Wharfedale SW 150 czy warto do Denona PMA 720 ?

Whiplash

New member
Bez reklam
Zastanawiam sie czy warto kupic tego suba do wzmacniacza stereo? Opinie ma super i jest za rozsadne pieniadze.

Podlaczylbym go do wyjscia Pre Out 2RCA-2RCA i odcial crossoverem na jakies 50-60hz tak aby subwoofer tylko uzupelnial dyskretnie fronty w muzyce CD jak i koncertach z BD. Wiem ze do muzyki sa lepsze suby ale i ceny tez sa 2x takie.

Co wy na to?
 

mors111

Active member
Bez reklam
A kilka postów wcześniej pisali jak to dobry jest ten PMA 720 ,więc i ja zastanawiam się czy to dobry pomysł na zakup suba, aż tak brakuje basu ?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Zbieraj juz kaskę na coś konkretnego czyli zamkniętego pod stereo, REL, JBL Studio 550p, Tannoy TS, nawet Paradigm uderzył w zamknięte konstrukcje.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ale to sa 2tys jak nic.. Zaluje ze sprzedalem mojego JBL e150p :( Nigdy bym nie pomyslal ze do stereo przyda mi sie subwoofer..
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Co do downmixu to mam tylko 3 plyty na ktorych nie ma oryginalnej sciezki stereo i musze "zgniatac" 5.1 do 2.0 wiec tu nie ma problemu.

Nie jest to tez wina kolumn czy wzmacniacza, chodzi mi o to ze podczas cichego sluchania basu troszke brakuje, jak odkrece piec powyzej godziny 9tej to zaczyna sie zabawa i basu jest sporo ale nie zawsze mozna tak sluchac prawda?

Inna kwestia to taka ze kolumny raczej kiepsko graja ten najnizszy bas 40-60hz i tu bym uzupelnil troszke wlasnie subwooferem.
 
Do góry