VOD- wrażenia i dyskusja o ofercie. + ankieta

Jak oceniasz "VOD" oferowany przez n, moja ocena to:


  • Total voters
    0

manfred1

New member
Ogólnie powiem tak jestem z n-ką od miesiąca i ten VOD to totalny niewypał lipa straszna. Spytacie czemu? Seriale nudne, dźwięk jeśli jest DD to tylko w polskich coś ala Twarzą w twarz czy coś podobnego. Oferta filmowa to już lepiej nie wspominać za dwa miechy wysyłam rezygnacje z tej Super promocji VOD
 

JackWise

New member
No właśnie się przymierzam do platformy cyfrowej. Została n-ka lub Cyrfa. VOD to ciekawy pomysł o ile jest coś interesującego w ofercie... Jakieś pozytywne opinie?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Aktualną ofertę VOD "n" masz tutaj, przy czym z dostępnych w kolekcji nScreen seriali (np. Californication sezon 2 czy Desperate Housewives sezon 5) do dyspozycji jest raptem po kilka odcinków (2, 3, 4, w zależności od tytułu).

Pozdrowienia!
 

p@well

New member
Czy Ktoś może przybliżyć mi jaki jest czas ściągnięcia wszystkich (aktualnie 12 filmów) do filmbox-u. Seriali mam ok. 20 odcinków, filmów 6 + w premierach chyba z 10-11. Recoder ściąga już 5 dzień, ale w tym czasie nagrywałem chyba z 5-7 filmów i seriali (rozumiem, że mogło to spowalniać).
Absolutnie nie zamierzam krytykować czasu ściągania, raczej potrzebował bym informacji ile tak przeciętnie są one ściągane u innych, by mieć orientacje czy wszystko pracuje prawidłowo. Rozumiem też, że ważne są parametry jakości na antenach - u mnie są od 50% do 78% w zależności od programu. BER 0.0 E0, choć czasem na ant 2 wskakuje na 6.1E -5 i tylko przy diagnostyce, w czasie podglądu ustawień już jest tylko 0.0.
Pozdrawiam
 

sklonowany

New member
Też się na tym złapałem. Co do wcześniejszych postów: "Niewypał" ? Wątpię. Dziwne podejście. Swoją propozycją w VOD nka zdecydowanie chce się wykreować jako platforma dla ambitnego widza. I moim zdaniem powinna iść w te stronę. Patrząc na zimno podejrzewam, że niedługo swoimi ofertami przebije konkurencje na głowę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jedrek_125

New member
To prawda co piszesz , nie mniej jednak jak do tej pory zdecydowanie za malo pozycji w HD , dla osob które wiekszosc z filmow ktore sa w ofercie widziala na dvd lub w niezłej jakosci divix taki stan jest nie do przyjecia . Mam vod od maja tego roku czyli 6 m-cy tak jak przewidywala promocja na n-box recorder i wlasnie nie przedłuzyłem umowy właśnie z takich powodów jw.
uważam ze nawet 2 kolekcje za 30 zł to nie oferta dla kinomana . Przy cenech blue-ray na angielskich portalach za 360 zł ,czyli roczną wartość vod mozemy kupic sobie i to na ,,własność ,, :) 5-6 filmow , wiec pytam co bardziej sie oplaca ?
Jeśli jednak ktoś ma duzo czasu i ,,olbrzymie zaleglości ,, i nie chce mu się chodzić do kina to czemu nie .
 

sklonowany

New member
Twoja decyzja. Ale pocieszę Ciebie, z bardziej ciekawych dla ciebie pozycji niedługo będzie dostępna cała seria American Pie :) to powinno się spodobać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

manfred1

New member
Dla Ciebie też coś powinno się znaleźć historia muzyczna zespołów Papa Dance i Bayer Full
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sklonowany

New member
Wybacz, ale preferuje Archie Sheppa :). Z pewnością będziesz się przy owych wymienionych historiach dobrze bawił. Skoro wiesz to pewnie lubisz ;).

Nie cytujemy poprzednika
 

sklonowany

New member
Poza tym tak po zastanowieniu nie wiem dlaczego ogólnie oburzać się na VOD. Od początku idea była taka, że to swojego rodzaju "Multimedialna wypożyczalnia filmowa" i jak ktoś chce to korzysta a jak nie to nie. Wolna wola, nikt nikomu nic nie wciska. A oferta jest cały czas wzbogacana.
 

adamgrzyb

New member
a ja mam taki problem z tym VOD.
dzis zamienilem Cyfre na N-ke. kanaly wszystkie dzialaja... HBO nie HBO, tylko VOD nie chce sie wlaczyc.... od czego to zalezy? wlaczam na pilocie guzik VOD, kaze czekac. 1 min. 3, 5 i po 10 sie wylacza i wraca do normlanej TV. po godzinie sie zorientowalem ze na pomoc telemalketera nie ma co liczyc... maskra tam chyba tylko 1 czlowiek pracuje;/

Wiecie jak to VOD uruchomic?
 

martinezo

New member
Poczekaj dwa trzy dni ;)
Lista będzie na dwóch stronach.
Przyzwyczajaj się do dzwięku HDD w nocy :roll:
Sa też filmidła HD w normalnym VOD (bez dopłacania) ostatnio był "DOOM"...

W piątym miesiącu chyba podziękuje za tę usługę.
Nie mam wpływu na repertuar (poza płatnymi które jak już ktoś wcześniej napisał wole zasysnąć z wypożyczalni... taniej :( ).

PS.
Ciekawostka - w płatnych 100%... z zakładki erotycznej jest w HD
Być może to wskazuje "kierunek" oferty... :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

_MarSs_

New member
Ja już zrezygnowałem ale nadal muszę płacić - takie dziwne zasady.

UWAŻAJCIE! Tylko w okresie promocyjnym można zrezynować z VOD telefonicznie choć ze skutniem na koniec okresu pomocyjnego. Później to tylko w formie pisenej lub osobiście (u prezesa ITI) i z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia rozpoczynającym się od miesiąca następnego po otrzymaniu listu czyli jeszczeco najmniej 4 miesiące trzeba płacić!

Mam wrażenie, że w N doskonale wiedzą, że to VOD nie warte jest tych pieniędzy stąd takie obwarowania!!!
 

sklonowany

New member
Widzisz, skąd od razu "obwarowania". 3 miesięczny okres wypowiedzenia jest standardowy przy tego typu usługach. Dobrze wiesz co podpisujesz więc dlaczego od razu skakać do oczu. Nikt nikogo nie zmusza do VOD. To najzwyklejsza multimedialna "wypożyczalnia" chcesz to masz, nie chcesz to nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

_MarSs_

New member
Z tym standardem to nie przesadzaj! Poprzednio miałem Polsat Cyfrowy i oni nie wyłudzali ode mnie pieniędzy w taki sposób. Chciałem zmienić pakiet to wystarczyło zadzwonić, zrobić przelew i miałem od jutra gotowe. Wyjeżdżałem na 2 miesiące, to zostawiłem minimum, wracałem, to rozszeżyłem i właśnie tak rozumiem nowoczesną, cyfrową technologię. Jak dla mnie wszystko mogło by być PPV czyli oglądam-płacę, nie oglądam = nie płacę!
Wszycy marudzą na Polsat, ale zwróćcie proszę uwagę, że dzwoniąc na linie Polsatu otrzymujesz komunikat: "..jesteś 8, przewidywany czas oczekiwania 18 minut..." i wiesz na czym stoisz, natomiast dzwoniąc do N możesz czekać Bóg wie ile (ostatnio czekałem 25 minut i dałem sobie spokój bo mnie to wk....ło!).
 

sklonowany

New member
Nie porównywałbym usług polsatku z N'ką :). Po pierwsze wachlarz usług jest bez porównania. A po drugie wiem, że polsatek nie jest święty. Korzystali na początku ja się dało aby tylko ludzie się zadłużali. A ich windykacja to wogóle tragedia. Poza tym po prostu czytać trzeba co się zamawia. Wszystko jest czarne na białym. Z N'ką nie było problemów poza tym, że czasami nie mogłem się dodzwonić.

A wracając do VOD nadal uważam, że jest dla dojrzałych klientów, którzy wiedzą na co się decydują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry