w4000 czy v5500

madej23

New member
Witam! Który telewizor bedzie lepszy?Seria w jest wyższa od v ,ale v5500 jest nowszy(czy lepszy?)od w4000.Brat zamierza kupić tv 52cale i właśnie któryś z tych bierzemy pod uwagę.Ja miałem w4000 ale o v5500 nic nie mogę powiedzieć.W4000 52 cale jest do kupienia za 4879zł natomiast v5500 około 500 zł wiecej.Może jednak coś innego W TEJ CENIE i z podobnymi parametrami polecicie?
 

madej23

New member
Telewizor ma służyć w 100% do oglądania tv ,narazie z zwykłej kablówki ale może niebawem z jakiejś platformy cyfrowej i może kiedyś filmów z BD.
 

Ares78

New member
Oba modele zacne, jeśli bardziej patrzeć pod kątem kablówki czyli dość średniego sygnału SD to lepiej spisze się v5500- dlaczego? Bo ma BE3 który przy HD spisuje się tak samo jak poprzednik, ewentualnie niewiele lepiej, ale przy SD jest spora różnica.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Do gier w4000 :D idealny ,zdecydowanie lepszy !!! Filmy Blu-ray rewelacja ! Kablowa tv słabo ,tylko kto kupuje taka maszyne do zwykłej kablówki :shock: ?
 

kivlov

New member
Modele 40V5500 można tanio kupić nowe na allegro. Czy opłaca się kupować. Czy warto dopłacać ok 200-300zł do serii V. Czy jednak zaoszczędzić i zakupić S. Bezie głownie używany LCD jako monitor.
 
Do góry