W piątek wystartował TVNHD

adijazda

New member
tvnhd

wiec żeby odbierać tvnhd musze iść kręcić anteną:confused: a jak to sie ma do anteny od cyfry+???.....bedzie cieżko bo nad poprzednim ustawieniem spędziłem na dachu 2 godziny:(
 

airjack

New member
Przed 19 zmieniali obraz w trakcie faktów zniknął dźwięk i pojawił się napis "test" przy logo. 16/9 jeszcze nie widziałem. Coś kombinują, tylko dlaczego dopiero teraz, wcześniej tvn hd był w ich wewnętrzej kablówce więc do dzisiaj już wszystko piwinno być na tip top.
 

brun

Member
u mnie obraz skacze rwie i jest 4:3
dzwoniłem do bok i powiedziano mi żeby nic z anteną nie majstrować, na razie są testy i w najbliższym czasie wszytko dograją żeby było ok
 

jawer1

New member
kłopoty z dolby DD

Czy u was też jest tak że jak Sopot podglądam przez 3-kę (TVN SD) to jest dżwięk dolby digital (wszystko super), a jak przełączę na 13-tkę (TVN HD) to cisza. Po zmianie dżwięku na klawiszem OPT na stereo dźwięk się pojawia ale już oczywiście nie digital i tylko na parę chwil. Potem znowu pod OPT mam przestawiony dźwięk na "polski DD".
Tochę lipa, wolę oglądać Sopot w SD, ale słuchać w DD.
 
Ostatnia edycja:

torsen

New member
Niestety nie mam DD na tvn hd ale obraz jest teraz ok 16/9 i audio stereo. Antena 60 po wizji, konwerter monoblock-quad, nbox rec., sygnal 31/0. Poznan.

Na tvn SD DD5.1 ladnie gra.
 

arsenal

Moderator
VIP
No dali d**y z tym DD na TVNHD. Obraz bez zastrzeżeń ale tylko stereo. Tyle, że to stereo też niebylejakiej jakości.
Update. Dolby 5.1 już jest. Trochę pomerdałem w menu ustawień i działa.
Nawet fotki pyknąłem. Sorry za jakość.



 
Ostatnia edycja:

torsen

New member
No to bylo bardzo milo! Nora OK, 720p tez OK., DD5.1 po "patentach" z wyl/wl. dolby pomoglo i bylo, powiedzmy, OK choc u mnie czasami zrywalo. (inna metoda to wyl / wlaczyc dekoder) - bardzo fajna niespodzianka w wykonaniu TVN (HD)
 

topek

New member
Ja dzis wlaczylem rano TV i TVN-HD. Czy "dzien dobry TVN" bylo w HD?
Mialem takie wrazenie, ale mialem proporcje obrazu 4:3!! i nijak na moim samsungu LE-40R71B nie moglem tego rozciagnac.
Co to ma byc??!!
 

bossbusko

New member
TVN HD ciagly brak

A u mnie ciagle kaze sprawdzic podlaczenie dekodera. sila sygnalu wacha sie miedzy 60 a 100% a jakosc 0.
Dla porownania na normalnym TVN mam sile w granicach 65% a jakosci 80-90%.
Probowalem krecic konwerterem i w jedna i w druga ale NIC to nie dalo. Co moze byc nie tak?
 
Do góry