Voucher-kod dostępu FilmBox Live

medioner

Member
Podam kilka porad w celu uzyskania vochera-kodu dostępu do FilmBox live. Po wielu moich próbach, prawidłowo wypełnionych rubrykach , po weryfikacji mojego e-maila,nie udało mi się zarejestrować TV,zawsze ten sam komunikat o nieudanej rejestracji. Dla tych co mają ten sam problem,opiszę co mają zrobić.
1-Zresetować do ustawień fabrycznych.
2-Ponownie zaprogramować TV,poustawiać kolejność kanałów,ustawić ulubione parametry obrazu dla wszystkich używanych wejść.
3-Zarejestrować TV zgodnie z opisem z powiadomienia w TV, uwaga ID-podajemy adres e-mail,w czasie rejestracji koniecznie włączamy komputer, gdzie w trakcie rejestracji dostaniemy e-maila w języku angielskim, należy potwierdzić otrzymanie wiadomości ,naciskając na dole w ikonkę lub jak w mojej przeglądarce kwadracik z krzyżykiem i poczekać na potwierdzenie weryfikacji.Powracamy do TV kończymy rejestrację zgodnie z komunikatami i po ok. 5 minutach przychodzi drugi e-mail już w języku Polskim z Vocherem.
Ja mam 47LM670s ale myślę że dotyczy to całej serii TV od LG.

Życzę miłego oglądania.
 

andakol

New member
voucher

WITAM !!
PO WIELU PRÓBACH I TELEFONACH DO WSPARCIA LG OTRZYMAŁEM KOD DO FILM BOX LIVE . CZY MOGĘ GO UAKTYWNIĆ BEZ KARTY KREDYTOWEJ , i JAK TO ZROBIĆ PROSZĘ O POMOC


Podam kilka porad w celu uzyskania vochera-kodu dostępu do FilmBox live. Po wielu moich próbach, prawidłowo wypełnionych rubrykach , po weryfikacji mojego e-maila,nie udało mi się zarejestrować TV,zawsze ten sam komunikat o nieudanej rejestracji. Dla tych co mają ten sam problem,opiszę co mają zrobić.
1-Zresetować do ustawień fabrycznych.
2-Ponownie zaprogramować TV,poustawiać kolejność kanałów,ustawić ulubione parametry obrazu dla wszystkich używanych wejść.
3-Zarejestrować TV zgodnie z opisem z powiadomienia w TV, uwaga ID-podajemy adres e-mail,w czasie rejestracji koniecznie włączamy komputer, gdzie w trakcie rejestracji dostaniemy e-maila w języku angielskim, należy potwierdzić otrzymanie wiadomości ,naciskając na dole w ikonkę lub jak w mojej przeglądarce kwadracik z krzyżykiem i poczekać na potwierdzenie weryfikacji.Powracamy do TV kończymy rejestrację zgodnie z komunikatami i po ok. 5 minutach przychodzi drugi e-mail już w języku Polskim z Vocherem.
Ja mam 47LM670s ale myślę że dotyczy to całej serii TV od LG.

Życzę miłego oglądania.
 

medioner

Member
Jeśli otrzymałeś kod to ,oczywiście że bez karty bo już go masz,możesz go aktywować w każdej chwili lub poczekać na dogodny inny moment. Ja z aktywacją czekam na Święta lub po, jeszcze się zastanowię. Pamiętaj ,że od momentu aktywacji mamy 3-miesiące oglądania.


1-Otwieramy FilmBoxlive
2-logujemy się
3-w ostatniej linijce jest -kod promocyjny zrealizuj tutaj-wpisujemy swój kod.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli otrzymałeś kod to ,oczywiście że bez karty bo już go masz,możesz go aktywować w każdej chwili lub poczekać na dogodny inny moment. Ja z aktywacją czekam na Święta lub po, jeszcze się zastanowię. Pamiętaj ,że od momentu aktywacji mamy 3-miesiące oglądania.
Ale gdzie ten kod wpisać Jest tylko możliwość zapłaty kartą A miejsca na darmowy kod brak :-(
 

kasis

New member
kod do filmboxlive

W listopadzie ub. roku kupiłam TV LG który oferował między innymi 3 miesięczny darmowy dostęp do filmboxlive. Niestety to jedno wielkie kłamstwo!! Dostałam od LG kod który był nieprawidłowy. Po miesięcznym wydzwanianiu do LG podano mi adres emaliowy do filmboxlive i tam wyjaśnianiu sprawy. Napisałam i znów miesiąc czekałam na odpowiedź. W końcu przysłano mi kolejny kod który niestety też był nieprawidłowy!! Od tego czasu filmboxlive przestał odpowiadać na moje maile.
Niby niewielka strata ale po co obiecywać coś czego się nie dotrzymuje. Dlaczego i LG i filmboxlive tak ignoruję klientów? Teraz nawet gdybym chciała zapłacić i wykupić filmboxlive to nie zrobię tego bo skoro zostałam raz oszukana to pewnie zrobiliby to ponownie!!! Ostrzegam przy okazji innych. NIE PŁAĆCIE ZA COŚ CZEGO PEWNIE NIGDY NIE DOSTANIECIE!!!
 

simoon78

New member
Dla tych którym nie działa z takich czy innych powodów, pragnę przekazać że niewiele tracą.

Darmowe filmy z IPLI plus VOD Onet doskonale wypełnią Wam tą lukę.
 

Krzysiek1024

New member
Oj nie tak do końca. Trochę tam tego było i to w jakości FullHD, a nawet z możliwością konwersji do 3D. Wiem bo wujek chwalił się że ma programy bez ch... reklam, korzystał z tej promocji. Niestety w lutym się skończyło.
 

mlodzian

New member
W sumie fakt, u mnie kod działał, tylko nie było nic do oglądania.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Do góry