VidZone PSN

arsenal

Moderator
VIP
Bambolo82 napisał:
Wygląda na to że PlayTV w Polsce "nie paruje się" jeszcze z żadną kartą cyfrową (N-ka, UPC, Cyfra+ ani Polsat), natomiast łapie TV np. cyfrową TVP poprzez antenę radiową (???).
PlayTV nigdy nie będzie się parował z żadną kartą kodową bo nie takie jest jego zadanie. On służy tylko i wyłacznie do oglądania i nagrywania ( pełne PVR ) niekodowanej naziemnej telewizji cyfrowej. Nka czy Cyfra+ co najwyżej może podpisać umowę na obecność w PSN. co w przypadku ITI zapewne za niedługi czas nastąpi. Kwestia tylko tego jaki okres czasu uznajecie za niedługi ;):p
 

Bambolo82

Banned
No widzisz Masta, a po mnie pojechałeś (coś często Ci się to zdarza, chyba mnie nie lubisz - twój problem...:p ), tymczasem to ty nieprawdę napisaleś i wprowadziłem innych i mnie w błąd.

Masta J napisał:
LOL, trudno dostępne

Podstawowa sprawa, że ta usługa w Polsce jest NIEdostępna.

Masta J napisał:
To jest właśnie cały bambo, nie pierwszy raz przecież się to mu zdarzyło.

Pomyłka rzecz ludzka. Nie martw się Masta ;) Można ją wytknąć, byle w symapatyczny i kulturalny sposób. :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Owszem, nie wiedziałem, że ta usługa działa już u nas.
Różnica między nami jest taka, że dla mnie oczywistym było, że ta usługa będzie kiedyś działać w Polsce, a że już działa - super.
Dla Ciebie miała nigdy nie działać i to właśnie jesteś cały Ty.

Bambolo82 napisał:
(...)PlayTV nie działa w Polsce i nigdzie poza UK ponieważ naziemni nadwcy telewizji cyfrowej "parują" swoje karty dekodujące cyfre z własnymi dekoderami np. telewizja cyfrowa UPC dziala tylko na dekoderach UPC.
Dlatego PlayTV jest tylko dla konkretnego nadawcy z UK i nigdy nie będzie działać w Polsce.(...)
Także jak widzisz wszystko się zgadza :D

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Ale lawirujesz Masta.... Kompletnie nie to mam na myśli. Już zapomnialeś co napisaleś pare dni temu? Przypomnę Ci:

Kilka dni temu pewna osoba załozyła na tym forum ten wątek: http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40910

Zadano w tym wątku pytanie czy na PS3 mozna oglądac i nagrywać TV. Odpisałem że można po dokupieniu przystawki PlayTV.

Zjechałeś mnie stanowczo, że wciskam kity bo PlayTV wogóle w Polsce nie działa i nie omieszkałeś dodać że "och jak to zwykle bambolo wprowadza tutaj w innych w bład" etc. (napisalęs nawet to w osobnym poście, widać uważasz warto się fatygować żeby mnie obsmarować i szydzić ze mnie...).

Wszyscy Ci uwierzyliśmy, na słowo Pana "nieomylnego" Masta.

Tymczasem teraz się okazalo zę sam wprowadziłeś mnie i nnych w bład. Sam pierwszy napisałeś że PlayTV nie działa i obsmarowałeś moją - jak się okazało - słuszną sugestię w sprawie PlayTV.

Także, chyba się pomyliłeś, wprowadziłeś Nas w błąd. Najgorsze jest to, że nie potrafisz się przyznać (nawet do tego co sam napisaleś). Straszysz mnie banem (do spółki Carbonem).... Ładnie to tak Masta?
 

macek

New member
Bez reklam
W UK i wczoraj zassalem i smiga caly czas cos ciekawego znajduje napewno kilka tysiecy teledyskow wyszukujesz dla przykladu przy literce A mamy nawet Anie Dabrowska poszukam jeszcze cos ciekawego.

Dokladnie jakosc nie najwyzszych lotow no ale... .
 

Ogr

New member
Bez reklam
:???: a mnie najbardzie na jakosci teledysków zalezało :roll: phi skoro tak to niech sobie w du.... wsadza ten badziew !!!!1
 

Bambolo82

Banned
Opinie uzytkowników VidZone wskazują że jakość teledysków na Vidzone jest nierówna. Są bardzo dobrej jakości, ale są też słabsze i tylko w formacie 4:3. Usługa podobno bardzo dobrze działa na 3-4 mbitowym łączu i wtedy nawet nie ma buforowania i mozna przewijać w dowolnym momencie materiał. Obawiam się że dla wielu Polaków, którzy z reguły mają Neostradę 1 mbit, VidZone może trochę "chrupać".

W każdym razie katalog zawierający 20000-30000 teledyskow samych najlepszych wykonawców, co tydzien aktualizacje z nowymi teledyskami od Sony BMG i EMI robią wrażenie. Wszystko za FREE!!!

Tutaj macie oficjalny blog tworców VidZonei forum, gdzie ludzie z całej Europy opisują jakość i zadowolenie z VidZone: http://blog.eu.playstation.com/2009/06/11/vidzone-lands-on-playstation3-today/

Pojawienie się polskich wykonawców na VidZone, wskazuje że lada chwila usługa będzie dostepna w Polsce, a Sony Poland dogadało już sprawę z ZAIKS i polskimi artystami. :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 

mg30906

New member
Dzięki , wygląda banalnie , trzeba wieczorem odpalić.
Użytkownik napisał , że wolno chodzi na podanym proxy ale faktycznie w google jest z czego wybierać , więc może będzie ok

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Proxy to proxy, zawsze coś kolejnego po drodze.
Nie zależysz już tylko od Twojego łącza ale również od łącza gdzie rezyduje proxy serwer.

Pozdrawiam,
 
Do góry