VIDEO STUDIO Pro X3

abcaa

New member
Witam, zostałem bardzo mile zaskoczony tym programem, w porównaniu do Pinnacla 14, Pro X3 wygrywa i to zdecydowanie. Czym?, a pracą w czasie rzeczywistym, wraca się do początku do tyłu, przerabia wcześniej już zrobione sceny i nic się nie zawiesza nie "staje", praca na tym programie jest szybka i pewna. Schematy Menu o wiele i to o wiele przyjemniejsze, podkłady muzyczne jakieś takie dla ludzi. Potrzebowałem takiego prostego a zarazem szybkiego programu i w końcu się doczekałem, bo montaż w Ediusie zajmuje mi o wiele więcej czasu i służy do innych celów.
Pinnacl jak nie poprawi w następnej wersji swego programu, to myślę że sporo ludzi się zniechęci,
/ta jego głupia czułość na inne programy, zawiechy, zapotrzebowanie na śmocny komuter, zła praca w czasie rzeczywistym albo w ogóle jej brak i wiele innych, sporo tu wymieniać/. I jeszcze jedno, wynikowy film AVCHD i BR jest bardzo dobry, oczywiście w Pro X3.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam, zostałem bardzo mile zaskoczony tym programem, w porównaniu do Pinnacla 14, Pro X3 wygrywa i to zdecydowanie. Czym?, a pracą w czasie rzeczywistym, wraca się do początku do tyłu, przerabia wcześniej już zrobione sceny i nic się nie zawiesza nie "staje", praca na tym programie jest szybka i pewna. Schematy Menu o wiele i to o wiele przyjemniejsze, podkłady muzyczne jakieś takie dla ludzi. Potrzebowałem takiego prostego a zarazem szybkiego programu i w końcu się doczekałem, bo montaż w Ediusie zajmuje mi o wiele więcej czasu i służy do innych celów.
Pinnacl jak nie poprawi w następnej wersji swego programu, to myślę że sporo ludzi się zniechęci,
/ta jego głupia czułość na inne programy, zawiechy, zapotrzebowanie na śmocny komuter, zła praca w czasie rzeczywistym albo w ogóle jej brak i wiele innych, sporo tu wymieniać/. I jeszcze jedno, wynikowy film AVCHD i BR jest bardzo dobry, oczywiście w Pro X3.

Pozdrawiam

Rozumiem, że autorzy X3 trafili w Twój gust i wymagania.
W mój niestety nie.
Nadal uważam, że Pinnacle 14 HD Ultimate, jest w swojej klasie cenowej najbardziej przyjaznym środowiskiem edycyjnym dla filmowca amatore. Dla nieco bardziej wymagającego, w tej samej prawie cenie jest Sony Vegas 10HD.

Nie gniewaj sie, o sukcesie rynkowym nie decyduje jeden kupujacy ale reszta, ktorzy nie kupili.
Proponuję aby sukces rynkowy przekonał za jakiś czas mnie, albo i Ciebie.

Nie życzą źle Tworcmo X3, ale nie uważam aby im sie z ta wersją za bardzo powiodło.
Mam koło siebie drugiego entuzjastę X3, (Ciekawe czy i Ty uzywasz Linuxa). Ma też nieco manieryczny sposob wygłaszania opinii:
"No to tego w Pinnacle nie zrobisz", w tym celu posługuje się piracką-skradziona kopią Pinnacle12.
Gdy mu zwracam uwagę , że wersja i nierejestrowany produkt a więc nie ma wszystkich dodatków, uparcie wygaduje "ale jednak nie". Podejrzewam, że nie ma kupionej wersji programu, ale coż to jergo sumienie.

Za to, na każde moje zdanie odkrzykuje, że to samo moze zrobić w tym X3 co w Pinnacle, być moze. Nie wiem

Podobnie tak samo może wszystko zrobić, jak mnie zapewnia w tym Linuxie.
Akurat :p
 

abcaa

New member
Jak byś poznał Pro X3 to byś wiedział że ta wersja jest wzorowana na Pinnaclu. Różnią się wyglądem i pewnymi aplikacjami które na przemian są lepsze, raz w jednym a raz w drugim. Dla mnie przemawia 100% pracy w czasie rzeczywistym i jego szybkość. Tyle.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Testowałem kiedyś ten program, zresztą na forum już jest wątek o tym, nie wiem po co zakładać kolejny. Program jest dość przyjemny, choć pewnie wybrał bym pinnacles, ale i tak jak dla mnie na dzisiaj tylko Sony. Co mi się nie podobało to że nie udało mi się pliku wynikowego zapisać w m2ts (z tego co pamiętam). Fajna jest sprawa że pokazuje pasek na ile będzie renderował na film, czyli w 100% naszego klipu ile będzie materiału renderowanego.
 
Do góry