W jakich TV szybkie wybieranie trybu obrazu?

Markko

New member
Witam

Jaka firma stosuje w swoich TV szybkie wybieranie trybu obrazu? Chodzi o to ze jednym przyciskiem można przełączać miedzy trybem np. multimedia, naturalny, wzbogacony, stonowany, osobisty itd? Mam to w swoim Philipsie, ale z tego co widze Philips nie stosuje tego w nowych modelach. Bardzo fajna funkcja. Chcę zmienić TV i jest to dla mnie dosyć ważne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie znam takiej funkcji na pilocie .
W każdym telewizorze musisz wejść w menu i dopiero jednym przyciskiem wybrać odpowiednie ustawienie
np.:

013_P1160453.JPG
 

Markko

New member
mastersound chyba masz na mysli formaty obrazu, czyli 16/9, 14/9 itd


To ja chyba nie będę zmieniał TV :) Czytałem tu jakiś czas temu coś w stylu że ludziom przeszkadza moce świecenie LCD w nocy w ciemnych warunkach, że LCD nie bardzo nadaje sie do sypialni itd. U mnie tego problemu nie ma. Biore sobie tryb stonowany i jest ok. Naprawdę świetna funkcja. Po porównaniu tego Philipsa z Sharpem D44 stwierdziłem że TV daje świetny obraz z UPC. Nie będę się w to zagłębiał bo wiem ze tu na forum panuje kult Sharpa i nie ma to większego sensu.
 

p.stasiak

New member
Markko w pilotach sony (przynajmniej serii W, ale chyba we wszystkich aktualnie sprzedawanych również) masz przycisk theatre, który m.in. powoduje to przyciemnienie o którym piszesz.
 

mastersound

New member
nie tylko format ale i gotowe ustawienia obraz takie jak jasność,kontrast itp.oczywiście chodzi mi o dynamiczny, standardowy,film ale je wszystkie oprócz dynamicznego ustalonego można wyregulować odzielnie i masz gotowe ustawienia na dvd na sd i inne żródła pod tym względem sharp się naprawdę popisał:eek:k:
 
Do góry