W805

ender32

New member
Mam kilka pytań zdecydowany jestem na zakup tego tv w 47 calach cena ok 3900, po przeczytanie tematu o tym tv ktoś napisał że w najnowszych modelach jest zastosowana inna matryca (zamiast IPS jest PSA) jak to poznać gdzie szukać oznaczeń ? Zastanawiam się także czy kupować ten tv teraz czy poczekać no własnie ile? na nowy model tzn następce tego modelu. Czy są jakieś informacje o następcy? oraz jak myślicie ile będzie kosztował na początek?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z tego co mnie wiadomo:| to matryca z rodziny VA jest zastosowana w telewizorach firmy Sony
w serii 8 , ale dopiero w tych , które wejdą na rynek wiosną 2014 r . Będzie w tych telewizorach
3D aktywne . Trzeba więc poczekać kilka miesięcy .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ender32

New member
a jak z jakością obrazu jest sens czekać i ze smartem wiadomo coś? czytałem że będzie nowy pilot z touchpadem chyba
 

accu

New member
Bez reklam
a jak z jakością obrazu jest sens czekać i ze smartem wiadomo coś? czytałem że będzie nowy pilot z touchpadem chyba

Witam uprzejmie,

Seria W8 będzie miała 3 przedstawicieli , a mianowicie w wielkościach przekątnych ekranu 42" , 50 " ,
i 55" .
Jak nie masz pośpiechu z zakupem to warto zaczekać .:|
Tutaj masz link , ale w specyfikacjach może się zdarzyć jakiś błąd , gdyż seria W95 ma technologię Triluminos według mojej wiedzy .

Co zaoferują telewizory Sony 2014? | 3dManiaK.pl

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

ender32

New member
będę musiał pomyśleć czy czekać czy nie? Aktywne 3d wolałbym akurat nie mieć ale reszta pewnie znacznie na plus będzie. Jedno mnie tylko zastanawia tzn cena . Jak myślicie ile może kosztować 50 cali? Czy ktoś może mi jeszcze powiedzieć ile kosztowało sony w805 jak było nowością? ta jak pisałem teraz to koszt ok 3900. zł za 47
 

Korba_81

New member
Czy ktoś może mi jeszcze powiedzieć ile kosztowało sony w805 jak było nowością? ta jak pisałem teraz to koszt ok 3900. zł za 47

Witam,
47w805 jak wchodził na rynek kwiecień-maj 2013 kosztował 5499, miesiąc później był w promocji i można było otrzymać gratis telefon sony xperia L.

Ja posiadam ten model od listopada zeszłego roku, zapłaciłem za niego 3999 + kamera Skype, którą sprzedałem na allegro za 300 zł. Także telewizor kosztował mnie 3700.

Przez dłuższy czas byłem zdecydowany na 46w905, ale różnica 2000 zł(listopad 2013) przekonała mnie do zakupu 47w805.

Telewizora używam głównie do oglądania telewizji i ps4.
Jestem bardzo zadowolony z wyboru i polecam, super kolory, niski pobór prądu, niski imput lag.

Myślę że cena nowego modelu będzie zbliżona do ceny 47w805 z premiery.
Wybór należy do Ciebie
 

betman

New member
Przez dłuższy czas byłem zdecydowany na 46w905, ale różnica 2000 zł(listopad 2013) przekonała mnie do zakupu 47w805.

Tak z ciekawości co Cię wcześniej przekonało do 905? Ja widzę matrycę 200Hz (bez ulepszaczy) jako największy plus, reszta raczej na minus: Triluminos można sobie darować, błyszczący ekran w 905 kontra matowy w 805, itd.
 
Do góry