WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

lousavarese

New member
Po ostatniej aktualizacji softu do .17 mój WD nie wstał, wczoraj wrócił z serwisu. Przysłali nowy egzemplarz. Kupowałem w neo24. Dziś zrobię aktualizację do .24 . Sprzęt, który sprzedają ma soft .0 . Tym razem spróbuję aktualizacji przez USB, do tej pory robiłem 2 x przez sieć. Choć przyznam, że nie widzę powodu, dla którego ta przez usb byłaby lepsza.
 

brandt78

New member
Moze przy aktualizacji przez siec nie bylo weryfikacji, czy plik sciagnal sie bez bledu^^
Na pewno byl bug, ktorego nie bylo przy aktualizacji przez usb. W .17 juz to porawili i wszystkie nastepne aktualizacje maja byc bezproblemowe (zobaczymy...).

Scott Rader (Senior Product Manager WD) pisal ze przez tego bug'a maja 2 miesieczne opoznienie w pracach nad nowym firmware. I musieli tez jak najszybciej wproadzic zmiany w obsludze YouTube (zeby poprawic relacje z google/youtube). I dopiero teraz biora sie ostro do roboty nad requestami od uzytkownikow.

"It's amazing how a botched firmware update process can screw things up. Put us back like 2 months from our plans! We do appreciate everyone's patience. I have a major product release coming out soon which will focus on the core issues at hand. The team is trying to get a pre-release (beta) to you guys early next week."
"Now the fun begins -- We know what everone wants. It's a HUGE list
grin.gif
Primary focus on the next product udpate is on the reported issues and a few little surprises. But we also have the dev teams working on some of the cool stuff."

Zapowiada sie dobrze :cool:
 

jejek78

New member
Dobrze niech działają juz jakies poprawki są w formacie MP4 poprawiono przesuniecie głosu Pozdrowienia dla posiadaczy małego i sprytnego pudełeczka.
 

zwrotnik

New member
Witam wszystkich :)

Wczoraj kupiłem WD TV Live, wszystko ładnie chodzi oprócz jednego filmu - Transformers Revenge of the Fallen 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3. Film jest ładnie odtwarzany mniej więcej do połowy, po czym pojawia się czarny ekran i nie idzie dalej. Film jest w jednym pliku 2,18 GB. Czy ktoś wie o co chodzi ? Pozdrawiam.
 

zwrotnik

New member
A mógłbyś coś jaśniej ? Jestem niestety lamerem w tych sprawach. Inne filmy chodzą dobrze, xvidy, divxy itd. Pliki są przecież jeszcze mniejsze ;).
 

facir

New member
wd live nie widzi dysku

Witam serdecznie kolegów.
Od paru dni cieszę się wd tv live, po rozpakowaniu i podpięci do sieci zrobiłem dwie aktualizację softu najpierw na 17, następnie na 24 czyli ostatni aktualny. Przez 3 dni wszystko działało ok czyli odtwarzanie filmów muzy w różnych formatach itp. obojętnie czy z sieci czy z podpiętego dysku 1TB 3.5" samsung. Wczoraj podkusiło mnie aby zmapować sobie dysk w win7, z czystego lenistwa chciałem ominąć otoczenie sieciowe. I stało się dysk przestał być widziany, po podłączeniu do kompa okazało się, że ma system plików RAW. Bez większych problemów odzyskałem sobie dane około 500 GB, sformatowałem dysk pod win7 z powrotem przekopiowałem pliki na dysk ( robiąc przy okazji porządek
icon_e_smile.gif
), i zadowolony z uporania się ze wszystkim (około 4 godzin mozolnego kopiowania w obie strony) podpiąłem hdd w kieszeni z powrotem do wd, i tu zonk odtwarzacz nie widzi dysku na chwilkę mrugnie kontrolka USB i nic dalej się nie dzieje. Sprawdziłem wszystko, kable USB, podmieniłem kieszeń, sprawdziłem drugi dysk w kieszeni 250GB 3.5", oraz 250 GB 2.5" który działa bez problemów, również pendraivy i to wszytkie jakie miałem pod ręką 4, 8, 32 GB są wykrywane przez wudeka a dysk 1TB nadal nie. Szanowni koledzy ma ktoś może jakiś pomysł ewentualnie może się spotkał z tego typu problemem, zastanawiam się jeszcze na d sformatowaniem w/w dysku pod np acronisem lub win xp może to pomoże tylko to już ostateczność po znowu było by mozolne kopiowanko.
pozdroall
 

himilsbach

New member
Zmiana kontenera wmv na mkv

Czy jest jakiś sposób na zmianę kontenera wmv ma mkv, bo w mkvmergegui się nie da.
 
Ostatnia edycja:

garbo

New member
wmv na mkv

Tak - WMV Converter 0.33b. Działa b.szybko i prosty w obsłudze. Konwertuje na mkv AC-3/5.1.
Powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

himilsbach

New member
Wielkie dzięki program rewelacja pliki które nie działały i do tego powodowały zawieszenie urządzenia po przepakowaniu do mkv działają jak należy. Rewelacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

celvi

Member
Witam, czy zrobili juz obsluge menu dvd ?
wd mam u rodzicow ja sie ciesze ze kupilem sobie novatrona - zero wiecej problemow. WD shit nie dosc ze mkv zle chodza to jeszcze menu nie mam na dvd.
 

tomaj28

New member
Koledzy mam problem.:blagam:
Mam plik z filmem mkv z dźwiękiem DTS, i tu się zaczynają schody. W-dek widzi te pliki tylko odtwarza je oddzielnie tzn. film po wejściu w video,a dźwięk w music. Chyba czytałem już coś w tym temacie, ale nie mogę tego znaleźć (korzystałem z opcji "szukaj");)
Jak to można odtworzyć w całości?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

Koledzy mam problem.:blagam:
Mam plik z filmem mkv z dźwiękiem DTS, i tu się zaczynają schody. W-dek widzi te pliki tylko odtwarza je oddzielnie tzn. film po wejściu w video,a dźwięk w music. Chyba czytałem już coś w tym temacie, ale nie mogę tego znaleźć (korzystałem z opcji "szukaj");)
Jak to można odtworzyć w całości?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Wiem,że nie powinno się odpowiadać samemu sobie na posty,ale znalazłem rozwiązanie mojego problemu....może się komuś przyda;) Sciągamy sobie program MKVTOOLNIX, odpalamy MKVMERGE ,dodajemy pliki które chcemy połączyć, wciskamy "start muxing" i po jakimś czasie cieszymy się efektem naszej pracy:D
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

brandt78

New member
Witam, czy zrobili juz obsluge menu dvd ?
wd mam u rodzicow ja sie ciesze ze kupilem sobie novatrona - zero wiecej problemow. WD shit nie dosc ze mkv zle chodza to jeszcze menu nie mam na dvd.

Zdajesz sobie sprawe ze novatron jest dwa razy drozszy?
Jesli na wd live komus nie chodza mkv to raczej user "shit" :p
Faktycznie warto wydac prawie tysiaka zeby miec menu w obrazach DVD i ogladac "super jakosc" 480p
 

morzin123

New member
Zdajesz sobie sprawe ze novatron jest dwa razy drozszy?
Jesli na wd live komus nie chodza mkv to raczej user "shit" :p
Faktycznie warto wydac prawie tysiaka zeby miec menu w obrazach DVD i ogladac "super jakosc" 480p

To samo miałem na myśli. Porównując dwa sprzęty do siebie brałbym raczej te z jednakowej półki cenowej.
 
Do góry