uwaga na uchwyty ścienne - do telewizorów

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kupując uchwyt do mocowania na ścianę do swojego z trudem wybranego telewizora - dołóż starań aby nie zepsuć radości.
Już czwarty przypadek kompletnej ruiny nowo zakupionego sprzętu.
 

hiszpan

New member
A czy trochę więcej info o tych o przypadkach można gdzieś się dowiedzieć?
Jakieś fotki, jakie to były uchwyty, dlaczego doprowadziły do ruiny sprzętu itp.?
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
podpinam się, sam mam uchwyt z allegro ale wydaje się być solidny...
Prosimy o info na jakie uchwyty uważać lub jakieś foto
 

arkkul

New member
kiki napisał:
Kupując uchwyt do mocowania na ścianę do swojego z trudem wybranego telewizora - dołóż starań aby nie zepsuć radości.
Już czwarty przypadek kompletnej ruiny nowo zakupionego sprzętu.

Czy to wina uchwytu czy zbyt słabego zamocowania do ściany (słabe trzymanie kołków ) ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
te przypadki jak twierdzą użytkownicy to wina uchylnego uchwytu,
który się rozłożył powodujac uszkodzenie telewizora.
 

arkkul

New member
No to kaszana straszna. Prosimy o bezwzględne podanie żródła zakupu i nazwę producenta. W innym przypadku podawanie takiej informacji to strata czasu i miejsca na forum.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niekoniecznie.

Winą może być również np. nieprawidłowy, niezgodny z zaleceniami montaż.

Pozdrawiam,
 

RheeTCT

New member
No nie!Ludzie dajcie znac czego nie kupowac.Koniecznie!Czy to jeden rodzaj,producent czy typ konstrukcji?
 

mosca

New member
Sam mam uchylny wieszak firmy Barkan i jestem bardzo zadowolony - max obciążenie uchwytu to 25 kg. Mój TV JVC lt-37P80 waży 19 kg i pasuje do uchwytu idealnie. Kręce, obracam, nawet mógłbym sie powiesic na uchwycie i nic sie nie dzieje. Kołki rozporowe 8cm w ścianie z Porothermu dają radę.
 

bRave

New member
Przyłączam się do prośby o więcej szczegółów, przedewszystkim jakiego typu uchwyty nawaliły. Jeśli nie marka to może chociaż opis konstrukcji?
 
Do góry