Wharfedale Vardus VR-400 warto?

Yannicker

New member
Witam,
Mam do kupienia Wharfedale Vardus VR-400 w cenie około 800zł nowe i zastanawiam się, czy to dobry zakup. Doświadczenie w audio mam minimalne. Kupiłem już ampli HK AVR 147 i szukam teraz zestawu głośników do kina i muzyki 60/40. Niestety ciężko coś się o nich dowiedzieć z neta a w odsłuchu nie mam zbyt dużego porównania. Pokój 12m2, więc szaleństwa nie ma i HK powinien wystarczyć choć słabo się ponoć sprawdza w stero. Ewentualnie co proponujecie w cenie do 1200-1300zł za komplet. Póki co raczej bez suba...
Pozdrawiam,
T.
 

lukanio63

New member
Czy ktos moglby napisac cos wiecej o tych kolumnach bo ja rowniez sie nad nimi zastanawiam. Cena jest bardzo atrakcyjna i wyglad tez niczego sobie. Zastanawiam sie tylko jak to zagra? Mam pokoj okolo 30m2 i myslalem o calym zestawie wharfedale vardus i jakims ampli onkyo albo yamahy. Szukam zestawu z dynamicznym basem bo slucham glownie muzyki elektronicznej ale zalezy mi rowniez na filmach.
Bardzo prosze o opinie.
 

lukanio63

New member
budzet okolo 1500-2000zl (£400-£500). Za te pieniadze szukam zestawu 5.1 (bez amplitunera), ale myslamen tez zeby na poczatek kupic same frony i moze suba do tego. Wharfedale kusi cena ale moze moglibyscie zaproponowac cos innego za te pieniadze. Dodam jeszcze ze jestem teraz w uk a tu nie wszystkie marki sa dostepne.
 

lukanio63

New member
a co myslicie o zestawie Koda 702v2 z subem? koszt okolo 1800zl w polsce. Czy taki zestaw jest warty tych pieniedzy? Jak to sobie radzi z basem?
Znalazem tez kolumny epos els 303 za nieduze pieniadze oraz tannoye F4 tez niedrogo. Czy ktores z nich sa godne polecenia?
Co do Jamo 606 to niestety nie moge ich znalesc w uk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry