Vegas Movie Studio 9

Droid

New member
witam

niedawno kupiłem sobie ww. program i...jeszcze go nie zacząłem używać, ponieważ otrzymałem otwarte pudełko, a płyta dvd (z softem) była porysowana (wygląda na używaną).

Sprzedawca i dystrybutor twierdzą, że pudełko nie jest foliowane, a plomba, którą naklejają mogła zostać "przypadkowo uszkodzona". Zarysowania płytki nie wyjaśniono.

A teraz pytanie do posiadaczy tego softu:
- co było w pudełku?
- czy jak kupiliście program to był on zafoliowany?
- czy plomba była naruszona?

Odnoszę wrażenie, że dostałem używany soft co oczywiście zdaniem sprzedawcy jest absolutnie niemożliwe.
 

bluray

Banned
Ściągnij demo wersję ze strony SONY i wprowadź numer seryjny wersji którą kupiłeś. Nośniki to przeszłość.
 

NoTes

New member
Przed chwilą zamówiłem wersję Pro Pack w sklepie internetowym za w miarę logiczne pieniądze w dobie światowego kryzysu :mrgreen: i jak przyjdzie to napiszę co i jak było (dla zainteresowanych oczywizda).

Edit:
Problem nie w nośniku, ale w samym fakcie otwarcia przez kogoś przesyłki, która powinna nienaruszona trafić do klienta. Dla mnie to niedopuszczalne żeby sprzedawać oprogramowanie, które ktoś wcześniej mógł już sobie zainstalować, nawet nie korzystając z płyty instalacyjnej wykorzystując tylko klucz do licencji.
Mam tylko nadzieję, że nie zamówiłem w sklepie, który wysyła "podejrzane" programy, a swoją drogą domagałbym się reklamacji przesyłki o ile to oczywiście w tej chwili możliwe, bo ten program mimo wszystko sporo kosztuje.
Życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

Droid

New member
Soft kupiłem w sklepie comp4you.eu wszystko niby ok, bo udało mi się zainstalować, ale jednak niesmak pozostaje. Zamówiłem zupełnie nowy program, a dostałem otwarte pudełko i używaną płytkę...

Zwrócić nie mogę, bo otwarte (nikogo nie interesuje, że to nie ja otworzyłem) więc pozostaje mi cieszyć się tym co dostałem.

Wiem, że wprowadzając numer seryjny do wersji demo mam wersję pełną, ale przecież nie o to mi chodziło :???:
 

macbat

New member
Hej - ponieważ miałem szczęście na pewnym portalu wygrać w konkursie Sony Vegas Movie Studio 9 (niestety nie Platinum) - piszę jak jest:
- przesyłka dotarła od głównego dystrybutora na nasz kraj,
- pudełko nie było z tego co pamiętam foliowane, jednak na dole i górze są przezroczyste naklejki okrągłe - mimo moich usilnych starań żeby tą naklejkę zerwać bez śladu - nie udało mi się i widać że pudełko było przeze mnie otwierane - trochę farby z kartonika zostało na tej naklejce,
- w środku jest szary karton, a w nim: kwadratowa (wielkości płyty cd) reklamówka produktów - programów firmy Sony, książeczka Vegas Movie Studio Quick Start Manual, książeczka DVD Architect Studio Quick Start Manual, sztywna kartka z numerami seryjnymi do programów znajdujących się w zestawie, karta gwarancyjna z kartą rejestracyjną od dystrybutora (to akurat po polsku) no i oczywiście płyta z softem (w białej kopercie, niezaklejonej). Żadnych rys na płycie.
Wszystko było w stanie nie wskazującym na wcześniejsze otwieranie.
Pozdro
 

Droid

New member
Dzięki za info. Ja dostałem soft ewidentnie otwierany i używany. Udało mi się wywalczyć tyle, że odeślę to co dostałem i mają mi przesłać inny (nowy) egzemplarz.
 

NoTes

New member
Jak obiecałem, tak teraz piszę z własnego doświadczenia, jak powinna wyglądać przesyłka oprogramowania Sony Vegas Movie Studio 9 Platinum Pro Pack. Potwierdzam wszystko co napisał Kolega macbat powyżej i jeszcze dodatkowo oprócz przezroczystych okrągłych naklejek na górze i na dole pudełka była banderola firmy zajmującej się dystrybucją oprogramowania. Według mnie opakowanie jest tak zabezpieczone, że nie da się dostać do środka bez śladu ingerencji w zawartość i w takim nienaruszony stanie powinno trafić do kupującego.
ZdRuFkA
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
pudelko musi byc zabezpieczone, czyli zamkniete, oddaj im ta wersje otwarta i niech Ci wysla nowa zapieczetowana, jest to nie dopuszczalne, ewidentnie widac ze bylo otwarte i instalowane, klucz jest jedyny i nie wiesz czy gdzies nie wyplyna do Internetu, jesli beda problemy z wymina zglos to.
 
Do góry