Używana plazma

Harsser

New member
Przymierzam się do kupna telewizora do nowego mieszkania. Czy w ogóle opłaca się kupować uzywany telewizor czy lepiej zainwestować w coś nowego? Mam możliwość odkupienia od znajomego jakieś starszej plazmy Panasonica, niestety nie pamiętam dokładnej nazwy modelu.
 

pantomima

Banned
Dokładnie jak wyżej + gwarancja lub jej brak i oczywiście Ty a raczej twe ambicje,checi posiadania przejściówki lub zakup nowego tv.
Ja bym się nie pchał w używany tv ,tego typu sprzęt .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to jest VT30 w 65 calach, za 1500zl, to jak najbardziej sie oplaca ;)
Podaj konkretny model i cene, znajomy to nie handlarz z allegro, byc moze ze oferta bedzie calkiem przyzwoita.
Ja tez sprzedalem uzywany tv (roczny) w zenujaco niskiej cenie, po znajomosci (nie bede zdzieral z dobrych kolegow) i uwazam ze zrobil swietny interes.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Witam,
podam przykład, sam będę sprzedawał wysoki model Philipsa 9664 w 42" -więc jak komuś nie zależy na 3D
i wystarcza rozmiar będzie mega zadowolony. Smart TV z Blu np Samsung BD F6500 i będzie miał obraz lepszy niż bezpośrednio z USB nowego TV.

Jak napisał @armanig musisz podać model -poczytać o nim lub po prostu zaufać znajomemu i własnym oczom.
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

Harsser

New member
Znajomy mówi że to Panasonic VT30. Jakieś opinie? trochę boję się kupować używkę - wiadomi nie ma gwarancji. Znajomy mówi, że może mi ją sprzedać za 2000 PLN... W sumie trochę sporo bo już za 3000 można mieć nówkę 60e
 

SDman

Banned
Znajomy mówi że to Panasonic VT30. Jakieś opinie? trochę boję się kupować używkę - wiadomi nie ma gwarancji. Znajomy mówi, że może mi ją sprzedać za 2000 PLN... W sumie trochę sporo bo już za 3000 można mieć nówkę 60e

Może taK jeszcze ile cali ? Przecież @MY nie "jasnowidzimy" nie wiemy też co to 60e.

Pozdr.
 

atdt

New member
Tak jak piszą koledzy wyżej - więcej info. Jakie rozmiary etc.
Aczkolwiek VT30 pod względem jakości obrazu będzie raczej górować nad e60, który jest, nie oszukujmy się, raczej dla niewymagającego klienta :)
 

kobietakot

New member
VT30 mam i polecam

Jeżeli za 2000 dostaniesz VT30 powyżej 47 cali to brałabym w ciemno, oczywiście po obejrzeniu i sprawdzeniu czy nie ma jakichś widocznych wad. Sama od kilku lat mam VT20 50 cali i jestem mega happy. Pamięta, że Vt3o to serio sprzed 2 lat a nie trzech, bo panasonic omija liczbe 4 w numeracji (jakis japonski przesad), wiec w tym roku jest vt60, 2013-vt50, a vt30 jest z 2011, wiec ma i 3D i smart tv.
 
Do góry