WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

wiatrak

Active member
Bez reklam
Za to HDMI jest w wersji 1.3, co daje nadzieję na bitstream gęstego dźwięku, kwestia firmware a wcale nie zdziwiłbym się gdyby była to kwestia SDK Sigmy...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie ma co tu za bardzo opowiadać czego to jest wina.
Sprawa wygląda tak samo jak przy pierwszym WD, wychodzi nowy sprzęt z totalnie niedopracowanym firmware, miejmy tylko nadzieję, że zabranie się za zmiany nie zabierze im tyle czasu co przy WD1.

Pozdrawiam,
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Na stronie http://electric-echoes.blogspot.com/2009/08/wd-tv-2.html natknałem sie na komentarz uzytkownika sugerujacy, iż bezpośredni przesył strumienia Dolby TrueHD oraz DTS Master Audio jest możliwy. To pierwszy taki sygnał. Ciekawe, czy znajdzie jakieś potwierdzenie z innych źródeł. Oby to była prawda.

October 12, 2009 7:44 AM
Anonymous said...
Just set mine up. This unit is very easy to set up and it recongnized my ReadyNAS Pro immediately. Using the ethernet connection via my ReadyNAS Pro I was able to pass through HD Blu-Ray content with True-HD and/or DTS-MA audio to my Denon Reciever for decoding flawlessly. This unit is awesome. It seems a bit peppier than the original WD-TV. With over 8 terabytes of space on my ReadyNAS Pro, I am good to go! I will cancel my Popcorn TV c200 order now since I really only wanted it to stream HD content on my NAS over the network, and for the price of the Popcorn model, I can almost buy 3 of these.

ArtS :)
 

coolkrzychu

New member
Ja również nie mogę się doczekać kiedy będzie dostępny w Polsce ten playerek. Sprawdzam co dzień, ale nie ma jeszcze w Vobisie, Komputroniku ani na Allegro.
 

eRaf

New member
Recenzja:
www_legitreviews_com/article/1118/2/
tak więc pracuje w oparciu o procek Sigmy SMP8655.
Dla ciekawości w Popcorn C200 siedzi SMP8643.
Porównanie obu:
www_sigmadesigns_com/Products/selection_guide/selection_guide.html
 

chato.pl

New member
qqlek napisał:
kolega sprawdzał w hurtowni
termin dostawy 12.02
12 LUTEGO
x8g8ol3495jwrtp3.gif


.
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widze oferte pleyera na stronie pixmania-com lecz brak go na stanie.

Podałbym bezpośredniego linka ale mam jeszcze blokade linków
 
Ostatnia edycja:

actchris

New member
Właśnie rozmawiałem i sprawa wygląda kiepsko, WD zarówno dyski jak WD TV Live najwcześniej ma dostarczać dopiero w grudniu.

Nie wiem skąd pixmania o ile faktycznie ma na stanie wzięła ... czy ktoś dzwonił do niech i pytał się czy mają to na stanie ??
 

chato.pl

New member
Ja dzwoniłem, ale ... ten ich call back nie działa. :sad:
Tzn. automat oddzwania lecz w słuchawce jest głucho - zarówno na stacjonarnym, jak i w komórce :-x


.
 

actchris

New member
chato.pl napisał:
Ja dzwoniłem, ale ... ten ich call back nie działa. :sad:
Tzn. automat oddzwania lecz w słuchawce jest głucho - zarówno na stacjonarnym, jak i w komórce :-x
.

Więc może być ściema z tym "dostępny" oficjalnie WD nie sprzedaje tego w Europie żadnemu partnerowi :( zamówienie w WD wisi cały czas więc jak zaczną sprzedaż to powinni od razu wysłać.
 
Do góry