Velodyne impact 10

jumper.as

New member
Witam, mam do sprzedania subwoofer velodyne impact 10. Stan techniczny oceniam na bardzo dobry, wizualny dobry (kilka rysek na górnej części obudowy). Zdjęcia mogę wysłać na maila. Cena która mnie interesuje to 1000 zł. Będę w Polsce za tydzień i będę mógł wysłać kurierem dobrze zapakowane. Pozdrawiam
 

jumper.as

New member
Nowa cena 850 zł, wysyłka gratis :)
PS. Proszę forumowicza @wluczyk o zwolnienie miejsca w skrzynce pocztowej bo nie mogę odpisać. Pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z mojej strony powiem ze moj kumpel mial taki subik i bardzo byl zadowolony, ja tez kilka razy na nim sluchalem muzy i fajniutki jest. Kolega sprzedal go i kupil oczko wyzszego velodyna ale naprawde sub godny polecenia..
 

jumper.as

New member
Na chwile obecna zaden. Dziecko w drodze wiec musze pozbyc sie zabawek. Jestesmy w trakcie kupowania szeregowki i mam zezwolenie na przerobke calego poddasza tak jak mi sie umysli, wiec jak beda fundusze to zrobie sobie tam kino z prawdziwego zdazenia. Tylko to potrwa pewnie kilka lat :/ Pewnie za niedlugo bede chcial sprzedac amplituner i glosniki, tylko nie jestem pewien czy jestem na to jeszcze gotowy. Musze to przemyslec... Pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na chwile obecna zaden. Dziecko w drodze wiec musze pozbyc sie zabawek. Jestesmy w trakcie kupowania szeregowki i mam zezwolenie na przerobke calego poddasza tak jak mi sie umysli, wiec jak beda fundusze to zrobie sobie tam kino z prawdziwego zdazenia. Tylko to potrwa pewnie kilka lat :/ Pewnie za niedlugo bede chcial sprzedac amplituner i glosniki, tylko nie jestem pewien czy jestem na to jeszcze gotowy. Musze to przemyslec... Pozdrawiam

Trzeba pomyslec, grunt to dobra decyzja ...
 
Do góry