W co gracie?

jjaro

New member
Je2ry napisał:
Pytanie moze lekko odbiegajace od tematu ale mam problem szukam listy gier ktore w najblizszym czasie pojawia sie na XBOX-a 360 oraz tych przewidzianych na PS3.
Jest to glowny element wyboru miedzy X a PS3 wiec prosze o pomoc.


Ja polecam stronę internetową największej sieci sklepów z konsolami i grami w Wielkiej Brytanii: www.game.co.uk
(http://www.game.co.uk/browse.aspx?cat=11271)

Wprawdzie jeszcze nie ma tam info o PS3, ale zaglądaj co jakiś czas, może wkrótce zaczną wpisywać listę gier na tą konsolę.
 

Remik82

New member
Je2ry napisał:
Pytanie moze lekko odbiegajace od tematu ale mam problem szukam listy gier ktore w najblizszym czasie pojawia sie na XBOX-a 360 oraz tych przewidzianych na PS3.
Jest to glowny element wyboru miedzy X a PS3 wiec prosze o pomoc.

oj Je2ry za duzo to ty chyba nie grasz :p

gamespot.com(New Releases) i ign.com(Release Dates) tam znajdziesz wszystko i jeszcze wiecej
 

pibull

New member
Proszę o wypowiedzi na temat Pro Evo 6 na x-a360.
Na pc jest świetna ciekawi mnie co z wersja x360.

Prosiłbym o szczegóły bo ogólnie czytając to wiem, że niby niema reweli.
Pozdro:)
 

Remik82

New member
pibull napisał:
Proszę o wypowiedzi na temat Pro Evo 6 na x-a360.
Na pc jest świetna ciekawi mnie co z wersja x360.

Prosiłbym o szczegóły bo ogólnie czytając to wiem, że niby niema reweli.
Pozdro:)
juz pisalem ale powtorze, PES6 nie rozni sie prawie niczym na plus a jedynie na minusco do wesji na PS2, poniewaz kontrolerem od xboxa gra sie gozej niz od ps2. Tutaj fifa 2007 bije na glowe graficznie PES6 wersji na x360.

ps Co wy tak lubicie tego Saint Row bo dlamnie gra sie nie umywa do GTA4 i ScarFace.
icon6.gif
 
Ostatnia edycja:

bacradi

New member
Remik82 napisał:
juz pisalem ale powtorze, PES6 nie rozni sie prawie niczym na plus a jedynie na minusco do wesji na PS2, poniewaz kontrolerem od xboxa gra sie gozej niz od ps2. Tutaj fifa 2007 bije na glowe graficznie PES6 wersji na x360.

ps Co wy tak lubicie tego Saint Row bo dlamnie gra sie nie umywa do GTA4 i ScarFace.
icon6.gif

Tez bym wolał GTA zamiast Saint Row, ale GTA na x'a dopiero za rok...
 

Rudeford

New member
Witam
Wczoraj skończyłem Condemned: Criminal Origins i gdyby w czasie gry nie towarzyszyło mi kilka stopniowo opróżnianych flaszek Dębowego to pewnie zszedłbym na zawał. Dobra może przesadziłem z tym zawałem, ale piwko ogólnie zdrowe jest i takie tam:D. Gra ma dość ciężki klimat i jest „trochę” brutalna. Grafika całkiem ładna, choć i tak prawie nic nie widać. Oprawa audio - zestaw 5.1 i można w pory narobić.
Polecam
 

Remik82

New member
Odnosnie Halo 2 mam i cos niemoge sie wniol w czuc gra robi na mnie wrazenie jak by byla beta, trudno mi ja ocenic :(. Halo 1 ukonczylem ladnych pare lat temu na PC i bardzo ale to bardzo mi sie podobala a 2 cos kuleje cos nie moge cos mi nie gra i dotego bledy w grafie na 360(mi czasem wywielta prezzroczycie jakis obraz z innej lokacji)

Kto z was gral w Halo 2 jakie sa wasze odczucia odnosnie tej gry?
 

RNAcid

New member
Remik82 napisał:
[...]
Kto z was gral w Halo 2 jakie sa wasze odczucia odnosnie tej gry?
Halo2 to gra z pierwszego Xboxa i tak prawdę mówiąc najlepiej się w nią grało gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia 2004 czyli tuż po premierze. Singleplayer był dość sympatyczny ale tryb multiplayer pierwotnie potwornie zabugowany i szybko znalazły się masy cheaterów, dzięki którym skutecznie straciłem ochotę na granie w tą grę [mimo tego, że założyliśmy nawet własny klan...]. Jakoś tak się złożyło, że już w styczniu gry się pozbyłem i jakimś cudem włączyłem ponownie dopiero tuż przed sprzedaniem samego Xboxa, czyli pod koniec zeszłego roku - pomimo poprawek multiplayer obciążony jest nadal obecnością "mutantów", którzy mają pewnie po siedem palców u każdej ręki ;) - niewielka zeń dla mnie przyjemność.

Innymi słowy choć to nadal jeden z najpopularniejszych tytułów na Xbox Live to ja osobiście nie pałam do niego jakąś wielką sympatią ale singielek całkiem przyjemny jest jeśli przełknąć fakt, że przez dwa lata gra się potwornie zestarzała.
Aha! Emulacji na X360 nawet nie próbowałem, nie ma się po co kaleczyć ;)
 

kukes

New member
Halo2 ? Dla mnie bomba , jedna z najlepszych gier w jakie grałem , pamiętam parę lat temu jak byłem z rodzinką nad jeziorem i miałem po jakieś ciuszki podjechac na chwilkę do domu , pech chciał ,że akurat listonosz przyniósł Halo 2 i...... wcięło mnie na cały dzień.Gra ma extra klimat , świetną muzykę ,inteligancja przeciwników na wysokim poziomie, świetnie opracowane lokacje np. kiedy płyniemy promem przez olbrzymie jezioro , coś pieknego ... ah , czekam na Halo 3 i jestem pewien że bedzie super .
 

xmo

New member
Witam wszystkich sedecznie, to mój "dziewiczy";) post na tym forum, ale na pewno nie ostatni

Nawiązując do tematu, to co myślicie o gierce, której jeszcze nie ma, ale przyjdzie na świat już w marcu: ASSASSIN'S CREED

Gierczysko miało wyjść tylko na PS3 ale na X360 toże budziet:D

Jak dla mnie wygląda bardzo obiecująco.
Dla zinteresowanych link do oficjalnej strony:
http://assassinscreed.uk.ubi.com

a tu jest video z gry "na żywo", wywiady z Panią producentką :cool: i trochę trailerów:
http://www.gametrailers.com/player.php?id=13511&type=wmv&pl=game

Pomęczę was jeszcze w przyszłości pytaniami odnośnie X360.

Szacun!

pzdr

xmo


A! Lost Planet się nieźle zapowiada, a i premiera tuż, tuż.

http://www.lostplanet-thegame.com/flash_index.php

pzdr

xmo

Jozek: Post pod postem... staraj się tego nie robić
 
Ostatnia edycja:

helcik

New member
xmo napisał:
Nawiązując do tematu, to co myślicie o gierce, której jeszcze nie ma, ale przyjdzie na świat już w marcu: ASSASSIN'S CREED

jak dla mnie to must have!
mam nadzieję, ze to będzie połączenie Obliviona (wielkość świata) i PoP TTT (gameplay) czyli wszystko co najlepsze w jednej grze!

no i życzyłbym sobie, żeby się w nią długo grało jak w Obliviona...

pozdr,
helcik
 

xmo

New member
Odnośnie ASSASSIN'S CREED słów kilka jeszcze. bardzo często słyszy się, że jakaś gra, która właśnie ma się ukazać będzie rewolucyjna, zmieni definicję grania jako takiego itp. marketingowe kwasy. Z AC nie jest inaczej, tlko, że tym razem wygląda na to, że interakcja z otoczeniem będzie naprawdę rewolucyjna. Chodzi tu przede wszystkim o odziaływanie na inne postacie w grze, co w praktyce będzie miało przełożenie na to w jaki sposób nasz bohater będzie przez nich postrzegany. Każda postać ma mieć swój własny, odrębny AL no i do tego swoboda w poruszaniu się - będzie można wspiąć właściwie na wszystko na co da się wspiąć. Zapowiada się bez wątpienia bardzo obiecująco, a pracują nad nią Ci sami ludzie, którzy zajmowali się PoP TtT, tylko ich "team" jest w tym wypadku większy. Pozostaje poczekać do premiery, ale coś mi się zdaje, że to naprawdę może być niezły hicior.

pzdr

xmo
 

Ogr

New member
Bez reklam
kupiłem córce Piraci z k..... teraz sam w nia gram:D fajna przygodówka piękna grafa polecam!!! Nastepną myśle kupic BIOSHOCK jak tylko cena troszke spadnie,jak ktoś już w nią gra proszę o opinię
czekam cierpliwie na HALO 3!!!

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
W Polsce niestety nie placa za krew w sumie mam granice oddalona o jakies 10-20km ale jakoś nie moge sie zebrac, pozatym głupio tak brać pieniądze za to...
 

Ogr

New member
Bez reklam
po tych słowach chyba nie wytrzymam do spadku ceny :D ustrzele cos na allegro :mrgreen:
a jak zapowiada sie HALO w sumie niewiele czytałem ?
 

arsenal

Moderator
VIP
No a jak ma się Halo 3 zapowiadać? Wiadomo, że świetnie. Wiadomo, zę bedzie szał we wrześniu i polecam złożyć preorder w jednym ze sklepów internetowych by zagrać jako pierwszy w Polsce. :)
Na Youtube i GameTrailers znajdziesz dużo filmów gdzie grają już pełną wersję. Nowością jest na ten przykład możliwość nagrania każdego levelu w trybie fabularnym na konsoli i przesyłanie go kumplom lub do BungieNeta. To taki swego rodzaju "save" i podobno cały level zajmuje kilka megabajtów tylko. Ale ile będzie chwalipiętów na tej funkcji :-D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Własnie zakończyłem GOW i czuję ogromny niedosyt !!!! bardzo krutka gra ,grałem na hardcore i jakoś prosto mi to szło nie wyobrazam sobie gry na łatwiejszym poziomie . Bos na końcu to parodia dostał pare strzałów w łeb i wymiękł :mrgreen: myslałem ze cos jeszcze i nagle poczułem doła :( w sumie dopiero się rozkręciłem :) to moje doznania z gry ,teraz uaktywniła sie opcja gry na wyzszym poziomie pewnie jeszcze raz zagram bo w sumie warto !!!!
 
Do góry