Uwaga Na Nowy Firmware 3.0 !!!

Forest89

Active member
Bez reklam
pRzeKop napisał:
Szukałem na JAP, US i PL. Znalazłem tylko jeden darmowy ruchomy theme - Wipeout'a.
Gdzie są jakieś inne?
Ja uruchomiłem szukanie (lupa u góry) bo też nie mogłem znaleźć, wpisałem Afrika i wyskoczyło mi kilka pozycji m.in. Temat Afrika ;)
 

Bambolo82

Banned
Na Polygamii jest filmik gdzie są pokazane wszystkie aktualnie dostępne motywy dynamiczne. Wszystkie poza Wipeout oraz Afrika są płatne (7 zł).

Najbardziej podoba mi się motyw z LBP. Jest czytelny, a dodatkowo zmienia się w zależności od pory dnia (synchronizuje się z zegarkiem). Ładny, i nawet warto było wydać te 7 zł.
 

jeżyk

Member
U mnie niestety problemy :twisted:- głownie we współpracy z danymi znajdującymi się na dysku zamontowanym w NAS200:
1. Pliki mp3 - przerywanie podczas odtwarzania - pomogło odznaczenie kilku odtwarzanych formatów z menu sound.
2. Duże jpg-i - nie odtwarza, małe odtwarza, wcześniej wszystko pokazywał na LCD - czekam na upgrade:confused::hmm:
3. Lista nagrań, fotek - po zatrzymaniu się na jakiejś pozycji ok 3 sek pozostałe "wygaszają się" - delikatnie osłabiający efekt.

Generalnie kicha z tym 3.0
 
Do góry