Uzywany lub nowy

maniek1983

New member
Witam.
Szukam wzmacniacza jak w temacie.Jedyne kryterium to cena max 1350zl oraz wejscie Main In.
Wzmacniacz bedzie gral z kolumnami Monitor Audio MR4 na dzien dzisiejszy.W takiej cenie jest Pioneer a30-K. Mozecie cos polecic z uzywanych sprzetow?
Pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Miałem te kolumny ,wzmacniacz nie może być suchy .Dobrze jakby był dociążony w niskich częstotliwościach
Z nowych - Pioneer A30 jeszcze lepszy byłby Rotel ale jest drogi .Z używanych Cambridge Audio
 

maniek1983

New member
Ale na ktory model Cambridge Audio mam zwrocic uwage? No i co z NAD C 326 BEE? Ten Pioneer gra jakos bo nie mialem okazji sluchac.??
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W przypadku Pioneer'a A-30 słowo jakoś jest trochę nie na miejscu ,to najlepiej brzmiący wzmacniacz w swojej klasie cenowej .Teraz jest w Media Expert w cenie 1099zł (akurat czarny ) NIE KUPISZ NOWEGO LEPSZEGO WZMACNIACZA W TEJ CENIE
Na dodatek dodam że jest na wyposażeniu redakcji Audio-Video
Tylko jeszcze takie wyjaśnienie - to jest wzmacniacz do słuchania muzyki, a nie do robienia hałasu

Jeżeli chodzi o Cambridge Audio to Azur 640 /650 ewentualnie nowszy 350
Tylko powiem tak - jeżeli kupiłeś nowe kolumny ,to kup nowy wzmacniacz
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Cała przyjemność po naszej stronie :)

Jak Ci zostanie trochę pieniędzy ,to zainwestuj w lepszy kabel głośnikowy (zakładając że teraz używasz zwykły) ,w tych kolumnach jest nawet potencjał i warto to wykorzystać .U mnie grały z Monster XPHP a potem Inakustik .Warto też zainteresować się zworkami bowiem te fabryczne blaszki najlepszej jakości nie są
 

werf

Active member
Bez reklam
Wybór masz ogromny,kwestia w jakich granicach szukasz. Blaszki Wbt chyba najbardziej popularne, natomiast z klasycznych kablowych znajdziesz praktycznie w każdej firmie kablowej .Pytanie zasadnicze czy usłyszysz różnice ?
 

Attachments

  • zworka 3.jpg
    zworka 3.jpg
    53,4 KB · Wyś: 113
  • zworka.jpg
    zworka.jpg
    15,8 KB · Wyś: 39
  • zworka 1.jpg
    zworka 1.jpg
    13,4 KB · Wyś: 39
Do góry