WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

wiatrak

Active member
Bez reklam
A jak ma się sprawa z indeksowaniem zawartości dysku?

"...Najpoważniejsze (zastrzeżenia) dotyczą obsługi indeksacji podłączanych dysków. Już w poprzedniku był to element bardzo irytujący, ale na szczęście po zindeksowaniu (trwającym nieprzyzwoicie długo) i utworzeniu pliku WDTV na danym dysku można było w miarę komfortowo używać sprzętu. Niestety w przypadku Live sprawy mają się nieco inaczej. Tutaj także indeksowanie ciągnie się w nieskończoność, co gorsza proces ten nie zawsze kończy się sukcesem...."

http://www.frazpc.pl/artykuly/790/WD/TV/Live/odtwarzacz/sieciowy

Jakie są wasze doświadczenia w tym zakresie? Jeżeli często przenosimy HDD od WD Live do kompa i z powrotem, to indeksacja zawsze trwa tyle samo, czy może dla "znanego" odtwarzaczowi dysku jest nieco szybsza (jedynie aktualizacja zawartości dysku)?
 
Ostatnia edycja:

0kili0

New member
Ja właśnie mam kupić maszynkęi mam zasadnicze pytanie.

Czy fillmy 1080P zajmuące około 15GB odtworzą się bez problemu poprzez sieć LAN. Mam x'treamera i mam z tym problem, podczas ostrych scen wybuchów itd odtwarzanie mi przycina ...
 

Wegorz

New member
No nasze doswiadczenia są takie, że wyłączamy indeksację w ogóle i temat zamknięty :)
Pzdr.
Węgorz

Sorry: to miało być do Wiatraka :)
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Nie, odnośnie mojego... ;) Dzięki.

Edit: Z opisów nawet pierwszego WuDeka, świtało mi, że indeksację można wyłączać. No ale skoro Pan Tester miał z tym takie problemy, to pomyślałem se że może jednak nie? ;)
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Jeśli dobrze pamiętam, to na stronie Komputronika można sprawdzić stan magazynowy w poszczególnych sklepach...
 

0kili0

New member
W komputroniku niestety jeszcze nie mają nigdzie.

/a nie przepraszam, jest jeden w Lublinie, właśnie go zamówiłem.
 
Ostatnia edycja:

actchris

New member
0kili0 napisał:
W komputroniku niestety jeszcze nie mają nigdzie.

/a nie przepraszam, jest jeden w Lublinie, właśnie go zamówiłem.

A u mnie ciągle są :)

Stan magazynowy:
ij.gif
towar na stanie magazynowym
Ilość na magazynie : powyżej 30 szt.
 

zinger

New member
chato.pl

Chato.pl DZIĘKI STARY :)
tego mi było potrzeba. i generalnie już nie mam pytań odnośnie WDLIVE :)
już wszystko działa na maksa
Czy probował ktos podłączyć kartę wifi EDIMAX ew-7717Un ?
resetuje mi się co kilkadziesiąt sekund WDLIVE jak podłącze tę kartę.


generalnie jest zajebiście :)
powiem tak - gdybym umiał zmieniać MENU wdliva to bym to zrobił bo z daleka to NIC NIE WIDAĆ.
przerobiłbym to na 3 większe thumbsy i IKONY i nie mówiąc już o napisach
Brakuję mi tez przewijania co jakieś 10 minut do przodu (na przykład strzałką w prawo), bo przewijanie na x16 to nieporozumienie jest, powinno być przynajmniej x32 i x64 (bez kitu).
 
Ostatnia edycja:

actchris

New member
0kili0 napisał:
A widzisz, jakby było w Gdańsku to bym brał :)

My nie detal jak inni ... sprzedaż tylko dla firm .. :)

Ok to nie temat na ten dział ... :)

Ja na razie muszę sam męczyć się z WD TV v1 bo mam inne ważniejsze wydatki ... ale w planach jest zamiana na Live ...
 

zinger

New member
a ja

a ja właśnie wziąłem z actiona przez zaprzyjaźniony sklep komputerowy w Gdyni. Ogólnie polecam ten sklep (sprzedawcy wszystko zrobią abyś był zadowolony) i SKUPUJĄ STARY SPRZĘT - sklep - COOLER - ul.Szkolna 10 przy samym dworcu w Gdyni. tel. 587819900. (actiona SA tez polecam :))
 

0kili0

New member
O a maja może na miejscu WD LIVE ?
/edit

Dzwoniłem do nich, nie słyszeli o takim sprzęcie :)
 
Ostatnia edycja:

zinger

New member
.

hehe. Nie nie mają. Ale jak powiesz żeby Ci zamówili i na kiedy będzie to będzie. Na pewno nie będzie na jutro ale na pewno mają z Actiona bo mam nalepkę od ActionSA. Ja płaciłem 550 i nie żałuję :)
ale poszukaj gdzieś taniej może.
 

zinger

New member
.

Nie chodzi ani o taniej ani o szybciej. ja miałem ten sam problem. Chciałem mieć szybko i taniej:) Wertowałem ceneo,nokaut,tanio i allego. Wszyscy pisali "NA STANIE" 2 albo i więcej sztuk. Jak się okazywało WSZYSCY MIELI W CENTRALNYM MAGAZYNIE - kit jak "krowi chuj". ten centralny magazyn to ACTION SA :))). Oni po prostu biorą ceny z Action + swoja marża i piszą że "mają na stanie". COOLER to są znajomi ludzie i nigdy nie ma problemu u nich :)). Chciałem już zamówić przez internet w sklepie w Gdyni Karwinach (jakieś Max Comp czy coś takiego) ale jak mi powiedział, że muszę najpierw zapłacić (a odbiór miałem mieć osobisty) to się okazało , że przez ten odbiór osobisty nie mogę zwrócić w ciągu 10 dni. Więc mu powiedziałem, że "rezygnuję" :)
Nie chodzi o szybciej - chodzi o pewniej :)
Podjedź do nich, wpłać zaliczkę i zapytaj na kiedy on może być (przez telefon) albo skorzystaj z oferty z forum - ktoś się tu ogłaszał. Ja bym skorzystał z oferty forumowicza - zobacz jak długo jest na forum i już :)
może będziesz miał na jutro lub poniedziałek.
 
Do góry