Venere - nowa linia Sonus Faber

steeze

steeze
Pomagam
VIP
004_venere.jpg

Włoski producent wysokiej klasy kolumn głośnikowych wprowadził do swojej oferty linię Venere. Docelowo nowa seria będzie się składała z dwóch modeli podstawkowych (1.5 i 2.0), dwóch podłogowych (2.5 i 3.0), głośnika centralnego oraz głośnika typu on-wall. Jako pierwsze do sprzedaży trafiają Venere 1.5, Venere 2.5 oraz Venere Center. Kolumny dostępne będą w wykończeniu high gloss w kolorach białym i czarnym. Budżetowa linia Sonus Faber prezentuje się wyśmienicie, a elegancją, wykonaniem oraz stylem idealnie wpisuje się w bieżącą ofertę producenta.

003_venere-1.jpg

Ceny dostępnych modeli prezentują się następująco:
Venere 1.5: 4890pln/para + opcjonalne standy dedykowane 1590pln/para
Venere 2.5: 10990pln/para
Venere center: 3790pln/szt

002_venere-3.jpg

001_venere-2.jpg
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Bardzo ładne i na pewno pięknie grają. Sam jestem fanem tej firmy , choć odszedł od niej założyciel
Franco Serblin .:neutral:
Choć mnie bardziej interesuje zestaw kolumn podłogowych Sonus Faber Liuto . (Lutnie). Słuchając tych
kolumn , to każdy dzień zdaje się być piękniejszy . Planuję je do mojego zestawu audio w miejsce wysłużonych
już kolumn podłogowych Sonus Faber Grand Piano Home , które grają u mnie nieprzerwanie od lipca 2001 r. i reprodukują wyśmienity dźwięk.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

steeze

steeze
Pomagam
VIP
...choć odszedł od niej założyciel Franco Serblin

Z tego co wiem, sprzedał firmę, ale nie wiem, czy sprzedaż w założeniu była jednoznaczna z odejściem, czy może na pozostawienie firmy wpłynęło coś po transakcji? Co ciekawe, niedługo potem pojawiły się kolumny Franco Serblin;)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Zgadza się.Ma teraz w dorobku znakomite kolumny podłogowe Ktema za jedyne 105000 pln i kolumny monitorki Accordo z standami w cenie 27500 pln.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam widze Accu ze podobne rzeczy nam sie podobaja :) aczkolwiek jak bede zmienial system to kupuje dalej paradigmy tylko ze serie studio, ale sonus faber jest piekny. Mi najbardziej to ta najwyzsza polka sie posoba poprostu sa sliczne i slicznie graja ale to trzeba miec kupe sprzetu zeby to napedzic zeby pokazaly swoje piekno. I kupe kasy bo one cos kolo 100. tys :)
Lolek
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
A dokładniej 100tyś... euro;) 415.000pln za model Aida. The Sonus Faber będą prwdopodobnie droższe;)
 
Ostatnia edycja:

adamwwa

New member
Piękne, tylko skoro to zestaw do "kina" to jaki amplituner z tym zagra, bo znajac inne sonusy to pewnie łatwym zadaniem dla większości elektroniki nie będą...
 
Do góry