UWAGA na soft w samsung q7f i byc moze serii mu7000

drake7

New member
kupilem w ub tygodniu q7f i wszystko bylo ok, do momentu kiedy tv sam zaktualizowal soft do wersji 1132 (niestety nie wylaczylem w pore automatycznych aktualizacji.
o ile w wersji 1123 jest i flash player i html tak w wersji 1132 juz nie ma flasha. na infolinii mi potwierdzili ze po to m. in zrobili ten nowy soft. takze przestrzegam przed wgrywaniem nowych softow napewno do q7f, a byc moze tez tez do mu7000 (jesli flash player wam dzialal). wkurzyłem się i zglosilem info o chęci zwrotu tv.
 

farba

New member
Masz sprawdzoną taką "dostawkę"? Swego czasu testowałem dwie różne sztuki i np nc+GO nie chciało działać. Wyskakiwał błąd związany z DRM.
 

drake7

New member
powiem tak gdyby nie bylo od poczatku tego flasha to bym to pewnie olal.ale jesli ktos mi kastruje tv no to sory.to za chwile mgliby wgrac soft ze np 4k nie bedzie. moge zawsze z telefonu zrobic zrzut filmu, ale wkurza mnie fakt podejscia producenta.
 
Ostatnia edycja:

drake7

New member
i to jest problem;).pewnie gdybyk kupil mu7000 to pewnie mniej bym sie wkurzyl. to w koncu sa nasze telewizory czy producenta? bo zaraz dojdzie do tego ze jak kupisz tv na raty to beda Ci go blokowac jak ostatnio jest z telefonami w plusie czy gdzies tam.
 
D

Deleted member 121090

Guest
kupilem w ub tygodniu q7f i wszystko bylo ok, do momentu kiedy tv sam zaktualizowal soft do wersji 1132 (niestety nie wylaczylem w pore automatycznych aktualizacji.
o ile w wersji 1123 jest i flash player i html tak w wersji 1132 juz nie ma flasha. na infolinii mi potwierdzili ze po to m. in zrobili ten nowy soft. takze przestrzegam przed wgrywaniem nowych softow napewno do q7f, a byc moze tez tez do mu7000 (jesli flash player wam dzialal). wkurzyłem się i zglosilem info o chęci zwrotu tv.

Czy w instrukcji obsługi tego TV jest informacja, że ma flash player i html?
Jeśli jest, to masz pełne prawo oddać ten TV do sprzedawcy jako towar niezgodny z umową, skoro nie ma funkcjonalności która była w specyfikacji w momencie zakupu.
 

drake7

New member
szczerze, to nie czytalem jeszcze.na razie zwracam na mocy tej reklamy ze moge zwrocic w ciagu 30 dni. zobacze jak sie ma rzeczywistosc do reklamy. a swoja droga, mysle ze towar typu sprzet elektr. to trzeba ogladac w sklepie, ale kupowac tylko w necie.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
No paru już kupiło na arendt_24 i teraz mają pretensje do wszystkich tylko nie siebie. Niestety alacxahac Smarta akceptujesz zgody i regulaminy, a tam niestety jest napisane o możliwości zmiany, wycofaniu aplikacji itp. Tak samo zniknął Skype czy Yt w starszych modelach....
 

feromann

Member
drake7-jak możesz to zwracaj, bo tak ogólnie samsung q7f to nieporozumienie za tyle kasy.
Porównywałem go z MU7000 i wcale lepiej nie wypada.
W teście na konkurencyjnej stronie twierdzą nawet,że MU7000 ma wierniejszą reprodukcję barw.
 

drake7

New member
jutro lub pojutrze bede zwracal. i znowu przyjemny bol glowy z wybieraniem;). mysle wlasnie nad mu7000, lub sony, raczej xe85, panasa ex780 raczej nie bo go nie ma i moze jakis filips, ale tu troche slabo chyba bo wiekszosc to ips, a ogladam sporo w nocy wiec czarny musi byc czarny
 

czarek46

Banned
Zamiast łamać głowe i komplikować sobie życie o brak flasha w tv polecam kupić np. konto do NETFLIXA na allegro już od 1,49pln .... na miesiąc . Pełny dostęp i full jakość , ja też zmieniłem soft przez usb na 1132.1 , ważne żeby tv działał jak należy , jest wiele stron co działa i bez flasha np. CDA gdzie też można wyszperać fajne filmy jak np.Szybcy i Wściekli 8 którego oglądałem ostatnio , obraz rewelka
 

pepka

Member
Bez reklam
Flash "zdycha" tak czy siak ;)
Cena Q7 jest trochę przeszacowana... nie mniej, mając go, nie zamieniłbym na słabszy tv.
 

czarek46

Banned
Latając wczoraj po kanałach wieczorem zatrzymałem się na kanale TVS ,,, były jakieś Niemieckie piosenki z Bawarii czy innego Tyrolu , w jednej z nich była pokazana panorama gór , co mi kopara opadła to szok , obraz tak wyskalowany że miałem wrażenie że to 4k na youtubie oglądałem a nie jakieś hd . Więc czym jest ten cały flash w porównaniu ?
 

farba

New member
W sumie, to nie rozumiem o co ta cała jatka? Jak powyżej napisano, flash jest już trupem. Stopniowo wycinany z przeglądarek komputerowych, sensowne strony z flashem można policzyć na palcach jednej dłoni. Co najwyżej pirackie badziewne streamy, więc jeśli ktoś gustuje, to pozostaje udostępnianie obrazu z innego urządzenia. Nawet samo Adobe powoli uśmierca swój produkt. W zasadzie już nic z nim nie robią pod kątem unowocześniania działania. Jedynie łatki bezpieczeństwa. https://www.dobreprogramy.pl/Koniec...za-ze-porzuci-wsparcie-w-2020,News,82342.html
 

drake7

New member
moze i macie racje.bo tv jest w porzo..moZe po prostu wymienie na inny egzemplarz .teraz widzialem go w neonet za 6500 zl to i bym 5 stow zaoszczzedzil;)
 
Do góry