UWAGA na soft w samsung q7f i byc moze serii mu7000

feromann

Member
Jeżeli IPS nie przeszkadza to zmieniaj...
55SJ850V, został doceniony za precyzyjne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia to może jest to, dobrze dopracowany IPS;)na to licze bo w necie zbiera pozytywne opinie,.jak będzie to się okaże:smile:przetestuje go osobiście jak to będzie typowy średniak IPS to go odeśle.
ryzyk fizyk:smile:
 

pepka

Member
Bez reklam
Testy, testami... a życie często swoje ;)
Jak już troszkę się pobawisz i potestujesz to opisz proszę swoje wrażenia.
 

drake7

New member
takie darmowe testy to jest plus zakupu w necie:). a co do informacji o zmianach w sofcie to niestety nic nie piszą czego zmiany dotyczą:)
Feromann, a co Ci się nie spodobało w tym mu7052?
 

farba

New member
55SJ850V, został doceniony za precyzyjne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia to może jest to, dobrze dopracowany IPS;)na to licze bo w necie zbiera pozytywne opinie,.jak będzie to się okaże:smile:przetestuje go osobiście jak to będzie typowy średniak IPS to go odeśle.
ryzyk fizyk:smile:
Podniecanie się nagrodami na jakiś tam targach, to śmiech na sali. Co innego sprzęt na targi, gdzie trzeba się za wszelką cenę dobrze pokazać, co innego dzień powszedni, czyli masówka produkowana w dziesiątakach milionów sztuk. Jeśli tak(link) wygląda cudowność 55SJ8xxV, to ja podziękuję. No chyba, że model z końcówką "50" ma coś, co kompletnie odmienia na plus żenującą czerń. https://forum.setcombg.com/lg-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8/58650-lg-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8-2017-a-17.html
 

feromann

Member
Podniecanie się nagrodami na jakiś tam targach, to śmiech na sali. Co innego sprzęt na targi, gdzie trzeba się za wszelką cenę dobrze pokazać, co innego dzień powszedni, czyli masówka produkowana w dziesiątakach milionów sztuk. Jeśli tak(link) wygląda cudowność 55SJ8xxV, to ja podziękuję. No chyba, że model z końcówką "50" ma coś, co kompletnie odmienia na plus żenującą czerń. https://forum.setcombg.com/lg-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8/58650-lg-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8-2017-a-17.html
Wiele lat nie byłem na tym forum,kiedyś Eisa to był prestiż,ale obecnie faktycznie już tak nie jest:-x
55SJ850v ma słabiutką czerń i HDR,ale dalej same plusy:D
Niestety chyba nie ma TV idealnego i zawsze jakiś minus się znajdzie.
 

feromann

Member

andrju75

New member
Witam.
W dniu 23.10.2017r. pojawił się nowy upgrade do tegorocznych Samsungów wersja 1145.1 .Czy soft wprowadza jakieś dobre zmiany ? Czy są jakieś problemy po instalacji ?Ps.Ciekawe kiedy Samsung wprowadzi funkcje głosowe w języku polskim ,bo na tę chwile przycisk z rysunkiem mikrofonu na pilocie jest całkowicie zbędny i niepotrzebny.
Pozdrawiam.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

55SJ850V, został doceniony za precyzyjne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia to może jest to, dobrze dopracowany IPS;)na to licze bo w necie zbiera pozytywne opinie,.jak będzie to się okaże:smile:przetestuje go osobiście jak to będzie typowy średniak IPS to go odeśle.
ryzyk fizyk:smile:


Jeśli chcesz LG na IPS to tylko 55SJ950V
 

Wolftomb

New member
Witam.
W dniu 23.10.2017r. pojawił się nowy upgrade do tegorocznych Samsungów wersja 1145.1 .Czy soft wprowadza jakieś dobre zmiany ? Czy są jakieś problemy po instalacji ?Ps.Ciekawe kiedy Samsung wprowadzi funkcje głosowe w języku polskim ,bo na tę chwile przycisk z rysunkiem mikrofonu na pilocie jest całkowicie zbędny i niepotrzebny.
Pozdrawiam.

Niestety ciągle to samo info
Model :MU6300, MU6500, MU7000, MU7500, MU8000, MU8500, MU9000, Q7F, Q7C, Q8C, Q9F, LS003
- Version : 1145.1
- Improved usability
1. Improved browser performance
2. Improved app performance
3. Improved stability
4. Improved usability of input devices
 

andrju75

New member
Witam.
W dniu 31.10.2017r. pojawił się nowy upgrade do tegorocznych Samsungów wersja 1147.1
PS.Jak znajdziecie jakie zmiany wprowadza , to napiszcie.
Pozdrawiam.
 

Kris_6

Member
A działa Ci local dimming? Ja mam soft 1145 i niestety zauważyłem, że nie działa u mnie local dimming. Bez względu czy dam w ustawieniach niski czy wysoki jest bez zmian. W sumie serwis mi aktualizował soft jak wymieniali moduł bluetooth. Dzisiaj zaktualizuję do 1147 i zobaczę co i jak.
 
Do góry