W jakim sklepie na dolnymśląsku najlepiej kupić PS3???

kubaziomekPS3

New member
Wiecie chodzi mi o o dobrą gwarancje, uczciwość i oczywiście dobrą cene. Myślałem nad zakupem w MediaMarkt lub w Empiku ale może znacie jakieś inne sklepy. Najlepiej gdyby te lokacje były w Legnicy i okolicach choć moze być również Wrocław i jego okolice czekam na wasze propozycje. Mam nadzeie, że mi pomożecie.


Pozdrowienia
 

Tomasson225

New member
Ja bym radził kupić Ci w sklepie psextreme :) Nie chcę ich reklamować ale za 1499 złotych masz zestaw PS3 40GB + Gran Turismo 5: Prologue :) Chyba, że nie interesuje Cię ta gra to sama konsola kosztuje 1399 złotych ;) A co do gwarancji to mi się jeszcze nigdy nie przydała :D Ta konsola psuje się BARDZO RZADKO!!! :) Pozdrawiam.
 

Tomasson225

New member
Z tego sklepu paczka z towarem przychodzi do Ciebie w ciągu 24h pod same drzwi :) Chyba, że koniecznie chcesz od razu po wydaniu gotówki mieć sprzęt pod pachą... :) Niestety nie jestem z dolnegośląska więc nie pomogę :) Pozdrawiam.
 

kubaziomekPS3

New member
Dzięki za pomoc chyba zamówie przez neta psx extreme bo to chyba nie ma żadnych dodatkowych opłat za dostarczenie, a zapłata przy odbiorze co nie ???
 

mataman

New member
Bez reklam
Tomasson225 napisał:
A co do gwarancji to mi się jeszcze nigdy nie przydała :D Ta konsola psuje się BARDZO RZADKO!!! :) Pozdrawiam.

Nie wiem czy czytasz psx extreme. Ale w najnowszym numerze jest coś właśnie na ten temat. Podobno modele z 40GB dyskiem obalają teze o bezawaryjności PS3. Co mnie troche zmartwiło bo na dniach chcę zakupic tą konsolke. A model z 60GB jest nie do dostania.
 

Tomasson225

New member
Mataman owszem, czytam. Czytałem o tym, ale że mam konsolę 60 GB więc problemów żadnych ;) Ja na Twoim miejscu bym się nie martwił. X-Box niby też ma wysoką awaryjność a są posiadacze, którzy nawet nie wiedzą co to serwis :) Pozdrawiam i zachęcam do kupna "czarnuli" :) KubaziomekPS3 przy zakupie powyżej 200 złotych przesyłka jest darmowa i to w opcji jaką sobie wybierzesz ;)
 

michal7

New member
electro world

Dzis miałem w rekach ulotke electro world - nie wiem czy jest we wrocławiu.. ps3 40gb + 2x pad + 2x gry (rachet i uncharted) czyli starter pack sony polska = 1699zl.
 

Ogr

New member
Bez reklam
To dobra cena ! W Jastrzębiu zdrój tam gdzie mieszkam ,wszędzie są po 1790 1xpad i 2xgry i tylko takie zestawy widziałem .
 

koczownik

New member
hej!
Moze ktos sie orientuje jak tam ostatnio ceny wersji bez gier w marketach MM, Saturn, Electro World, Empik lub w Centrum SONY?

pozdr
 

klata69

New member
Czy warto kupić "gołe" PS3, czy z grą?
Cenowo nie ma różnicy, czy kupi się w pakiecie czy oddzielnie...ale mnie interesuje inna kwestia.

Czy są różnice w budowie pomiędzy PS3 wyprodukowanymi w różnym okresie czasu? Czy na przykład procesor w nowszym PS3 jest wykonany w nowszej technologii i mniej się grzeje?

Pewnie nie ma możliwości rozpoznania, który PS3 pochodzi z nowszej dostawy. Jedynie można zakładać, że PS3 z GTA IV jest nowszy od PS3 ze starszą grą w pakiecie....

ale czy są różnice pomiędzy samymi PS3 wyprodukowanymi w różnym okresie czasu (2007 vs 2008)?
 
Do góry