Warto Kupić "blacksite-area 51" ???

Siemanko,
ma ktoś może BLACKSITE-AREA 51,bo strasznie lubię fpsy,
a nie jestem przekonany,bo czytałem różne opinie,a najlepiej spytać
kogoś,kto już w to naparzał,a trzeba czymś wypełnić czas w oczekiwaniu na HAZE,he he:twisted:
obecnie naparzam w ORANGE BOXA,na razie HL2 i na kompie jakoś się nie zabrałem do HL i szkoda,bo grywalność jak na razie jest niezła szczególnie patencik z miotaniem pił tarczowych gravity gunem,:grin:
a co Wy sądzicie o POMARAŃCZOWYM PUDEŁECZKU?????????????
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nieeeeee polecam BLACKSITE grałem na xbox360 strasznie nie dopracowana gierka nudy,tępi przeciwnicy .Jedna akcja warta fatygi ,chwilami fajna grafa lecz nie rewelacja i co najgorsze ,nie grałem w krótszą gre! Szkoda kasy.
 

neospiderman

New member
Jeśli znajdziesz tą gre w sklepie "wszystko po 5zł" to warto. W przeciwnym wypadku odradzam.
Grałem w demo na ps3 i masakra, gra przycina jak powalona [niewiem czy welyminowali to w full werji].
 

Mistic

New member
Jednym słowem fatalna, wszystko w tej gierce kuleje, jeżeli masz $$$ na jakąś gre to kup wszystko tylko nie to, jeżeli lubisz fps'y to kup cod4, resistance'a, UT3 itp.
Pozdrawiam.
 

Gollum

New member
a ktos kiedys powiedzial, ze tylko konsole służą do gier, a pcty nie.
skoro wam gry tną, to wolę jednak swojego pc :p
CoD4 jest swietne :p (jesli jest na ps3, to graj)
 

Ogr

New member
Bez reklam
No stary ,ciekawe czy owa gra ,jak wyjdzie na pc nie bedzie ciąc ? To wina produkcji a nie sprzętu ,widze ze sie doskonale orientujesz ,wiec pozostan przy pc i nie wypowiadaj sie na temat gdzie nie masz nic do powiedzenia wartosciowego;)
 
DZIęKI ZA POMOC.
URATOWALIśCIE MNIE,BO WIDZIAłEM TO PADłO U KOLESIA I POSTAWIłEM NA ORANGE BOXA:twisted:
1 CZęść - AREA 51 BYłA W PORóWNANIU Z TYM MIAżDżąCA
MAM NADZIEJę,żE SIę TAK NIE ZAWIODę ODPALAJąC HAZE ALBO TUROKA:krol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Myślę ze HAZE bedzie super!!! TUROK, po zagraniu w demo nie bardzo mnie przekonał , a i lepiej smiga demo turoka na 360.
 
Do góry