VOD w Multimedia !!!!! już jest !

Debuger

New member
Cytując za Multimedia Polska:

"Właśnie uruchomiliśmy Wideo na żądanie (VOD: Video On Demand) - zupełnie nową funkcję Cyfrowej Telewizji Kablowej, umożliwiającą szybki i wygodny dostęp do obszernej biblioteki filmówi programów, które można oglądać bezpośrednio na ekranie swojego telewizora. VOD to niemalże nieograniczona wypożyczalnia filmów, która dostępna jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – bez konieczności wychodzenia z domu. Proste, praktyczne i niedrogie. Oferta VOD to setki filmów, od sensacji po romanse, dla dzieci i dla rodziców, dla młodych i dla starych. Dla Każdego coś interesującego.
W wyborze interesujących pozycji pomagają szczegółowe opisy i streszczenia oraz możliwość oglądnięcia reklam filmów.
Każdy film przez czas wypożyczenia można oglądać dowolną ilość
razy
- od początku filmu lub od momentu w którym zakończyliśmy oglądanie poprzednim razem.
Nawigowanie po filmach ułatwiają również funkcje przewijania
i cofania - wszystko obsługiwane bezpośrednio z pilota od dekodera Cyfrowej Telewizji Kablowej.

Dostęp do usługi VOD ma każdy Klient Cyfrowej Telewizji Kablowej Multimedia Polska. Nie trzeba dodatkowo nic płacić, ani podpisywać żadnym umów i aneksów – wystarczy przycisnąć klawisz VOD na pilocie do dekodera i wybrać interesujący film. Co więcej – spora część oferty filmowej jest zupełnie za darmo. Dzięki temu każdy, bez obaw o koszty, może przekonać się o licznych zaletach, jakie niesie ze sobą prywatna wypożyczalnia filmów i programów"

UWAGA !! Są do dyspozycji abonentów filmy DEMO za darmo !!

Pełna oferta na stronie TUTAJ

Dzisiaj postaram się przetestować to cudo i podzielić uwagami.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No super.....

Ja własnie chciałe zostać 'szczęśliwym" posiadaczem dekodera cyfrowego Multimedia... i co, w lokalnym biurze obsługi klienta uzyskałem informację, że i owszem dekodery posiadają, ale kiedy będzie możliwa instalacja nie wiadomo. Już wkrótce, ale w sumie nie wiadomo kiedy. / Pomijam to, że w tym lokalnym biurze obsługi non stop jest bardzo wiele osób i trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości aby wogóle coś tam załatwić/ Na infolinii firmy też się dużo nie dowiedziałem... kiedyś przynajmniej można było dodzwonić się do biura obsługi na miejscu / Inowrocław / a teraz można zadzwonić tylko do siedziby firmy / chyba Gdańsk?/ Wysłałem maila - zero reakcji! Reasumując wiązałem duże nadzieje na dostęp to telewizji cyfrowej dzieki Multimedia / bo jakość w analogowym"kablu" delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia/, ale niestety miało być pięknie a wyszło jak zawsze... Jak tak dalej będzie to trzeba chyba będzie pomyśleć nad jakąś platformą cyfrową a firmie Multimedia podziekować.
 

mpmomot

New member
No to pogratulowac Multimedia...

Ja jestem skazany na Aster w Krakowie i nic nie zapowiada takiej rewolucji:(

Jestem cierpliwy, ale ileż można... Mam tylko nadzieję, że po takiej wiadomości z Multimedia coś się wreszcie ruszy w innych sieciach
 

DanielS

New member
Nie ma jak na razie nic w HD ale podobno lada dni ma się pojawić również HD.
Ciekawe jak ceny na giełdzie będą się przedstawiały po takiej informacji ... up or down :) ? Chyba up ... Niemniej jednak Multimedia jest w tym momencie najnowocześniajszą kablówką w Polsce i widać duży postęp technologiczny w krótkim czasie ... pogratulować.
 

jfurkal

New member
No właśnie mam to samo - zero reakcji, choć mieszkam w Gdyni, gdzie deklarowali, że usługa już działa. Wersja oprogramowania dekodera świeża. Jest jakiś tajny trik, żeby to odpalić?
 

oskimos

New member
Vod

U mnie też nie działa. Wciskam ten vod i kontrolka reaguje na dekoderze, ale nic sie nie dzieje. Jakiś trik albo sposób na to?
 

kulis

New member
Ja zadzwoniłem do Multimedi i powiedzieli mi że w Gdyni dopiero wprowadzają i pod koniec tego tygodnia powinno działać
 

jfurkal

New member
To samo dzisiaj usłyszałem od gościa z Multimedii, że w Gdyni VOD ma być od środy. Wydawało mi się, że mówili, że zaczynali od Gdyni i że ponoć u kogoś już działało.
 

oskimos

New member
"dziala tylko u tych klientow ktorzy maja ja uruchomiona testowo"

A co to za klienci?Jak można się stać takim klientem. Jak ja brałem DTV to podobno byłem 5 w gdyni, tak mnie poinformowali w mm.
 
N

neox

Guest
Klienci wybrani losowo, trzeba troszke jeszcze wytrzymac, lada moment maja uruchamiac u wszystkich.
 
Do góry