VOD Onet

anderius

New member
Witam,
mam problem z aplikacja VOD Onet. Nie mogę wejść w kategorie FILM czy możecie spojrzeć czy to jakiś problem masowy. Inne kategorie mi działają podczas próby wejścia w FILM wyskakuje komunikat brak połącznia. Dzięki za odpowiedź

Cześć.
Czy znalazłeś rozwiązanie problemu?
U mnie problem dotyczy tv lg.

Dziękuję za każdą pomoc.
 

md77

New member
vod onet

Witam
Problem jak wyżej,aplikacja vod nie loguje w zakladce filmy,reszta dziala,tv lg 42lv375s-zc
Prosze o podpowiedzi,dziękuję
 

simoon78

New member
Od jakiegoś czasu aplikacją ONET VOD w moim LM "zamarzała". Po uruchomieniu widziałem menu i polecane filmy, jedna poruszanie się po menu było niemożliwe. Dodatkowe w prawym górnym rogu, cały czas kręciło się "kółeczko" jakby cos nie mogło być doczytane.

Winne okazały się DNSy które mam ustawione w sieci domowej (w moim przypadku OpenDNS). Zmiana na DNSy np: TP (Orange) czy Googla rozwiązała problem. DNS można ustawić osobny dla samego telewizora, co w moim przypadku było istotne.

Mam nadzieję, że powyższy wywód komuś pomoże :)
 

anderius

New member
Od jakiegoś czasu aplikacją ONET VOD w moim LM "zamarzała". Po uruchomieniu widziałem menu i polecane filmy, jedna poruszanie się po menu było niemożliwe. Dodatkowe w prawym górnym rogu, cały czas kręciło się "kółeczko" jakby cos nie mogło być doczytane.

Winne okazały się DNSy które mam ustawione w sieci domowej (w moim przypadku OpenDNS). Zmiana na DNSy np: TP (Orange) czy Googla rozwiązała problem. DNS można ustawić osobny dla samego telewizora, co w moim przypadku było istotne.

Mam nadzieję, że powyższy wywód komuś pomoże :)

Witam.
To pewnie będzie rozwiązanie problemu. U mnie nim przeczytałem ten post wysiadł modem/router z kablówki, po wymianie na nowy(nowszy model) problem z onet vod znikł.
Wcześniej znalazłem sposób na ominięcie problemu, wpisywałem w szukaniu "film" i w wynikach znajdowało pozycje z katalogu film.
 

alterego

New member
Hej, bylem wczoraj u rodzicow i maja jakis nowy lg smart tv 42 cale. Nie wiem jaki to model, ale sprawdze i dam znac. W lg store brakuje vod onet. Czy ta appka dostepna jest we wszystkich modelach?
 
Do góry