Weeb.Tv na Samsungu SMart TV seria ES

matikk

New member
Witam czy Udało się komuś odpalić Weeb.TV na TV Samsung Seria ES Chodzi o to zeby odpalic to tak jak np tvnPlayer Albo za pomocą DLNA ?
 

entuzjasta78

New member
ja mam es6900 i w przeglądarce nie uruchamia się(tylko czarne pole na miejscu animacji ) wersja Firmware 1017. A przez dlna nie próbowałem jak ktos wie jak to zrobić to niech da znać;)
 

andreas2012

New member
na obecnym poziomie pseudosmarttv strony pokroju weeb.tv nie daja rady... nalezy czekac na powazniejszego gracza ktory wejdzie w smarttv albo chociaz google
 

matikk

New member
W przeglądarce na pewno ci się nie uruchomi bo nie obsługuje flash playera
chodzi tu o to czy kotś nie stworzył widgetu do weeb.tv no albo uruchomil to przez dlna ja próbowałem Przez UMS i wtyczke jump no i widzi mi w TV programy z weeb.tv ale nie odtwarza ich ?
 

byry007

New member
Posiadam nowy juz 4 tv samsunga w domu i na ue32k5672su nie działa na przegladarce a na h5500 bez problemu i na f6500ss tez bez problemu czy da się to naprawić
 
Posiadam nowy juz 4 tv samsunga w domu i na ue32k5672su nie działa na przegladarce a na h5500 bez problemu i na f6500ss tez bez problemu czy da się to naprawić

Seria 2016 (K, KU) i 2015 (J, JU) nie ma wbudowanego Flash - system Tizen

Seria 2013 (F) i 2014 (H) mają wbudowanego Flash 11.1 i jeśli odwiedzana strona nie sprawdza wersji Flash (chodzi o zabezpieczenia) to te modele będą odtwarzać materiały we Flashu - system na bazie Linux

Seria 2012 (E, ES) mają wbudowanego Flash 10.1 - jeśli odwiedzana strona jest kompatybilna z Flash 10 to te modele będą odtwarzać materiały we Flashu - system na bazie Linux

Seria 2011 (D) i 2010 (C) mają wbudowanego Flash 8.0 - system na bazie Linux

Sam musisz sobie teraz odpowiedzieć jak to naprawić.
 

byry007

New member
Seria 2016 (K, KU) i 2015 (J, JU) nie ma wbudowanego Flash - system Tizen

Seria 2013 (F) i 2014 (H) mają wbudowanego Flash 11.1 i jeśli odwiedzana strona nie sprawdza wersji Flash (chodzi o zabezpieczenia) to te modele będą odtwarzać materiały we Flashu - system na bazie Linux

Seria 2012 (E, ES) mają wbudowanego Flash 10.1 - jeśli odwiedzana strona jest kompatybilna z Flash 10 to te modele będą odtwarzać materiały we Flashu - system na bazie Linux

Seria 2011 (D) i 2010 (C) mają wbudowanego Flash 8.0 - system na bazie Linux

Sam musisz sobie teraz odpowiedzieć jak to naprawić.
Mo chodzi tylko o weeb bo dzieci bajki oglądają da rade jakoś naprawić bo powiem szczerze nie wiem jak to ominąć .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

cacumen

Member
Bez reklam
Posiadam nowy juz 4 tv samsunga w domu i na ue32k5672su nie działa

Tak na tym modelu nie ma już obsługi Flasha , co uniemożliwia korzystanie z
tej tv :confused: natomiast można kupić niekoniecznie nowy tv ,ale pena jako przystawkę Smart tv z Androidem (smart tv dongle wpinany w port USB) umożliwiającym korzystanie z weeb.tv na przykład przez aplikację Kodi !
 
Ostatnia edycja:

byry007

New member
Musi mieć wbudowanego Androida do pobierania aplikacji z Google Play :!: jak taki model np.
Smart TV HDMI WiFi Bluetooth Android do TV dongle (6472934637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .
Jest spory wybór zależny potrzeb i ...możliwości finansowych ;-)
Czy pilotem od tv można tym normalnie sterować ? Na co zwracać uwagę przy kupnie smart tv na hdmi ? Żeby jakaś pamięć miało w sobie i co jeszcze ? Mam w domu tableta starszego z mini hdmi czyli jak bym kupił przejściówkę na duże hdmi i bym miał to samo ? Tylko ze bym nie mógł sterować pilotem tylko na tablecie tylko .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Metrolog

New member
Jak kupisz przejściówkę HDMI to będzie to samo co TVstick, bezprzewodowe sterowanie myszką lub klawiaturą z poziomu tableta rozwiążesz wkładając jej odbiornik w gniazdo USB swojego tablecika lub przez bluetooth jeśli tablet go posiada a Ty masz taką myszkę lub klawiature.
 

Tigerek

New member
Witam!
Posiadam telewizor Samsung UE55H6470SS od 3 lat nie miałem problemów z Weeb.tv do wczoraj gdy pobrały sie jakieś aktualizacje,teraz pokazuje ze muszę zainstalować flesh player.
Co z tym można zrobić? Dało by sie jakoś cofnąć aktualizacje? Albo doinstalować flesha skoro wcześniej działało to znaczy chyba ze telewizor obsługuje flesha?
Dzięki wielkie z góry za karzą pomoc
 
Do góry