Uwaga Oszust szukam Denon x6200 i pma 1510ae

cezary69

New member
Bez reklam
Wybaczcie nieswiadomemu emigrantowi glupie pytanie.
Czy elektroniczna bankowosc, albo Paypal nie istnieja w Polsce?
Naprawde nie ma mozliwosci, natychmiastowego i skutecznego przeslania pieniedzy na konto sprzedawcy?
Moze zamiast fanzolenia o policji, politykach i zlodziejach, ktorzy zawsze pozostawia, czy stworza nam okolicznosci do marudzenia, wyciagniecie jakas nauke i zaczniecie rozprawiac o skutecznych metodach zapobiegania wiekszosci tego typu szwindli?

Są przelewy natychmiastowe :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Są przelewy natychmiastowe :)

Tez mi sie tak zdawalo ponad dekade temu ;)
Wiadomo, ze wsrod osob placacych przez Paypal tez mozna trafic na oszusta, marudera, albo nabawic sie klopotow w zwiazku z uszkodzeniem przesylki, ale oddawanie towaru jedynie na potwierdzenie przelewu, to jest czysta naiwnosc.
 

pantomima

Banned
Bili juz sie przekonal jak to jest w realu niestety dla niego.

To co panowie , kiedy ta zbiorka, bo padaly tu ostre deklaracje wsparcia finansowego ?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
dyskusja zrobiła się smętna,non stop pierdolenie o policji itd... powinniśmy sie skupić na pomocy bo faktycznie ida swieta a stracic taka kwote przed swietami to ch... moze spalić ja jakis grosz z mojej strony moge dołozyc... prosze kolegów bliżej zwiazanych z poszkodowanym zeby podał jakis numer konta albo mozna to zrobic przez władze forum z jakims dopiskiem np:zbiórka bipo) .. bedzie to kwota na miare moich mozliwosci na pewno nie oszałamiajaca ale cegiełka do cegiełki i cos tam zbudujemy...mysle ze chciał wymienic sprzet czy to strata czysto biznesowa,handlowa?...jak prywatna i chciał kolega wymienic sprzet i smieć go porobił to bardzo chetnie się dołoze...bo jak biznesowa typu mam sklep i mnie oszukali to z całym szacunkiem dla kolegi...zycie i za słabo sie znamy...to moje szczere podejscie ale do prywatnego uzytku jestem za...

pozdr :)
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Poczytałem temat naprawdę żal ze są tacy ludzie żerujący na innym człowieku ale dużo tu piszecie ; jest kasa ; wysyłam towar ale jak znam życie to i odwrotność sytuacji jest również spotykana. Ja sprzedaję w opcji pobranie z wpłatą za dostawę oraz ewentualny zwrot i jak do tej pory nie miałem ja oraz kupujący żadnych problemów.

Pobranie z kolei nic nie daje gwarancji kupujacemu...hdyz musiałaby byc, wykuiona płatnsc przy odbiorze z opcja sprawdzenia zawartosci i protokoł przy kurierze...takze dsotaje spzredajacy kase o twiera kupujacy pudło a tam zamiast wzmaka ..cegła....tak mzona wykołowac kupujacego:) Ja płacę w ciemno na zakupy olx kupuje i sprzedaja i nigdy kłopotów nie miałamale to drobne przedmioty...Allegro raz mi oddało pieniadze bo złodziej nie wysłał laptopa....takze goraco polecam Allegro i payu jedna wizyta na komendzie kilka mejli i kasa w 48 godzin na koncie a prokuratura i allegro juz sie zaopiekuja tym przestępcą....Pis zmienia kodeks za 400 zeta ...nie wykroczenie tylko odsiadka do 5 lat....w pierdlu takiemu gosciowi zagraja inaczej w stereo...az mu sie oleda odechce :)

Prl niestrty nauczył naszych rodaków kradziezy...choc ja akurat wiezrę ale anszego kolege z forum wykołowali tak łatwo jak staruszków na wnuczka..to grupa wzorujaca sie na cyganie Hossie..pzrekret banalny a naiwnsoc olbrzymia niemniej wspólczuje...wydać słupowi spzret? od arzu pwoinni zceakć policjanci w domu i go pzrejac ,,,ale szkoda bardzo i wspóllczuje serdecznie :(
 

Rafal7

Banned
Po pierwsze to Przemek nie prowadzi żadnego sklepu!
Jest takim samym użytkownikiem jak my!
Porozmawiam z nim dziś i ustale z nim szczegóły
Chociaż może być tak że nie będzie chciał aby jakąś zbiórka była robiona, wiadomo z jakich przyczyn
 

KamilaKornet

New member
Rozumiem, że za PO, PSL i innych rządów było inaczej?
Jeszcze polityki brakuje na tym forum... ja p...dole..
Człowiek rano otwiera forum i od razu się denerwuje...
Co do wybijania zębów - tak jeśli tylko zęby - pójdziesz siedzieć. Jak bijesz to na amen - takie mam zdanie inaczej gnój wstanie i się zemści.
Ja mam na to inne sposoby. Podpowiedział mi to znajomy policjant. Prawda - żyjemy w czasach bezprawia i bez ochrony 999, 998, 997, dlatego jeśli człowiek radzi sobie sam, to potem jest płacz...
Prawda jest tak, że wszystko zależy od dobrych chęci człowieka, na którego akurat trafimy.
Kilka razy też miałem okazję kontaktować się z Policją - raz mi pomogli szybko i fachowo, innym olali - równie szybko. Zależało tylko od człowieka, któremu się chciało, bądź nie. Tak samo ze strażą pożarną czy służbą zdrowia.
Też jestem za prawami Hamurabiego.

W tym temacie zrobiło się już kilka wątków, a podsumowując:
- czy to wina rządów?
- czy policji?
- czy złego prawa - napiszmy je od nowa - a nie, to już chyba pewna Pani chciała...
- czy to wina sprzedającego?
- czy złodzieja?

Musztarda po obiedzie, skupmy się na temacie - ktoś się nie bał i przywłaszczył dwa sprzęty.
gdzie Ty tu widzisz politykę,,,tylko wzmianka njic nie znaczaca o dobrej zmianie..chcesz bic, na amen? Ile Ty masz latmoze obejrzyj siebie młodziencze Dług sprzed 18 lat...Ty chcesz złodzieja pobic i zabić na Amen by poszedł do piachu? bo zywy odda...nigdy tak glupich rad nie słyszałam...zadrzyj z Grupa przestępcza to utrata wzmaków nie bedzie zadna doległioscia bo starcisz bliskich..za Po Psl i sld nie było lepiej nie czepiaj sie słowek.bo nie masz pojecia o czym piszesz..
wina to jest jedna zaufania i naiwnsoci..w kraju katolickim gdzie oszust jest blisko nas...
dopiero jak sie czyta te brednie i rady jakie Ty dajesz to sie nóz w kieszeni otwierz .chcesz wyreczyc prokurature i policję? Samowolka...taki prawa jakie Ty stosujesz w krajach cywlizozowanych nie istnieją...ząl mi Ciebie.)
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Po pierwsze to Przemek nie prowadzi żadnego sklepu!
Jest takim samym użytkownikiem jak my!
Porozmawiam z nim dziś i ustale z nim szczegóły
Chociaż może być tak że nie będzie chciał aby jakąś zbiórka była robiona, wiadomo z jakich przyczyn

nie znam go,tylko wyrazilem swoja opinie wiec niepotrzebne te wykrzykniki dzióbek...
 

KamilaKornet

New member
Wybaczcie nieswiadomemu emigrantowi glupie pytanie.
Czy elektroniczna bankowosc, albo Paypal nie istnieja w Polsce?
Naprawde nie ma mozliwosci, natychmiastowego i skutecznego przeslania pieniedzy na konto sprzedawcy?
Moze zamiast fanzolenia o policji, politykach i zlodziejach, ktorzy zawsze pozostawia, czy stworza nam okolicznosci do marudzenia, wyciagniecie jakas nauke i zaczniecie rozprawiac o skutecznych metodach zapobiegania wiekszosci tego typu szwindli?

Przelew z kazdego banku w Polsce (nie natychmaistowy ) lecz zwykły odlizcajac dni wolne idzie maksymalnie 1 dobę jak realizujesz go po ostatniejn sesji wychodzącej w danym banku..robiac go rano np.do 13,30 dotrze do innego banku krajowego w ten sam dzien ,czyniac to popołudniu..dojdzie na drugi maksymalnie do 14 zradko 16-tej choc to zalezy od sesji wychodzacej i przychodzacej eliksir..wystarczy zcekać na wpływ srodków...oczywsicie Payu Allegro jest natychmiast.i Pewna ochrona kontrahenta.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każdy tu poprawia każdego, a sam kilka groszy nie omieszka dodać od siebie. Komedia :)

Dajcie już ten nr. konta i kto ma wpłacić, ten wpłaci. Ja już się zadeklarowałem w razie potrzeby.

Może też niech się Bali wypowie na priv jak się sprawy mają, bo przecież mamy prężnie działające organy i sprawa już (pozytywnie) rozwojowa.
 

KamilaKornet

New member
Nigdy nie kupujcie taniej od złodzieji w okazji jakby nikt nie kupował kradzionego sprzetu,,nie byłoby po co kraśc :) ale ludzie to akceptuja niestety...
 

Rafal7

Banned
Jestem po rozmowie z Przemkiem
Przemek powiedział ze nie zgadza się na żadne pieniądze, gdyby to było w innych okolicznościach, to może i by się zgodził, ale nie przez swoją głupote
Mimo wszystko wszystkim dziękuję za chęci

Myślę że temat zbiórki zamknięty.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Jestem po rozmowie z Przemkiem
Przemek powiedział ze nie zgadza się na żadne pieniądze, gdyby to było w innych okolicznościach, to może i by się zgodził, ale nie przez swoją głupote
Mimo wszystko wszystkim dziękuję za chęci

Myślę że temat zbiórki zamknięty.

spoko,dzieki
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Pobranie z kolei nic nie daje gwarancji kupujacemu...hdyz musiałaby byc, wykuiona płatnsc przy odbiorze z opcja sprawdzenia zawartosci i protokoł przy kurierze...takze dsotaje spzredajacy kase o twiera kupujacy pudło a tam zamiast wzmaka ..cegła....tak mzona wykołowac kupujacego:) Ja płacę w ciemno na zakupy olx kupuje i sprzedaja i nigdy kłopotów nie miałamale to drobne przedmioty...Allegro raz mi oddało pieniadze bo złodziej nie wysłał laptopa....takze goraco polecam Allegro i payu jedna wizyta na komendzie kilka mejli i kasa w 48 godzin na koncie a prokuratura i allegro juz sie zaopiekuja tym przestępcą....Pis zmienia kodeks za 400 zeta ...nie wykroczenie tylko odsiadka do 5 lat....w pierdlu takiemu gosciowi zagraja inaczej w stereo...az mu sie oleda odechce :)

Prl niestrty nauczył naszych rodaków kradziezy...choc ja akurat wiezrę ale anszego kolege z forum wykołowali tak łatwo jak staruszków na wnuczka..to grupa wzorujaca sie na cyganie Hossie..pzrekret banalny a naiwnsoc olbrzymia niemniej wspólczuje...wydać słupowi spzret? od arzu pwoinni zceakć policjanci w domu i go pzrejac ,,,ale szkoda bardzo i wspóllczuje serdecznie :(

Jaki problem wybrac opcję sprawdzenie ile to kosztuje ? Sprzęt sprzedaje za np. 800 zł i będę żałował 5-10 zł. na taka opcję. Widzę że polityki coraz więcej a Ty myślisz że jak obniżą o 100 zł. to już Policja będzie ich łapała szybko ? gdzie Ty żyjesz ?
Koniec rozmowy Pozdrawiam.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
a czym sie różni dziubek od pajacyka czy misia ? niczym.

popełniłeś błąd ortograficzny to pierwsza różnica miedzy dzióbkami...a tak to nie wiem...dzióbek chyba lepiej brzmi...
dzióbkowanie po prostu jest fajne a pajacykowanie nie jest fajne ;) ...jak chcesz moge ci dac pare wskazówek to bedziesz lubiany tak jak ja i nikt nie bedzie miał juz do ciebie pretensji...pierwszy krok juz zrobiłes,masz fajny avatar... :)
 
Do góry