WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

himilsbach

New member
[Mam taki wpis mogł byś podać co mam w nim zmienić VERSION='1.03.49_V'
LOCATION='wdtvlive.bin'
PKG_LOCATION='wdtvlive.pkg' Jest to wpis z oficjalnego firmware
Zmieniłem tak jak napisałeś ale nie działa.Najlepiej jak byś podał całą linijkę jaką mam wkleić.[/QUOTE

Czy ktoś pomoże z 10 razy sprawdzałem i cały czas nie wykrywa
 

himilsbach

New member
Czy jest możliwość pobierania plików z rapidshare lub megaupload przez wdtvlive. Jeśli tak to w jaki sposób.
Czy po wgraniu alternaywnego oprogramowania należy zresetować system
 
Ostatnia edycja:

bratmat

New member
Czy jest możliwość pobierania plików z rapidshare lub megaupload przez wdtvlive. Jeśli tak to w jaki sposób.
Czy po wgraniu alternaywnego oprogramowania należy zresetować system
Jest taka możliwość na alternatywnym sofcie
Działa z serwisami bez kodów captcha lub z kontami premium np.: hotfile,uploaded.to,rapidshare,netload.in
polecam DownloadDaemon.api.bin
 

bratmat

New member
Bez problemu wchodzisz w opcje Configure DownloadDaemon. Klikasz w pole download directory i wpisujesz ścieżkę dostępu gdzie masz podmontowany dysk na linuchu wdhd. (najprościej to sprawdzić w prawym menu webend WDLXTV-> mount table -> dajesz kopiuj wklej i bedzie dzialac) Reconnect przydaje się do kont rapidshare i innych nie premium. Pod warunkiem ze będziesz miał połączenie adsl i router zgodny z lista dostępna w download Daemonie. Jeśli masz konto premium to w menu Premium account setup wystarczy wbić login i hasło a w konfiguracji serwisu np. Hotfile zmienić ustawienia na DIRECT DOWNLOAD.

Jestem świeżym użytkownikiem WD LIVE zaledwie 1,5 tygodnia, dużo testuje i jestem bardzo zadowolony zwłaszcza z DD, korzystam równierz OSD Psychothc, Midnight commandera, rtorrenta. Natomiast mam duże kłopoty z wykorzystaniem Truecrypta i montowaniem dysków kodowanych truecryptem ponieważ wdhd zwyczajnie ich nie widzi.

Mile skorzystam z podpowiedzi w tej kwesti
 
Ostatnia edycja:

himilsbach

New member
Wielkie dzięki bratmat za pomoc , przy okazji zmieniłem sobie poprzez www w ustawieniach wdtvlive youtube hd z 720p na 1080p. Efekt jest taki że nie mogę wejść na stronę www,podaję swoje ip i wyskakuje brak wczytywania strony. O dziwo you tube hd przestało całkowicie działać,ustawienie radia także się zresetowało. W ustawieniu S00custom-options wszystko jest w porządku.A przestawiłem tylko z 720p na 1080p i taki bałagan mi się zrobił. Pozostaje chyba tylko wgrać od nowa firmware.Spotkał sie ktos z tym problemem. Jak miałem 720p było wszysko w porządku.Najgorsze jest to zę nie można wejść w ustawienia poprzez stronę www. Połączenie jest poprawne bo sprawdzałem.Nie mogę wejść także w serwery mediów.Język polski pozostał nie zmieniony.
Zachciało mi się zmiany na wyższą rozdzielczość i mam nauczkę.
 
Ostatnia edycja:

bratmat

New member
Oczywicie próbowałes odłączyć zasilanie od skrzynki ? Może tylko wyłączył się apache i trzeba go na nowo włączyć przez telnet ? Miałem taki problem jak dużo mieszałem skrzynką.

Natomiast czy ktos wie jak sie nazywa port USB1 w WDHD Live jako device name ? tego mi brakuje by podmontowac dysk truecrypt poniewaz linuxowy truecrypt nie ma funkcji automount :-(

Kolejny problem to jak skonfigurować poprawny time serwer w skrzynce aby data i godzina była prawidłowa ?
 
Ostatnia edycja:

himilsbach

New member
OSD Psychothc czy z tym dodatkiem wyłącza się u was dysk, bo u mnie nie a bez tak, jak zrobić żeby się wyłączał.Usb mam ustawione na off.Problem rozwiązuje usunięcie dodatku,ale wizualnie dodatek wygląda świetnie
 

wester

New member
Witam jestem nowym uzytkownikiem. Mam WD HD Live soft 1.01.12 sciagnalem najnowszy firmware ze strony WD. po nacisnieciu update system mowi ze jest "upgredowalny" tylko przez internet. Niestety podlaczenie do internetu to duzy klopot ( router jest na strychu)
Co zrobic zeby zmienic fimware z USB?
Z gory dziekuje za pomoc.
 

bratmat

New member
Witam jestem nowym uzytkownikiem. Mam WD HD Live soft 1.01.12 sciagnalem najnowszy firmware ze strony WD. po nacisnieciu update system mowi ze jest "upgredowalny" tylko przez internet. Niestety podlaczenie do internetu to duzy klopot ( router jest na strychu)
Co zrobic zeby zmienic fimware z USB?
Z gory dziekuje za pomoc.
Według mnie musisz cos zle robic bo u mnie od raz zobaczył upgrade na pedrive. Spróbuj włożyć pendrive do innego portu. Zakładam że po sciągnięciu firmware rozpakowałes go na pendrive hehe

OSD Psychothc czy z tym dodatkiem wyłącza się u was dysk, bo u mnie nie
Nie wiem nie korzystam z tej funkcji bo dysk wykorzystuje także jako ftp i może sobie chodzić non stop :)
 

wester

New member
Według mnie musisz cos zle robic bo u mnie od raz zobaczył upgrade na pedrive. Spróbuj włożyć pendrive do innego portu. Zakładam że po sciągnięciu firmware rozpakowałes go na pendrive hehe


Nie wiem nie korzystam z tej funkcji bo dysk wykorzystuje także jako ftp i może sobie chodzić non stop :)

Juz sobie poradziłem, nieuważnie przeczytałem instrukcje :)
Dzieki za pomoc.
Pozdrawiam
wes
 
Do góry