vod 17 listopada

Status
Zamknięty.

pinja

New member
BoguszO napisał:
Ja pierd.lę
Dajcie sobie po razie.
Przecież nikt nikogo wołami do n'ki nie ciągnie.
Nie podoba się? to nie brać.
Jak mi się np. fiaty nie podobają to ich nie kupuję.
O sso chozzi?...
Są kablówki, jest C+, jest CP, ostatecznie nawet antenę yagi na dach i kilka prgramów będzie.
Łyknął jeden z drugim marketingowe obietnice jak delfin Um ciepłe kluski.
A teraz rwą włosy z głowy i narzekają na cały świat.
Też wierzysz, że Toyot'ą milion km zrobisz bez awarii?
Albo myjesz zęby raz na dobę, bo w reklamie pasty powiedzieli, że ochrona do 24 godzin?
A RedBull doda Ci skrzydeł?
Obietnice wyborcze? Też im wierzysz? (jakby nasza elita polityczna chociaż 10% obietnic spełniła, to żylibyśmy w kraju miodem i mlekiem płynącym)

Ech...

I dlatego, że mamy masę takich BoguszyO czy Arsenali, jest jak jest. Oni są bardzo inteligenti nie wieżą w reklamę, ale kupują co dają, a poźniej publicznie bronią z rejtanowskim zacięciem kiepskiego produktu.

Czekajmmy do 17-tego

Pozdr
 

BoguszO

New member
Już każdy tysiąc pińćset razy przeczytał wszelkie posty o niedociągnieciach n'ki.
O beznadziejności CP.
O chamskim podejściu do klienta C+
ALE: co to ma wspólnego z HDTV?

Po co bić pianę?
Ja myślę, że każdy świadomie dokonuje wyborów.
Jeżeli nie, to jego problem.

Do moderatora:
Sugeruję stworzyć wątek w którym będziemy wylewali swoje niekonstruktywane żale, w innym przypadku dyskusją przestaje mieć sens, zaczynają się jakieś próby obrażania i aluzje na temat inteligencji.

stwórzmy tu coś jak pl.pręgierz. Tam będziemy narzekać i popłakiwać.

fuj.
 

BoguszO

New member
pinja napisał:
I dlatego, że mamy masę takich BoguszyO czy Arsenali, jest jak jest. Oni są bardzo inteligenti nie wieżą w reklamę, ale kupują co dają, a poźniej publicznie bronią z rejtanowskim zacięciem kiepskiego produktu.

Czekajmmy do 17-tego

Pozdr

Jeśli już o inteligencji mowa: wieŻyć, to brzmi dumnie...
 

Holt_

New member
Bez reklam
BoguszO napisał:
Już każdy tysiąc pińćset razy przeczytał wszelkie posty o niedociągnieciach n'ki.
O beznadziejności CP.
O chamskim podejściu do klienta C+
ALE: co to ma wspólnego z HDTV?


no, sądzę, że jednak trochę ma. Natoamist rzeczywiście, z tym akurat tematem i tym postem raczej niewiele.
BoguszO napisał:
Po co bić pianę?

co to jest za dziwna maniera tego forum - każde slowo krytyki n/t n-ki nazywac biciem piany i zakrzykiwać je.

BoguszO napisał:
Ja myślę, że każdy świadomie dokonuje wyborów.
Jeżeli nie, to jego problem.


ale co to znaczy świadomie???
Wyboru dokonujesz na podstawie informacji, jakie dostarcza Ci przede wszystkim oferent usługi. Jeden czy drugi. Jeśli ten oferent informuje Cię, że coś będzie dostepne/osiągalne/sprawne etc, to dostarcza Ci informacji i jesli mamy z góry zakładać, że na pewno wprowadza nas częściwo w bład, to może lepiej od razu jedźmy do psychiatryka albo zapiszmy się grupowo do PiS, gdzie podejrzliwość jest cnota najwyższą.

Natoamist drugim potencjalnym źródłem informacji są opinie użytkowników danej usługi. Zarówno pozytywne, jak i negatywne. Te opinie powinny być dostepne własnie na takich forach, jak to.
Dlatego zachoanie takie jak Twoje czy Arsenala jest dla mnie poniżej krytyki, bo tekstami "jak Ci się nie podoba to zrezygnuj i się zamknij i nie pisz tutaj tych rzeczy" wyrządzacie większą szkodę niż myslicie. Mam nadzieję, że nieświadomie.


BoguszO napisał:
Do moderatora:
Sugeruję stworzyć wątek w którym będziemy wylewali swoje niekonstruktywane żale, w innym przypadku dyskusją przestaje mieć sens, zaczynają się jakieś próby obrażania i aluzje na temat inteligencji.

stwórzmy tu coś jak pl.pręgierz. Tam będziemy narzekać i popłakiwać.

fuj.

a jednak...niekonstruktywne.....ja wiedziałem, że tak będzie :) :)

A pomysl dobry. Ale jakoś nie czuję tu dla niego klimatu.
 

kamcyk26

New member
Problem w tym ze czesto "krzycza" osoby ktore wogole nie maja N. Korzystaja z konkurencji i z niezrozumialych powodow chca zniechecic innych do korzystania z oferty innej platformy. Moze nie maja telewizora HD ready i zazdroszcza tym ktorych na niego stac, moze maja dluga umowe i nie moga sie z niej wycofac dlatego chca sobie wmowic ze dokonali wlasciwego wyboru.

Wszyscy powinni zrozumiec ze pojawienie sie N to korzysc dla wszystkich. Dla tych ktorzy z niej nie korzystaja rowniez. Gdyby nie N nie bylo by HDTV w POLSCE pewnie jeszcze kolejny rok.
 

Holt_

New member
Bez reklam
kamcyk26 napisał:
Problem w tym ze czesto "krzycza" osoby ktore wogole nie maja N. Korzystaja z konkurencji i z niezrozumialych powodow chca zniechecic innych do korzystania z oferty innej platformy. Moze nie maja telewizora HD ready i zazdroszcza tym ktorych na niego stac, moze maja dluga umowe i nie moga sie z niej wycofac dlatego chca sobie wmowic ze dokonali wlasciwego wyboru.


dokładnie tak samo psychologicznie prawdopdobne jest to, że posiadacze N stosują mechanizm wyparcia, nie chcą się przyznać do tego, że się trocchę pospieszyli i celowo zamykają oczy na wszysktie niedociągnięcia (lub je bagatelizują).

Czyż nie?

kamcyk26 napisał:
Wszyscy powinni zrozumiec ze pojawienie sie N to korzysc dla wszystkich. Dla tych ktorzy z niej nie korzystaja rowniez. Gdyby nie N nie bylo by HDTV w POLSCE pewnie jeszcze kolejny rok.

i nikt przy zdrowych zmysłach tego nie może negowac. Ale czy to ma być odpowiedź na wszystkie uwagi krytyczne?? Odpowiedź zamykająca usta w dodatku?
Trochę mi to przypomina PRL, jak na wszystkie krytyki padala odpowiedź - "żeby nie PRL, tobyś krowy pasał", albo "przed wojną to chłop zapałkę na cztery części dzielił!".
Złośliwi dopowiadali wtedy "a teraz zapala się co czwarta".

Ja nie twierdzę, że N to dno. Twierdzę, że ma liczne niedociągnięcia, jedne powazniejsze, jedne nie.
I nie widze najmniejszego powodu, dla którego mówienie o tychże mialoby powodować agresję i zakładanie knebla.

O lie N nie chce skończyć, jak PRL........
 

autorus

New member
Wątek jest o vdo. Ciężko jest krytykować czegoś czego jeszcze nie ma.
Myslę ze wielu przedmówców zapomniało o tym.

Autorus
 

kamcyk26

New member
Nie chodzi o zakladanie knebla. Chodzi o to ze potrafimy tylko narzekac. Ja osobiscie nie spotkalem sie z zadnym z opisywanych problemow a czesc z nich to po prostu czepianie sie. Jestem zadowolony bo za 32 zl/mies mam HD w domu. Tzn ITI spelnilo swoja obietnice : HDTV dla wszystkich. Tak naprawde to nie przedstawili jeszcze swojej pelnej oferty (VOD i PVR w piatek) a wielu krzyczy ze sa zawiedzeni. Mysle ze N powinna dostac troche czasu.

Oczywiscie krytyka jest potrzebna poniewaz dzieki niej produkt ktory otrzymujemy bedzie poprawiany (wcale nie twierdze ze jst idealny). Na szczescie N reaguje na sugestie abonentow (szybki update softu, zapowaidane kanaly z ASTRY, puscili pasek info podczas meczu pucharu Polski, widzom sie to nie spodobalo i nastepnego dnia bylo juz ok).

Wiem o czym mowie bo TV sat interesuje sie od dawna, bylem juz tez abo innych platform wiec mam porownanie.
 

arsenal

Moderator
VIP
Studio Art-BI napisał:
Drogi kolego "arsenal". Wstydu nie masz marginalizując wszytkie problemy użytkowników "n". Do tej pory są same problemy i można powiedzieć że klienci nie użytkują platformy ale ją testują i jeszcze za to płacą. A ty jak nakręcony wkółko to samo że każdy ma problemy na starcie, że to nowa technologia, itd...itp. A powiedz mi kogo to obchodzi chyba tylko ciebie bo nieźle ci płacą za te dyrdymały które tu rozsiewasz. Myślałem że w końcu się opamiętasz ale widać że słudzy ITI nawet jak im ktoś w oczy napluje to powiedzą że wszystko jest ok i chyba deszcz pada.
Droga FIRMO Studi Art-BI i pozostali. Tak, oczywiście że ITI mi płaci. Oczywiście, że ITI dało mi specjalną wersję nBoxa już 13 października abym bez żadnych problemów mógł oglądać i chwalić pod niebiosa. Nie dostałem jeszcze rachunku od N bo ITI mi płaci. Nie mam problemów z tunerem bo ITI mi płaci. Nie płaczę za HBO czy Canal+ bo ITI mi płaci. Oglądam z przyjemnością DiscoveryHD bo ITI mi za to płaci. Czekam na konferencję 17 listopada by jeszcze bardziej wychwalać N bo ITI mi za to płaci. Przecież ITI jak do tej pory nic w ich historii nie wyszło ale płacą mi więc nie wspominam o tym. Tylko dlatego, że jestem jakimśtam super moderatorem na jakimśtam forum mam fory i moc zmieniania rzeczywistości.
Albo mieszkam w jakimś dziwnym regionie kraju , że wszystko działa( oprócz Jelfy oczywiście).
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Koniec tego targu o nic. Co zaczynam czytać wątek o n to dochodzi do kłótni. LUDZIE jednym się podoba drugim nie, na szczęście właśnie tak jest stworzony świat, jeżeli komuś wszystko działa to czemu ma być niezadowolony i oczywiście odwrotnie.

Jeżeli spotkam w następnych tematach, jakiekolwiek aluzje dotyczące tego jaki kto jest a nie omawianego sprzętu, na początek będą ograniczenia 7 dni dostępu do forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry