Uwaga na okulary 3d sainsonic z allegro

slavOK

New member
Witam,

Tak tylko ostrzegam, jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup okularów 3d sainsonic i skłoni się ku allegro to proszę zwrócić uwagę na miejsce z którego są owe okulary wysyłane, na moim przykładzie... zakupiłem okulary u tego użytkownika:
Przedmioty użytkownika RTV_INTERNATION - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
w lokalizacji wpisane są Komory, ale moi drodzy Komory to nie jest wieś pod wygwizdowem tak jak ja myślałem a wyspiarskie państwo w Afryce... i też stamtąd gość wysyła te okulary :]
Co za tym idzie nie spodziewajcie się, że dostaniecie je w ciągu kilku dni... bo czas oczekiwania = miesiąc, nie muszę chyba dodawać jak bardzo mnie zagotowało kiedy na pytanie czy okulary zostały wysłane dostałem odpowiedź, że tak zostały ale z Afryki w tym tyg. raczej nie dojdą...

To tak w ramach ostrzeżenia w razie zakupu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawa informacja na dole:
"dostałem od wujka, nowe, nie używane, rozpakowane w celu sprawdzenia czy działają"

Rozumiem ze Wujek z Konga robi takie prezenty? Ja mimo wszystko dalbym sobie spokoj z takimi ofertami.
 

taszek

New member
właśnie miałem się zapytać o takie okulary czy będą działać z benq w1070 ale skoro miesiąc czekania to nie wiem w takim razie. ;D
 

slavOK

New member
Nie ma sensu kupować tego od kogoś kto to wysyła z jakiegoś bananastanu... mi zależało na czasie to sobie kliknąłem KT na allegro, jak komuś się nie śpieszy to można sobie to zamówić bezpośrednio od sainsonica, też w 3-4 tyg dotrze a koszt zakupu w ciul niższy... proszę:
Specialized in Bluetooth, Ultrasonic, IR technologies. SainSonic Light Weight 144HZ Rechargeable Active 3D Glasses For Mitsubishi / Samsung 3D Ready DLP TVs And BenQ DLP Projector makes from 3D Glasses, Smartphone Accessories, Thermometer to Beauty M

wysyłka do polski za pomocą china Post 5$...
 
Ostatnia edycja:

BrinX

New member
Witam,

mam jedna parę - kupiona do testów. Zona stwierdziła by olać 3D więc sprzedaję.

Model Sainsonic Zodiac Seria 904 - działają z w1070 i optoma hd 25 - cena 130PLN z wysyłką

Jak ktoś zainteresowany zapraszam na priv
 

Hodofca

New member
Typ strasznie zemstliwy. Spróbuj wystawić takie same okulary na allegro tylko taniej. Najpierw napisze do ciebie że zdjęcia z ebaya z watermarkiem od chińczyka są jego własnością (najpierw pisał że ten chińczyk co sprzedaje 250 okularów na jednej aukcji to on, a później pisał że to nie on a "współpracownicy" - taa dla mnie całe chiny mogą być współpracownikami hehe) i naśle na ciebie allegro, za godzinę dziwnym trafem kupi te okulary od ciebie nowy użytkownik allegro z losowymi danymi a gościu wszystkiego się wyprze :) Allegro w końcu się ze mną skontaktowało ale jak im opowiedziałem historię to go wyśmiali i kazali nam kontaktować się między sobą w sprawie praw autorskich a producent z ebay udzielił mi zezwolenia na używanie jego zdjątek. Tak więc stawiam na to że gość bazuje na tym że jak ty zamówisz okulary teraz u niego to on zamawia w chinach a jak już kiedyś dojdą to wysyła je do ciebie tylko że kasuje dolę dla siebie a ty płacisz dodatkowo za przesyłkę (teraz już nie bo go przycisnąłem z ceną i ma transport gratis :p ) Teraz sprzedaje prywatną rakietę tenisową i już się teleportował i napisał w Lokalizacji: Łazy
 
Ostatnia edycja:

slavOK

New member
Typ strasznie zemstliwy. Spróbuj wystawić takie same okulary na allegro tylko taniej. Najpierw napisze do ciebie że zdjęcia z ebaya z watermarkiem od chińczyka są jego własnością (najpierw pisał że ten chińczyk co sprzedaje 250 okularów na jednej aukcji to on, a później pisał że to nie on a "współpracownicy" - taa dla mnie całe chiny mogą być współpracownikami hehe) i naśle na ciebie allegro, za godzinę dziwnym trafem kupi te okulary od ciebie nowy użytkownik allegro z losowymi danymi a gościu wszystkiego się wyprze :) Allegro w końcu się ze mną skontaktowało ale jak im opowiedziałem historię to go wyśmiali i kazali nam kontaktować się między sobą w sprawie praw autorskich a producent z ebay udzielił mi zezwolenia na używanie jego zdjątek. Tak więc stawiam na to że gość bazuje na tym że jak ty zamówisz okulary teraz u niego to on zamawia w chinach a jak już kiedyś dojdą to wysyła je do ciebie tylko że kasuje dolę dla siebie a ty płacisz dodatkowo za przesyłkę (teraz już nie bo go przycisnąłem z ceną i ma transport gratis :p ) Teraz sprzedaje prywatną rakietę tenisową i już się teleportował i napisał w Lokalizacji: Łazy


Co poradzić, okularów nie mam do dzisiaj, w sumie to twierdząc po nicku od Ciebie kupiłem kolejne, które dotarły na następny dzień... nie wiem co z tą sprawą zrobić bo kasa zapłacona, gość ma alibi bo sobie wpisał Komory i ciul.
 

tobinek

Member
To się nazywa dropshipping i nie jest żadną nowością. Oprócz długiego czasu oczekiwania często należy liczyć się z tym, że urząd celny dowali cło za ten towar i w ogóle już się w Tobie zagotuje. Ostatnio taki typ sprzedawania upowszechnił się na allegro zwłaszcza w elektronice (np. telefony). Trzeba uważać na to, skąd idzie dostawa, a w razie wątpliwości dopytać.
 
Do góry