączanie css ze strony. Czasem nie działa dynamiczne załączanie i trzeba definiować je w kodzie (np. m.interia.pl, mini.wp.pl). Moje rozwiązanie nie jest optymalne, ale moim celem było sprawdzenie koncepcji.

Aby dodać nową stronę musicie wyedytować plik "en.js" lub "pl.js" i dodać:
,{id:"interia",name:"m.interia.pl",link:"****://m.interia.pl/",mainPage:"Strona główna",logo:"res/img/Wiki_pol.png",
notDividable:new Array("Strona główna")
}

następnie wyedytować "Release.js" i dodać:
} else if(this.wikilink.indexOf("interia.pl") != -1) {
includes += '<link media="all" type="text/css" href="****://m.interia.pl/s/classic/css1-10526-1123.css" rel="stylesheet"/>';
includes += '<link media="all" type="text/css" href="****://m.interia.pl/s/reset.css" rel="stylesheet"/>';
}

i jeszcze:
|| (baseUrl.indexOf("interia.pl") != -1 )

Link do pobrania widgetu: ****://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=12&t=2548
 

zzzz84

New member
czy ten link jest prawidłowy?
oczywiście zamiast gwiazdek wpisuję http

ok, jakiś chyba mój błąd.
już jest dobrze.
 
Ostatnia edycja:

marwask

New member
Wyciągnąć się da i są miejsca skąd można pobrać przeglądarkę z serii D, tylko jeszcze nikomu nie udało się jej uruchomić na C650...
 

marwask

New member
Kiedyś można było pobrać tutaj: ****://infolink.zsolttech.com/openapi/service/widget/index.php ale widzę, że teraz trzeba już zapłacić, żeby cokolwiek ściągnąć...
 
Do góry