W wieczory jesienno-zimowe z PS3 niebędzie chłodno i nudno :)

koven

New member
najwidoczniej jestes fanboyem. Na obecna chwile jedyne czym roznia te konsole to BR, cena jaka trzeba zaplacic za granie po Live i mniejsza liczba gier na PS3. Na obu można streamować przez zew. programy video i muzyke, podlaczyc iPoda itd. trzeba tylko wiedziec co i jak. Tyle!
 

reters

New member
Jakim fanboyem? Jak by ci konsola 2x padla po dwoch miesiacach pracy to tez bys mial podobne zdanie o niej.O wykonaniu i cichej pracy nie wspominajac.A co do roznic to pogadamy mniej wiecej tak za rok,bo w tej konsoli drzemia potezne mozliwosci.Najlepszym przykladem jest Havenly Sword.A to dopiero przedsmak tego co nas czeka w niedalekiej przyszlosci.W tytulowe wieczory jesienno-zimowe juz troszke zaznamy mocy Ps3:p
 

qazar

Member
Bez reklam
reters napisał:
Jakim fanboyem? Jak by ci konsola 2x padla po dwoch miesiacach pracy to tez bys mial podobne zdanie o niej.O wykonaniu i cichej pracy nie wspominajac.A co do roznic to pogadamy mniej wiecej tak za rok,bo w tej konsoli drzemia potezne mozliwosci.Najlepszym przykladem jest Havenly Sword.A to dopiero przedsmak tego co nas czeka w niedalekiej przyszlosci.W tytulowe wieczory jesienno-zimowe juz troszke zaznamy mocy Ps3:p

To co piszesz jest juz nieaktualne bo obecnie naprawiane konsole maja ciche napedy i wentylatory, zmieniona plyte gowna oraz procki w systemie 65 nm , natomiast nowe konsole z serii HALO 3 edition maja to juz na starcie. Mam taka konsole, ktora nie tylko jest cicha i niezawodna ale po 8 h pracujesz ciszej niz moje ps 3 :D . PS 3 nie ma gier i narazie jest tylko czekanie ,HS okazalo sie gra bardzo przecietna i nowy line-up sony ma sie nijak do line-upu M$ .Bo co znaczy Uncharted,HS i Rachet w obliczy PGR 4,Mass Efect,Halo 3,Bioshock,Gears of War,Lost Planet,Dead Rasing i Forza 2 ? Ano nijak...
Nie zapominajac ze wszystkie gry multiplatformowe wygladaja lepiej na ixi360 np. COD 3,FEAR,
Uprzedzajac krytyke mam obie konsole i gram na nich ale jak mowi moj kolega lubie te konsole na ktore sa gry wiec narazie wole M$ niz butne SONY :D
 

reters

New member
Ja mam troche racji,ty masz troche racji... W kazdym badz razie zostaje przy ps3 a X-ik idzie do sprzedania.Ps:Hevenly bardzo przecietna gra?:hmm: pozostawie to bez komentarza.
 

marcin0903

New member
No ja mam Xa360 i PS3, aktualnie większą frajdę przynosi mi 360tka razem z BioShockiem, Forzą 2 i Halo 3, a na PS3 póki co pustka i się kurzy (HS skończone). Wszstko obija się o gry w moim przypadku. Napewno jak będzie taki Ratchet, Uncharted czy może Haze to odkurze PS3 :). Narazie jest jak jest. A co do HS to gra napewno nie jest przeciętna ;). Oceny przy Halo 3 zdażały się też słabiutkie. Wszystko zależy od gustu recenzenta , choć niektóre oceny są wystawiane na wyrost , właśnie w wielu przypadkach oceniania Halo 3 tak było.
 

tomo88

New member
Dzis gadalem zkolega ktory nie wie na jaka konsole sie zdecydowac i oboje doszlismy po paru piwkach do wniosku ze konsole kupuje sie dla gier ktore są a nie dla gier ktore będą.:twisted:
 

-AS-

New member
Widzę, że nic nie pomogły moje prośby, więc postaram się po prostu ignorować posty o tym, jaki super jest XBox.

Pograłem sobie trochę więcej dzisiaj w demo Skate i muszę stwierdzić, że gra ta na 100% znajdzie się w mojej kolekcji. Podoba mi się coraz bardziej. Polecam każdemu, aby ściągnął sobie demo z amerykańskiego PSN Store. Pełna gra wychodzi na PS3 12.10 i prawdopodobnie tego dnia pójde do sklepu, wezmę jedną z dwóch nieużywanych przeze mnie gier (Motorstorm i Virtua tennis) i wymienie na Skate'a. Tak nawiasem mówiąc na XBoxa już jest do kupienia.

Tutaj jest parę filmików z gry Skate właśnie z XBoxa

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tanhauser

New member
X360 mam praktycznie od dnia premiery. I szczerze mówiąc przez pierwsze pół roku nie było za bardzo w co grać. Prawdziwy przełom nastąpił w dniu premiery GoW i dalej poszło już jak z płatka.
Z PS3 jest niestety trochę inaczej, bo od premiery minęło juz sporo czasu, a konsola nadal nie doczekała się żadnego prawdziwego hita, a HS zbiera (podobnie jak Lair) bardzo zróżnicowane opinie.
Jednak potęga X360 to głównie zasługa Xbox Live - dwa tytułu - GoW i Halo 3, są praktycznie dla Sony niedonadrobienia. I nie sądzię, żeby zapowiadany UT3 przyciągnął, aż takie stada graczy do PS3, tym bardziej, że na X360, ten tytuł wychodzi z zaledwie kilkumiesięcznym opóźnieniem.
PS3 może przewyższać X-a grafiką i wyposażeniem, ale to, jak pokazuje casus Wii, nie jest dla graczy najważniesze.
 

Mistic

New member
Popieram -AS-'a to jest wątek o PS3 więc po co pisać tu o X360, dla X360 jest osobny dział, ja tylko w dziale o X360 napisałem kiedyś posta odnośnie tego czy w Elicie będzie montowany napęd HD-DVD, było jeszcze to przed premierą X360 Elite i tyle, więc piszemy tu tylko o PS3.
Pozdrawiam.
 

-AS-

New member
Niestety nie ma na tym forum poddziału o grach na dane platformy. Nie wiem za bardzo, gdzie to wkleić, więc wkleję tu.

Na wstępie pozdrawiam wszystkich fanów serii Gran Turismo. Trafiłem dzisiaj na świeże screen-shoty z GT5 Prologue i jeszcze nie mogę się otrząsnąć. Wygląda to niesamowicie.

Krótkie podsumowanie: Prologue ukaże się pod koniec roku w Japonii, nie wiadomo dokładnie kiedy w Europie, demo Prologue (czyli demo dema) dostępne w japońskim PSN Store 20.10.07. Prologue (tak, jak i pełna wersja) będzie niestety odpłatna. Co zawiera Prologue:
- 5 tras - możliwość jechania ich też od tyłu;
- 30 samochodów;
- możliwość gry on-line do 16 samochodów na trasie.

Więcej szczegółów, jak i najnowsze (30!) screen-shot'y tutaj.

Pozdrawiam
 

Mistic

New member
Woooooo :-o ooooo, to wygląda poprostu pięknie, gdyby komuś to pokazać to niewiadomo czy to gra czy real life, dobre znaleźisko -AS-.
Pozdrawiam.
 

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
@kber81 Gry na starcie xBoxa360 w Europie:
. Amped 3 (2K Sports)
· Call of Duty 2 (Activision)
· Condemned (SEGA)
· FIFA 06: Road to FIFA World Cup (Electronic Arts)
· GUN (Activision)
· Kameo: Elements of Power (Microsoft Game Studios)
· Perfect Dark Zero (Microsoft Game Studios)
· Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie (Ubisoft)
· Madden NFL 06 (Electronic Arts)
· NBA Live 06 (Electronic Arts)
· Need for Speed: Most Wanted (Electronic Arts)
· Project Gotham Racing 3 (Microsoft Game Studios)
· Quake 4 (Activision, id software and Raven Software Corp.)
· Tiger Woods PGA TOUR 06 (Electronic Arts)
· Tony Hawk’s American Wasteland (Activision
Czy PS3 miało lepsze na premierę? Śmiem powątpiewać. Ale to już nieważne. Może za pół roku PS3 się rozkręci w końcu. Choć jak nie zrobią obniżki cen to nawet cały arsenał Ratcheta nie pomoże.

Brawo. Rzeczywiście aż o jedną pozycje gorzej PS3 wypadło.

Lista gier w czasie premiery(17.11.2006r.) PS3 w USA:
·Marvel: Ultimate Alliance - 7 Listopad 2006 ​
·Genji: Days of the Blade - 13 Listopad 2006 ​
·Mobile Suit Gundam: Crossfire - 13 Listopad 2006 ​
·NBA 07 - 13 Listopad 2006 ​
·NBA 2K7 - 13 Listopad 2006 ​
·NHL 2K7 - 13 Listopad 2006 ​
·Ridge Racer 7 - 13 Listopad 2006 ​
·Untold Legends: Dark Kingdom - 13 Listopad 2006 ​
·Madden NFL 07 - 14 Listopad 2006
·Call of Duty 3 - 14 Listopad 2006 ​
·Need For Speed: Carbon - 14 Listopad 2006 ​
·Resistance: Fall of Man - 14 Listopad 2006 ​
·Tiger Woods PGA Tour 07 - 14 Listopad 2006 ​
·Tony Hawk's Project - 17 Listopad 2006 ​

Lista gier w czasie premiery w Europie:
·Genji: Days of the Blade - 23 Marzec 2007 ​
·Mobile Suit Gundam: Crossfire - 23 Marzec 2007
·Ridge Racer 7 - 23 Marzec 2007 ​
·Resistance: Fall of Man - 23 Marzec 2007 ​
·MotorStorm - 23 Marzec 2007 ​
·Need For Speed: Carbon - 23 Marzec 2007 ​
·Sonic the Hedgehog - 23 Marzec 2007 ​
·Formula One Championship Edition - 23 Marzec 2007 ​
·Enchanted Arms - 23 Marzec 2007 ​
·Virtua Fighter 5 - 23 Marzec 2007 ​
·Untold Legends: Dark Kingdom - 23 Marzec 2007 ​
·Fight Night Round 3 - 23 Marzec 2007 ​
·Marvel: Ultimate Alliance - 23 Marzec 2007 ​
·Tiger Woods PGA Tour 07 - 23 Marzec 2007 ​
·Tony Hawk's Project 8 - 23 Marzec 2007 ​
·NHL 2K7 - 23 Marzec 2007 ​
·Call of Duty 3 - 23 Marzec 2007 ​
·Blazing Angels: Squadrons of WWII - 23 Marzec 2007 ​
·Full Auto 2: Battlelines - 23 Marzec 2007 ​
·Def Jam: Icon - 23 Marzec 2007 ​
·NBA Street: Homecourt - 23 Marzec 2007 ​
·The Godfather: The Don's Edition - 23 Marzec 2007 ​

@kber81 mólbym pokazać żdjęcia z "tłumów" i " kolejek" podczas premiery PS3 w Europie i Australii. Też wyszłaby sama archtektura. Ale mi się nie chce szukać.

Wyręcze Cię:

Premiera w Europie

Premiera w Australii

Premiera w Japonii

Premiera w Japonii 2

Premiera w USA

Premiera w Polsce
 
Do góry