WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

Navigon

New member
W nowym sofcie jest kilka polskich bugów, ale najważniejsze, że jest spolszczenie. Upload do Facebooka, z tego co pamiętam, był już w poprzedniej wersji. Dobrze chodzą pliki mts, które w poprzednim firmware szwankowały. Jak widać warto zabierać głos na oficjalnym forum wdc :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
warto nie warto, buble niech wciskają gdzie indziej, polski języki po takim czasie kpina, dalej są braki, wypuszczanie FW z błedami to jakieś nie porozumienie, co my do testów jesteśmy.
 

jacur

New member
A ja poproszę o pomoc.
Dlaczego po instalacji softu b-rada 1.02.21, nie mogę nic odtworzyć na youtube?
filmiki znajduje, ale wyświetla komunikat: "ten plik jest obecnie niedostępny, proszę spróbować później", i tyle...
Miałem już przedtem ten soft, był ten sam objaw, wróciłem na próbę do oryginalnego, filmy ruszały, teraz przeszedłem znowu na nieoficjalny i to samo, ogólnie wszystko pięknie działa, oprócz youtube!
pomóżcie proszę, co zrobić aby ruszyło?
 

topsy

New member
A ja poproszę o pomoc.
Dlaczego po instalacji softu b-rada 1.02.21, nie mogę nic odtworzyć na youtube?
filmiki znajduje, ale wyświetla komunikat: "ten plik jest obecnie niedostępny, proszę spróbować później", i tyle...
Miałem już przedtem ten soft, był ten sam objaw, wróciłem na próbę do oryginalnego, filmy ruszały, teraz przeszedłem znowu na nieoficjalny i to samo, ogólnie wszystko pięknie działa, oprócz youtube!
pomóżcie proszę, co zrobić aby ruszyło?

Próbowałeś tego ?
Hotfile.com: Łatwy hosting plików jednym kliknięciem: 1.02.21_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.7.3.zip
 

jacur

New member
Próbowałeś tego ?
"link"/QUOTE]

Nie, mam wersję 0.4.5.3, mogłbym spróbować , jeśli jesteś pewien, że to pomoże i poprzednia była skopana?! tzn. ciekawi mnie, czy tylko u mnie tak się dzieje,czy kto inny też miał podobny problem z tą wersją b-rada?
I przy okazji, czy ktoś mógłby mnie nakierować gdzie znajdę dokładny opis modyfikacji pliku "S00custom-options", aby uruchomić movieshiets?
coś znalazłem tu na forum:
## Movie sheet modes (only one can be enabled at a time)
## unless you have sheets for each mode you will encounter oddities switching around modes
## AKA this isn't magic
## Full screen std mode:
#config_tool -c MSHEETMODE=std
## 1280x460 sheet mode:
config_tool -c MSHEETMODE=sheet
## 500x720 wall mode:
#config_tool -c MSHEETMODE=wall

## turn on moviesheets for a list type
## you must turn it on for a view type to see sheets!
## video thumb mode
config_tool -c VIDMSHEET=ON
## audio/photo thumb mode
config_tool -c GENMSHEET=ON
## list mode (video/audio/photo)
config_tool -c LISTMSHEET=ON
ale to nie działa?!
tzn. na dysku widać jpg.-i itd, ale nie działa chyba tak jak powinno normalnie opis filmu, tylko mogę te fotki przeglądać jak fotki:)P?)
Lub też może ktoś tu opisze? z góry dzięki
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
W wersji, której używasz YT HD już nie działa.
W tej podanej wyżej wszystko działa.Konfigurujesz poprzez przeglądarkę.
Na YT masz sporo filmików co i jak konfigurować, albo zapytaj google :)
 

jacur

New member
W wersji, której używasz YT HD już nie działa.
W tej podanej wyżej wszystko działa.Konfigurujesz poprzez przeglądarkę.
Na YT masz sporo filmików co i jak konfigurować, albo zapytaj google :)
Ok, to ściągam lepszą wersję, ale co do drugiego pytanie, to raczej jestem zielony w tym temacie i nie bardzo wiem jak sobie z tymi moviesheet-ami poradzić!!!
wygooglowałem opis instalki Tumbgena i przeróbki filmów ale nie mogę se dać rady z tą konfiguracją WD-ka?!
 

webes

Member
W wersji, której używasz YT HD już nie działa.

Otóż działa YT, dział bardzo dobrze w wersji 0.4.5.3. Wciąż jej używam, zawsze starałem się używać najnowszej wersji jednak po jednym dniu z 0.4.7.3 wróciłem do poprzedniej (mowa rzecz jasna o 1.02.21...), w nowym problemy z przesyłem dużych plików na podpięte dyski no i problem z.. usb.power.off, oraz co z wtyczkami i wszystkimi katalogami mającymi kropkę na początku np. .wd_tv
 

topsy

New member
@webes
Specjalnie zainstalowałem 1.02.21_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.5.3 i u mnie YT nie działa !
YouTubeHD is not working anymore...
Nawet wydali tymczasową łatkę , zanim pojawiła się nowsza wersja.
Czy ktoś inny niż webes mógłby potwierdzić, że w tej wersji jest inaczej ?
 
Ostatnia edycja:

webes

Member
- topsy:
Fakt był problem z YT HD w 1.02.21_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.5.3 - zresztą to temat jak bumerang - wraca co jakiś czas. Wystarczyło jednak zmienić jedną linie w pliku "youtubeHD.php", utworzyć "S99user-script" i oba te pliki wrzucić
do folderu /tmp/conf
przez np. FileZilla albo Total Commander i zrestartować wd-ka

Jeśli chodzi o "moviesheet" pojawił się u mnie problem gdy cofnąłem się z wersji 0.4.7.3 na 0.4.5.3 usunąłem więc plik "wdtvext-plugins" z /tmp/conf/ następnie restart i wszystko wróciło do normy.
Wniosek czasem wystarczy odrobinę pomyśleć

pozdrawiam webes
 

Attachments

  • nie_działa_youtubeHD_Działa!!!.zip
    2,5 KB · Wyś: 40

topsy

New member
Przecież w linku wyżej masz dokładną instrukcję, jak rozwiązać problem !?,po co wprowadzać niepotrzebne zamieszanie, jest nowsza wersja działająca bez problemów.
Zostaw to bez komentarza, nie chce mi się tracić nerwów i czasu.
 

GIZIU

New member
Panowie, myślę nad zmianą O!Play HDP-R3 (brak wsparcia softu = coraz więcej filmów nieodtwarzanych) na WD TV Live. Szukam jakiegoś prostego playerka FullHD który odtworzy wszystkie filmy (720p i 1080p) z pendrive'a. Czy WD nie ma z tym problemu czy jeśli film ma kilka ścieżek audio/napisów to jest opcja wyboru ?
 
Ostatnia edycja:

pawsonn

New member
hej


- jest opcja wyboru ścieżek audio
- nie ma problemu z czytaniem z pendraka
- tak , aktualizacje są co najmniej raz w kwartale
- dostępny jest opcjonalny soft [ nie używam ]
- brak co prawda wsparcia [ w wdlive ] dla txt - ale dla większości tu z nas to nie problem [ dwa kliki i masz już txt w srt - które to srt jest czytane ]
- no niestety , tu na tych 150 stronach masz sporo na temat wdlive - warto poczytać,namawiam [ do poczytania ]


pozdro
pawson
 

GIZIU

New member
Cóż, odpowiedziałeś tak naprawdę na wszystkie nurtujące mnie pytania. Chciałbym jeszcze się dowiedzieć ile czasu jest na rynku i czy opłaca się go teraz kupować (czy poczekać na następcę) ? Czy warto dołożyć do WD TV Live Hub ?
 

GIZIU

New member
OK a jeśli chodzi o Hub ? Warto dołożyć ? Czy jest rzeczywiście taki głośny jak piszą w teście PCLab.pl ?

Panowie pomóżcie bo chciałbym dziś już zamówić i wciąż się waham, Live vs Live Hub
 
Ostatnia edycja:
Do góry