Vuzix Wrap 1200- opinie

Gregory2k

New member
Witam serdecznie,
Używał ktoś kiedyś tego typu sprzętu (Vuzix Wrap 1200)? Czy faktycznie działa to tak jak jest opisywane? Jest efekt "wow"? Nadaje sie do gier i filmów? I ogólnie jest warte tych 1700 zł? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Mnie szkoda byłoby kasy. To jest zabawka, choć całkiem przyjemna. Jakość obrazu jak ze średniego dvd, szału nie ma, twojego WOW tym bardziej. Trzeba mieć te patrzałki tuż przy oczach, inaczej obraz się rozmywa. Okularnicy tego w ogóle nie założą bo niski zakres regulacji w dioptriach. Dla mnie kasa wyrzucona w błoto. No chyba, że ktoś chce poszpanować. Podpinałem toto do iphona. Technologia wyświetlaczy wymaga dopracowania.Rozdziałka niska osiemset coś tam na czterysta coś tam.Już nie pamiętam. W necie masz szczegółowe dane. Najlepiej sam sobie załóż w sklepie z elektroniką. Mnie sprzedawca zaśpiewał za ten gadżet ponad 2 K. Zapłaciłbym za to co najwyżej 500 zł.
P.S. A na pclabie nikt ci nie odpowiedział? Dziwne , tam jest więcej gadżeciarzy.
 
Ostatnia edycja:

Gregory2k

New member
No właśnie na PClabie nikt się nie pali do odpowiedzi :) W tym problem że te okulary są praktycznie niedostępne. Można wiedzieć gdzie je oglądałeś? Bo ja tego w życiu w żadnym sklepie nie widziałem...
 

Monkin

New member
Bez reklam
Oglądałem je w Katowicach w sklepie z elektroniką i innymi duperelami elektrycznymi w podwórku przy 3 Maja. To ten sklep-komis w pobliżu znanego tubylcom domu uciech publicznych :smile:. Uwierz mi, szkoda twojej kasy. Nie ma żadnego "wow". Było mi w nich niewygodnie,musiałem przyciskać je bardzo blisko do oczu, bo inaczej mi obraz pływał. Kabelki bardzo delikatne. Poczytaj sobie o tym modelu na zagranicznych forach. Ludzie opisują wszystkie za i przeciw. Szału nie wzbudzają ale też nikt nie pisze, że to totalna popelina.Tylko nawet dla nich chyba trochę za drogo.
 
Do góry