Uwaga na SONY KDS-55A200

FremenPL

New member
Huzar napisał:
Sugerował bym zmienić tytuł posta na:
"Sprzedawco - Uwaga na FremenPL"

FremenPL, trafiłeś na miękkiego kierownika w MM, któremu nie chciało się boksować. I tylko tyle udowadnia fakt, że udało ci się coś od nich wyrwać.

EOT
Huzar
ha ha ha :confused: pewnych ludzi nie mozna zmienic...zawsze na czarne mowia biale .. a na biale czarne ha ha to jest moja odpowiedz jeszcze raz ha ha ha tak trzymac !!!! ha ha ha
ps. jesli chociaz jedna osoba skorzysta na bazie tego co opisalem to uwazam ze nie na darmo tu sie wywewnetrznialem .... pozdro (nie moge powstrzymac sie ciagle od smiechu po przeczytaniu Huzara ..... a moze tez miales podobny przypadek ALE TY ZAPŁACIŁES ? ha ha)
 
Ostatnia edycja:

Ultro

New member
Huzar poprostu pieprzysz i bronisz głupio swoich argumentów. Kolega trochę się zdenerwował na firmę, sam mam sonego kdf-a i go rozumiem (może byłem bardziej świadomy zakupu i technicznych aspektów tego rodzaju TV). Kolega fremen pierwsze napisał jak sobie z tym spróbuje poradzić a potem sobie z tym poprostu poradził i chwała mu za to że chciało mu się skrobnąć tę parę postów bo jak bym miał identyczną sytuację (odpukać) to po jego doświadczeniach starałbym się zrobić dokładnie to co on. A pieprzenie że się nie da , że trafił na miękkiego sprzedawcę naprawdę nie ma tu nic do rzeczy, bo chodzi o to że udowodnił paru niedowiarkom że się da. Więc reasumując gratuluję postawy fremenowi i dziękuję za chęć podzielenia się swoim doświadczeniem w walce z serwisem i sklepem.

A ty huzar najlepiej po zakupie wywal paragon i grzecznie naprawiaj swoje sprzęty za własne pieniądze ( bo przecież taką postawę reprezentujesz) Pozdrawiam
 

Huzar

New member
Szkoda mi czasu na tą dyskusję.
Niektórzy są niereformowalni. I dobrze.

Nigdy nie biorę paragonów bo blakną.
Pisałem, że przy zakpuie sprawdzałem licznik, u mnie wszystko działa. A jak mi się lapa spali to nie będę wrzeszczał na forum że ten telewizor jest do dupy i że producent sprzedaje badziewie, BO WIEM CO KUPIŁEM.

Pozdrawiam
Huzar
 
Ostatnia edycja:

pinky

New member
Huzar.Masz racje.Jak gały nie widziały co brały to po co ten lament.Ale musisz przyznac że są tez cwaniaki i se poradziły co nas też może spotkac z ta lampą.Ja go mam juz prawie rok i pewnie by było trudno wmówić że grał pare godzin.Te sonówki projekcyjne sa dalej robione ale na rynek amerykański i tam tez lampy chodza po ok 100$ plus transport do PL.Pozdrowienia dla forumowiczów z sony kdf55.Nie ma lepszych a olimpiada powala na nogi
Pozdro
 
Do góry