Viera Connect - usuwanie aplikacji (widgetów)

wozaq

New member
Witam,

Mam pytanie jak w tytule, mianowicie nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi jak usunąć doinstalowane i pobrane z Viera Market przez siebie aplikacje (widgety). W menu konfiguracji da się odznaczać i usuwać z początkowego ekranu domyślnie zainstalowane i umieszczone tam aplikacje takie jak Ipla, Youtube, Skype itp. ale za Chiny nie wiem jak usunąć te z dalszych ekranów.

Wszelka pomoc mile widziana :)
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
no własnie nam chodzi o odinstalowanie niechcianej aplikacji a nie zainstalowanie - banalne pytanko jak odinstalować już zainstalowaną aplikację :?:
 

wozaq

New member
O rany! Widzę, że problem jest poważniejszy niż myślałem. Naprawdę nikt nie wie jak to usunąć? Pewnie przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże :sad:
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
W Viera Connect jest ekran ustawienia. Wchodzimy w funkcje "dostosuj ekran początkowy" i tam poniżej przywróć domyślne mamy info na samym dole ekranu - "Naciśnij Ok, aby dodać lub USUNĄĆ okno - działa, teraz już wszystko jasne, dodajemy lub usuwamy odznaczając lub zaznaczając "ptaszek" z lewej strony ikony aplikacji :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Samur_aj

New member
Nie rozumiemy się. Wchodzimy do VieraMarket i doinstalujemy sobie np. pasjansa, albo szachy. Bawimy się 3 dni, a po tym czasie stwierdzamy iż (widget, gra, aplikacja) jest beznadziejna. Wchodzimy w "dostosuj ekran początkowy" i tam możemy sobie wyłączyć tę aplikację iż nie będzie widoczna na kolejnych oknach lub jeśli nie używamy często przesuwamy dalej lecz cały czas jest ona dostępna na pasku po lewej strony.
Pytanie brzmi: jak usunąć tę aplikację z paska po lewej stronie, nie tylko schowanie jej aby nie była dostępna w kolejnych oknach.
Przywrócenie domyślne tylko poprzestawia nam aplikacje w kolejnych oknach miejscami lub je wyłączy.
 
Do góry