WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

Placek

Member
Postaram się podpiąć dysk FAT32 i sprawdze transfery - niestety wtedy ogranicza nas wielkośc pliku:(

Ja kombinowałem też co by podpinac dysk do routera (mam USB) ale transfery były tragiczne - podejrzewam że wąskim gardłem było właśnie gniazdo USB w routerze.

Do pełnej statystyki brakuje mi jeszcze:

Komp-skretka-router-skretka-wd-dysk po usb
 

lessig

New member
Witam mam pytanie trochę mniej techniczne. Posiadam WD TV Live (starsza skrzynka) i chciałbym się dowiedzieć czy u was również nie ma serwisu Netflix w dodatkach Internetowych? Czy ktoś ma pomysł jak go dodać?

PS Aktualnie używam softu 1.06.15
 
Ostatnia edycja:

lessig

New member
Problem w tym, że w Polsce miałem aktywną zakładkę Netflix, któraś aktualizacja online usunęła ten serwis. Ostatniej aktualizacji dokonałem na terenie W. Brytanii i właśnie zakupiłem tu legalne konto w Netflix.
 

topsy

New member
Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś uniwersalnego pilota do wd tv live?
Może coś od Logitec'a?
Właśnie padł mi oryginalny.
 

topsy

New member
Czy ktoś może potwierdzić, że Harmony w 100% współpracuję z wd tv live?
Ewentualnie jakiś inny pilot?
 

wchpikus

New member
WDTV live i pliki audio w DTS

Witam!
Mam spora dyskografie plikow w DTS-ie.
Wiekszosc nie dziala z tym odtwarzaczem.
Jakie wymagania sa dla plikow audio w tym standardzie?
Dzialaja co niekore pliki, niektorych nie widac wogole (nie rozpoznaje) a niektore rozpoznaje ale nie gra (przestakuje do nastepnego utworu)
Generalnie wszystkie pliki spokojnie mozna odtworzyc w PC, a ten player nie chce.
Konwersja do innego formatu odpada (przewaznie stratna lub z 6 kanalow robi 2, co mija sie z celem)
Jakies doswiadczenia w tym temacie?
Chcialbym miec wszystkie dyskografie w jednym miejscu bez odpalania kompa, widocznie sie nie da.
Oczywiscie sprzet podlaczony przez SPDIF, po HDMI to samo, nie dziala.
Pozdrawiam
 

pazuzu54

New member
Witam
Mam pytanie, czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy z dysku sieciowego będę mógł odczytywać pliki?
I jeszcze jedno, czy da się tutaj wyświetlić katalogi z filmami jako videowall ? i czy w ogóle da się dodać okładkę do katalogu z filmem tak aby była wyświetlana przy wyborze ?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozrawiam
 

Radoslav

New member
Witam
Mam pytanie, czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy z dysku sieciowego będę mógł odczytywać pliki?
I jeszcze jedno, czy da się tutaj wyświetlić katalogi z filmami jako videowall ? i czy w ogóle da się dodać okładkę do katalogu z filmem tak aby była wyświetlana przy wyborze ?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozrawiam

3 x TAK ;)
 

pazuzu54

New member
Dzięki za odpowiedź :)
A mam jeszcze takie pytanie, czy jak ustawie sobie jakiś folder z katalogu sieciowego to jak tylko będzie dostępny to będzie od razu wyświetlany i czy jak on będzie zawierał katalogi z filmami, a te katalogi będą miały okładki to też będzie videowall ?
Czy można gdzieś zobaczyć jak wygląda ten efekt w odtwarzaczu wd ? Potrzebny będzie do tego custom-owy firmware ?
Pozdrawiam
 

Franek54

New member
zgadzam się w 100% - po kiego grzyba kupować player sieciowy żeby póżniej korzystać z PS3 często stratnie co do jakości w dodatku? Player sieciowy (tu WD) ma odtwarzać samodzielnie po lan lub z hdd - masz tak kombinować aby to uzyskać!!!

Właśnie o to dokładnie chodzi! Możesz powiedzieć jak to zrobić, żeby oglądać filmy mkv 720/1080p po lanie z laptopa win7 ? Jak udostępnić filmy mkv z napisami żeby player je widział bez używania serverów typu ps3 media serwer?
 

Radoslav

New member
Czy można gdzieś zobaczyć jak wygląda ten efekt w odtwarzaczu wd ? Potrzebny będzie do tego custom-owy firmware ?

Możesz działać na firmware albo na czymś alternatywnym najlepiej od brad'a (masz w tym temacie linki do jego "twórczości"). Zależy czego najbardziej potrzebujesz. A wygląda to tak jak np. pokazane tu Western Digital WD TV Live HD Media Player Video Review - YouTube (od ok. 11:30 masz właśnie przegląd zasobów z dysków sieciowych).
 

zen44ek

Member
Support for PGS Subtitles

Witam,

Mój WD gen 2 nie widzi napisów w plikach m2ts (PGS), posiadam soft alternatywny 0.4.7.0 czy player powinien widzieć te napisy normalnie?
 

0kili0

New member
A ja mam takie pytanie :

Mam w komputerze parę katalogów z filmami, czy mogę zrobić tak aby w udostępnianiu sieciowym WD wszystkie te filmy wrzucił do jednego katalogu jako miniaturki filmów ?
 

topsy

New member
Kupiłem dzisiaj nowszą wersję wd tv live hub. Poprzednią mogę sprzedać w bardzo dobrej cenie. Jak jest ktoś chętny, to zapraszam na PM.
Odbiór osobiście w Warszawie.
 
Do góry