w kablówce mam HD bez dekodera

golab52

New member
Koledzy powiedzcie mi jak to możliwe że zwykłym kablem antenowym (multimedia polska) bez żadnych wykupionych pakietów i żadnego dekodera !! T V (LE40B651) znalazł kanały 1080i !!! i naprawde wygladaja rewelacyjnie !! jak z hdmi ... antenówką ??!! sam niewierze ale tak mam ...
 

LUPO78

Banned
polecam zaznajomić się ze specyfikacją tv,tv ma oprócz DVB-T,też DVB-C jest to tuner tv kablowej,a operator najwidoczniej w żaden sposób nie koduje tych programów
 

golab52

New member
rozumiem ale uczono mnie kiedyś że sygnał 1080i nieprzejdzie zwykłym kablem antenowym jak to sie ma z kwesti technicznej ?? bo obraz jest naprawde super :) ale niestety chyba 5 kanałów tylko mam HD reszta zadekodowana .... chyba czas kupic wyższy pakiet :)
 

LUPO78

Banned
rozumiem ale uczono mnie kiedyś że sygnał 1080i nieprzejdzie zwykłym kablem antenowym jak to sie ma z kwesti technicznej ?? bo obraz jest naprawde super :) ale niestety chyba 5 kanałów tylko mam HD reszta zadekodowana .... chyba czas kupic wyższy pakiet :)
przejdzie,ale wątpliwa sprawa by był nadawany sygnał 1080i ,prędzej to będzie HD 720p
 

Snakeee

New member
Bez reklam
rozumiem ale uczono mnie kiedyś że sygnał 1080i nieprzejdzie zwykłym kablem antenowym jak to sie ma z kwesti technicznej ?? bo obraz jest naprawde super :) ale niestety chyba 5 kanałów tylko mam HD reszta zadekodowana .... chyba czas kupic wyższy pakiet :)

A jakim kablem dochodzi sygnal do dekodera TV cyfrowej w Multimedia? :)
Przeciez to ten sam kabel, twoj TV ma wbudowany tuner tv cyfrowej.
Wlaczyli zapewne chwilowo, cos moze ustawiaja w Twoim miescie, ciesz sie chwila :)
Pakiet HD w DTV jest ogolnie odkodowany w sieci MM do 1.04.2010

Bez dekodera nie obejrzysz sobie DTV, to co masz teraz kilka kanalow jest chwilowe.
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
dlaczego wątpliwe że będzie to 1080i?1080i to jest max co może być nadawane cyfrowo na ta chwile czy to kablem czy powietrzem...1080p zarezerwowane jest dla BD i nieprędko będzie dostepne w telewizjach.
Polecam zaznajomić sie z formatami sygnałów
 
Do góry