Używany projektor [500zł]

lisekssj

New member
Witam,
Zamierzam kupić używany projektor i chciałbym prosić o radę, trochę już szukałem informacji jednak często są to już przestarzałe wątki, więc pomyślałem, że po prostu spytam ekspertów :)

Sytuacja wygląda tak, że chciałbym wydać max 500zł, jednak jeśli pojawiłyby się dobre argumenty to ewentualnie więcej. Przeznaczenie głownie do oglądania filmów/meczów max 2 razy w tygodniu (wieczorami, mogę bardzo zaciemnić pomieszczenie). Szczerze inspiracją jest dla mnie tutaj kolega który kupił używanego benq mx501 za 470zł z około 1tyś h wypaloną lampą i strasznie go zachwala. Moje pytanie brzmi czy są jeszcze jakieś modele warte uwagi do tej ceny?

Projekcja będzie się odbywać z 3 metrów.

Pozdrawiam
 

lisekssj

New member
Hej,
Abstrahując już od ceny mam do kupienia dwa projektory wspomniany BENQ MX501 oraz toshiba tdp t360, który polecacie i dlaczego? Z góry dziękuję.
 

MiiiM

New member
Wszystko przemawia że w tym zestawieniu wygrywa Benq, kwestia sztuki, co do samego używanych projektorów to podobnie jak z samochodem, zależy jak trafisz, nie mniej sam pierwszy projektor miałem używany i sobie go chwale, jedynie co Ci pewnie w nich będzie doskwierać do proporcje 4:3 a przez to trochę "świecące" pasy z góry i z dołu.
 
Do góry