Wi-fi w Onkyo 609

TomaszZz

New member
Wiem, że jest możliwość puszczenia sygnału z AP po Lanie. Czyli kupujesz najtańszy router (ok 60zł) ustawiasz go jako Access Point (Twojej domowej sieci) i podłączasz do ampli. Widziałem nawet podobny filmik na YT. Powiem Ci tak - jutro dostanę 609 i jedna z pierwszych rzeczy jakie zrobię to podłączenie w taki sposób jak wyżej opisałem. Tak, że w dobry czas zadane pytanie ;) pzdr
 

ndo

New member
no tak radio po wifi dziala. przesylanie plikow tez. Natomiast ciekawa sprawa jest zamiennik. Mysle ze UWF1 poprostu stanieje albo zaczna ja dodawac jak kiedys stacje dokujaca do amplitunerow
 

jfkjfk

New member
Wiem, że jest możliwość puszczenia sygnału z AP po Lanie. Czyli kupujesz najtańszy router (ok 60zł) ustawiasz go jako Access Point (Twojej domowej sieci) i podłączasz do ampli. Widziałem nawet podobny filmik na YT. Powiem Ci tak - jutro dostanę 609 i jedna z pierwszych rzeczy jakie zrobię to podłączenie w taki sposób jak wyżej opisałem. Tak, że w dobry czas zadane pytanie ;) pzdr


A czy to w taki sposób jak blackninja opisywał z połączeniem HK

http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/70839-harman-i-rozwiazanie-problemu-z-wi-fi-niskim-kosztem.html
 

jfkjfk

New member
Tak Tak właśnie o to mi chodziło :)

Rozmawiałem ze znajomym i mając AP to łączymy się do tej sieci i mamy jedną sieć w domu. Wada. Jeśli chcemy rozdzielić na kilka urządzeń musimy dokupić switch/

W przypadku routera wygodą jest kilak wejść, ale wadą że mamy siec główną i podsieć, która tworzy się na wyjściu z routera służącego jako AP
 

TomaszZz

New member
Rozmawiałem ze znajomym i mając AP to łączymy się do tej sieci i mamy jedną sieć w domu. Wada. Jeśli chcemy rozdzielić na kilka urządzeń musimy dokupić switch/

W przypadku routera wygodą jest kilak wejść, ale wadą że mamy siec główną i podsieć, która tworzy się na wyjściu z routera służącego jako AP


Podpiąłem się moim routerem (Edimax LT6408n) po prostu przez jeden z wolnych portów w routerze do 609 i BEZ ŻADNYCH ustawień Ampli sam się zalogował i można korzystać z DLNA i radia internetowego :)
W DLNA ampli zaskoczył mnie szybkością działania - ciągnie utworki z kompa na dobrą sprawe bez opóźnień (bufor)
Z radiami jest już troszkę gorzej - jako, że to "nadajniki zewnętrzne" bufor trwa od 3 do 10sek. Ale to też zależy od wielu czynników zewnętrznych.
Zmierzając do końca mojego posta podsumowuje - NIE MA PROBLEMU Z PODŁĄCZENIEM DO SIECI I W MOIM PRZYPADKU AMPLI SAM SIĘ ZALOGOWAŁ BEZ PODAWANIA IP ITP.
 

mors111

Active member
Bez reklam
też od jakiegoś czasu mam podłączone do switcha i bez problemu wszystko śmiga razem z LG BD660

DLNA to fajna sprawa jest
 
Do góry