WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

ArtS007

New member
Bez reklam
WDTV2, poza zwiekszoną funkcjonalnością, różni sie od WDTV1 szybszym procesorem. To raczej nie wpływa na jakość obrazu. Posiadam WDTV1 oraz BD-390. Oba oferują bardzo przyzwoitą jakość obrazu.

ArtS :)
 

kazetxxl

New member
problem z upgreadem!!!

witam.wgralem najnowszy firmware na pendrive'a.rozpakowane 2 pliki.podlaczam pod wd tvhd ale niestety po przeskanowaniu nie znajduje on nic na nosniku i nie ma ikony umozliwiajacej upgreade.moze ktos powiedziec co robie nie tak??z gory dzieki
 

brandt78

New member
witam.wgralem najnowszy firmware na pendrive'a.rozpakowane 2 pliki.podlaczam pod wd tvhd ale niestety po przeskanowaniu nie znajduje on nic na nosniku i nie ma ikony umozliwiajacej upgreade.moze ktos powiedziec co robie nie tak??z gory dzieki

Na pendraku fat lub fat32, odlaczony kabel ethernet, wyjalem wtyczke od zasilacza i wlozylem, wd'k sam sie odpalil, wlozylem pendraka i wykrylo na nim nowy firmware i zainstalowalo.

U mnie tak poszlo...

@himilsbach

Chyba troche za bardzo panikujesz, martwiac sie co bedzie jak po gwarancji zepsuje ci sie pilot...
Nawet jak bys go wtedy nie zalatwil od WD, to zawsze mozna kupic Logitech Harmony, ktory zastapi ci ten pilot jak i kazdy inny...
 

himilsbach

New member
Racja trochę za bardzo panikuję ,a z pilotem masz rację bo sprawdzałem na stronie logitech wd media player jest na liśćie,po wpisaniu modelu.​


Allgemein
Format : Matroska
Dateigröße : 4,86 GiB
Dauer : 44min
Gesamte Bitrate : 15,6 Mbps
Kodierungs-Datum : UTC 2010-01-16 23:23:38
Kodierendes Programm : mkvmerge v2.9.9 ('Tutu') built on Nov 25 2009 21:13:32
verwendete Encoder-Bibliothek : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1 Przy jakim bitrate w mkv odtwarzacz ma kłopty. Czy ten film da się obejrzeć bez zacięć.Jeśli tak to super, odtwarzacz w drodze.
 

brandt78

New member
Mam chyba dobra wiadomosc dla tych, ktorzy uwazaja ze zewnetrzne napisy sa za wysoko.
Wystarczy zamiast *.srt przerobic je na *.ass (np. w Subtitle Workshop) i beda wyswietlane na tej samej wysokosci co napisy wmuxowane, czyli prawie na samym dole.

Tym sposobem mamy do wyboru 2 wysokosci wyswietlania napisow - uzywajac napisow *.srt lub *.ass
Nie jest to idealne rozwiazanie, ale zawsze cos :D
 

waldek69

Member
Może sprecyzuje ktoś bardziej obeznany w temacie wersje WDków. Spoglądam właśnie w dostępność:
1- Western Digital TV Mini PN:WDBAAM0000NBK-EESN
2- Western Digital TV HD Media Player PN: WDBABG0000NBK-AESN
3- Western Digital TV HD Media Player PN: WDAVP00BE
4- Western Digital TV Live Media Player PN: WDBAAP0000NBK-EESN

Tyle znalazłem. Która z wersji 2 i 3 jest generacją pierwszą ? Czy jest dostępny model podobny do LIVE okrojony jedynie o lan ? Osobiście posiadam WD live i chce zakupić drugi dla mamy. Dlatego lan jest całkowicie zbyteczny.
 

qqlek

New member
WD bez lan

WDBABG0000NBK-AESN
to wersja 2. generacji
bez LAN
dla mnie minusem jest obudowa jak w 1
czyli fortepianowa czern
max rysująca się :|
WD Live ma już matową obudowę
 

muszyna2

New member
Dla zainteresowanych zakupem w vobisie widziałem nasze pudełeczko w cenie 399zł. Czyli całkiem przyzwoicie. Ja sam dałem 460zł a uważam że cena nie powinna przekraczać max 350zł :)
 

himilsbach

New member
karta gwarancyjna

Czy karta gwarancyjna powinna być w środku,bo dostałem przesyłke a nie mogę jej nigdzie znależć
 
Ostatnia edycja:

brandt78

New member
Dla zainteresowanych zakupem w vobisie widziałem nasze pudełeczko w cenie 399zł. Czyli całkiem przyzwoicie. Ja sam dałem 460zł a uważam że cena nie powinna przekraczać max 350zł :)

Za 399zl to jest w Vobisie WDTV Gen.2, a WDTV Live jest za 499zl. Raczej na okazje cenowe w Vobisie nie ma co liczyc, tam zawsze jest drozyzna...

@himilsbach
Do gwarancji powinien wystarczyc dowod zakupu - paragon lub faktura
 

himilsbach

New member
z gwarancją wszystko się zgadza, wystarczy faktura dzięki za odpowiedz

Czy ta rade podłączyć głośniki komputerowe ,jeśli tak to w jaki sposób ,bo narazie nie chcą mi działać.próbowałem podłączać do telewizora.

Pierwsze wrażenia super, przede wszystkim cisza.Tryb hdmi sam się ustawił na 1080p.

czy odtwarzacz należy na noc odłączać z gniazdka bo mimo że nie chodzi jest lekko ciepły.

Jaką macie głębie kolorów ustawioną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

brandt78

New member
Jesli chodzi o glosniki komputerowe to mozna podpiac np. przez kabel RCA ktory jest w zestawie z WD'kiem i uzywajac adapterow - np. takich:
ADAPTER JACK PODŁĄCZ GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 5.1 (883500042) - Aukcje internetowe Allegro

Glebie kolorow jak mozesz to ustaw na 12bit

WD'ka tak jak kazde inne urzadzenie mozna na noc wylaczac z pradu i razem z Szymonem majewskim tepic podzeraczy pradu^^

I jeszcze jedno nie rob tu smietnika i edytuj posty zamiast pisac jeden pod drugim - na szczescie moderator juz posprzatal...
 

qbazzi

New member
witam
od dzis jestem posiadaczem nowego wd tv live :)
ale juz od poczatku mam problemy tzn
wd zawiesza mi sie w menu tak na mniej wiecej 2-3minut .
Wystepuje to głównie podczas uruchamiania playera.
Czy ktos mógłby mi pomóc
 
Do góry