viera connect nie widzi sieci

moxia

New member
witam trafilem tu bo od dluzszego czasu meczy mnie pewien problem,jakis czas temu kupilem tv panasonic tx-L47et5e i wszystko bylo ok do czasu gdy zaktualizowalem oprogramowanie(tak mi sie przynajmniej wydaje ze to od tego sie zaczelo)viera connect nie widzi sieci zadnej,korzystam z bezprzewodowej,oczywiscie na komputerze wszystko smiga,tak samo na telefonie wifi bez zarzutu,probowalem przywrocic ust fabryczne i odziwo wyszukuje siec VC dziala,znajduje nawet sieci sasiadow,jednak gdy wylacze tv i wlacze ponownie problem powraca,uzywam routera od upc thomson twg850-4u
Bede naprawde bardzo wdzieczny za pomoc,dziekuje,pozdrawiam
 

yureek

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam trafilem tu bo od dluzszego czasu meczy mnie pewien problem,jakis czas temu kupilem tv panasonic tx-L47et5e i wszystko bylo ok do czasu gdy zaktualizowalem oprogramowanie(tak mi sie przynajmniej wydaje ze to od tego sie zaczelo)viera connect nie widzi sieci zadnej,korzystam z bezprzewodowej,oczywiscie na komputerze wszystko smiga,tak samo na telefonie wifi bez zarzutu,probowalem przywrocic ust fabryczne i odziwo wyszukuje siec VC dziala,znajduje nawet sieci sasiadow,jednak gdy wylacze tv i wlacze ponownie problem powraca,uzywam routera od upc thomson twg850-4u
Bede naprawde bardzo wdzieczny za pomoc,dziekuje,pozdrawiam

witam, spróbuj wprowadzić dane sieci ręcznie, czyli przypisz stałe IP, podaj maskę podsieci, bramę domyślną i adres DNS (wystarczy 1 DNS), oczywiście wyłącz AUTO w uzyskaj adres IP i DNS
pozdrawiam
 

aspiro

New member
Mam podobny problem i od miesiąca z tym walczę.

Raz pomogło wyłącznie TV z sieci innym razem połączyłem się po kablu i po odłączeniu kabla wifi załapało - ogólnie nie ma reguły wifi nie działa i tyle.
 

moxia

New member
witam, spróbuj wprowadzić dane sieci ręcznie, czyli przypisz stałe IP, podaj maskę podsieci, bramę domyślną i adres DNS (wystarczy 1 DNS), oczywiście wyłącz AUTO w uzyskaj adres IP i DNS
pozdrawiam

wiec tak recznie juz probowalem to wpisac jednak niewiem jak to wszystko zatwierdzic,to co moge zrobic to jedynie przesówac kolejne pozycje w dol i gore zrobic wstecz badz wyjsc calkowicie nie ma nigdzie opcji zatwierdz,macie jakies pomysly jak zapisac te ustawienia?
 

wiliams

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słuchajcie ja miałem ten sam problem, okazało się, że w tv nie może być podpięty pendrive w tym czasie gdy korzystam z Wi-fi. Spróbujcie odłączyć urządzenia podpięte pod usb, wyłączyć tv i wyciągnać wtyczkę od prądu.
To powinno pomóc.
 

moxia

New member
Słuchajcie ja miałem ten sam problem, okazało się, że w tv nie może być podpięty pendrive w tym czasie gdy korzystam z Wi-fi. Spróbujcie odłączyć urządzenia podpięte pod usb, wyłączyć tv i wyciągnać wtyczkę od prądu.
To powinno pomóc.


szczal w 10-ke kolego:bober:,pendrive byl powodem problemu,teraz kiedy np skoncze ogladac film z pena przed wylaczeniem tv musze go wyciagnac,testowalem,jesli go zostawie i wylacze telewizor problem powraca,ale da sie przyzwyczaic,dzieki,pozdrawiam

PS;udalo sie komus zalogowac do facebooka?jesli tak to jak to zrobiliscie bo ja sie zatrzymalem na etapie wpisywania tego klucza ale wyskakuje taki oto komunikat:Unknown error: Token invalid or registering the pin failed! Please try again later
 
Ostatnia edycja:

kciusia

New member
Telewizor przestał widzieć internet

Witam,

jestem tu nowa, podpinam się pod wątek bo nie mogę nigdzie znajść pomocy..... posiadam telewizor panasonic viera connect.... i mam problem z dostępem do internetu. Wcześniej miałam podłączony kabel od internetu i wszystko było oki, internet w telewizorze był. Od jakiegoś czasu jednak przestał go widzieć (nie pali się już dioda przy kablu tak jak było wcześniej). Myślałam, że to może wina kabla ale niestety nie. Podłączyłam kabel do dekodera cyfrowego polsatu i tam jest internet. Kupiłam też adapter wifi, też go nie czyta a dekoder tak. Czy mogło dojść do uszkodzenia wejścia do internetu w tv... może jakieś styki się spaliły? Jak to naprawić?
 

PC.

New member
Bez reklam
W moim GT50 problem z Wi-Fi po ostatniej aktualizacji też istnieje,a przy okazji żę mam też inną usterkę i będzie wymieniana płyta główna,pan serwisant z panasonica powiedział że zna problem i płyta będzie z nowym softem :)
 

kciusia

New member
A masz tv na gwarancji? Będziesz coś za to płacił? Zastanawiam się czy wzywać serwisanta...tv jest na gwarancji ale jak mi zaśpiewa za naprawę...
 

PC.

New member
Bez reklam
TV na gwarancji i nic nie zamierzam płacić,w końcu normalnie go użytkuję :) Zgłoś usterkę i niech naprawiają jak jest na gwarancji,to ich obowiązek. I za bardzo nie wnikaj tylko na zasadzie działało i nie działa proszę przyjechać i naprawić :)
 
Do góry